Jump to content
GIGN Forum

inde @css


IndeM
 Share

Recommended Posts

Independent , spēlē tiesām labi , čīterus atpazītu !!

2013-08-16 23:40:11 Mana mutere vismaz nestraada par mauku lai uzturetu tadu knaru kaa tevi.

2013-08-15 11:37:15 pizduj nahuj.

Bet viņa uzvedība ir diezgan švaka , kā jau 15 gadīgam puišelim :coffee:

Un tas nebiju es, kurš to rakstīja, bet gan draugs. :)

Un ja Tu pat zinātu kāds tieši esmu ES, tad noteikti tādu šeit neliktu. Bet nu tāpat lielākā daļa adminu ir izteikušies un gaidu Neikeda atbildi, un kā redzi, daudzi nemaz tā neuzskata. Tas, ka Tev dēļ lielās mutes noņēma acc, nenozīmē, ka tāds arī esmu es! :)

Edited by IndeM
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Atbalstu Botas viedokli.

130% varu teikt, ka aktivitāte un uzvedība mainīsies pēc tiesību iegūšanas (nebūs tāds vienīgais).

Pietam ir impulsivitātes vecums, kā rezultāā sūdzību sadaļa būs raibāka. Un vispār par vecumu - kas notiek? Pirms laika tika ievērota vecuma robeža, no kuras vispār tika skatīts pieteikums. Mēs gribam novest serveri līdz piecklasnieku serverim?

Ir tak labāki kandidāti. Nestrebjat karstu ar to rekomendēšanu un pagaidam citus pieteikumus, nevis atbalstam katru pirmo tīni.

Rezumē : PRET TIESĪBU IEGŪŠANU

Link to comment
Share on other sites

Independent , spēlē tiesām labi , čīterus atpazītu !!

2013-08-16 23:40:11 Mana mutere vismaz nestraada par mauku lai uzturetu tadu knaru kaa tevi.

2013-08-15 11:37:15 pizduj nahuj.

Bet viņa uzvedība ir diezgan švaka , kā jau 15 gadīgam puišelim :coffee:

PS. Laba aizsegs :pizdiblee: Tad jau būs , es viņu nebanoju , tas bija mans draugs. Labāk uzņemies vainu es sevi ne vel uz citiem :bitchslap:

Un tas nebiju es, kurš to rakstīja, bet gan draugs. :)

Un ja Tu pat zinātu kāds tieši esmu ES, tad noteikti tādu šeit neliktu. Bet nu tāpat lielākā daļa adminu ir izteikušies un gaidu Neikeda atbildi, un kā redzi, daudzi nemaz tā neuzskata. Tas, ka Tev dēļ lielās mutes noņēma acc, nenozīmē, ka tāds arī esmu es! :)

Niknais atļāvos atjaunot tevis slēptos postus, jo manuprāt viņi šeit ir pa lietu.

@Independent

Ja to rakstīji tu, tad tas tikai pierāda manis teikto.

Ja to rakstīja kāds no tava nika (kas ir reģistrēts), tad tas nozīmē ka arī citiem cilvēkiem būtu piekļuve tavam access (ja tev tāds būtu).

Izvēlies, kurš variants!

Link to comment
Share on other sites

Niku es reģistrēju tikai pirms dažām dienām, turklāt to jau nerakstīja no cita datora vai kā savādāk, bet gan, kad čoms bija atnācis pie manis, un varu likt goda vārdu, ka tajā brīdī tas nebiju es. Turklāt, ja man būtu access un ja kāds gribētu spēlēt, noteikti mainītu niku, gan statu ziņā gan arī accesa ziņā. Sliktākajā gadījumā neļautu nemaz gignā spēlēt. Ticēt vai neticēt - tas ir jūsu ziņā.

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

Lai gan uzvedība sāk mainīties autoram uz labo pusi, salīdzinot kā tā bija agrākos laikos...

Piekrītu maddn un Gucci postiem

Īsumā runājot, ANTI no manis. (bet ja kādam ir cits variants, tad tikai uz pārbaudes laiku acc)

Gan vēlāk uzsmaidīs, tagat tik sāksies skolas laiks un domāju, garak par šo neizteikšos.

Laigan ko domās Nak3D ir skaidrs izskatot topiku..

---

Cik esmu manijis servera aktivitati, admini ir bijušī online lielāko laiku,

un visā visuma nevaig sajaukt web chat, kur tiek izsaukti admini, kā būtu nepieciešami jauni admini..

Drīzāk speletājiem trapijusies mape kura šiem ir pa mīnusiem, un grib uzreiz šo mapi mainit.

Un par serveri, tad kad admins ir online, pirmais kas krit admin chata ir mapes maiņa vai mute pieprasīšana.

(zemāk esošais, vispārīgi attiecās uz servera notiekušo)

Un ja tomēr ir kāds kas palīgprogramas lieto == Publiska chat spams / ff, kas tikai traucē adminēt

+lielākā daļā kas ir serveri nemaz cheterus nemāk atpazīt,

tapēc manuprāt jauni admini nav īsti nepieciešami (nerunājot par to kā saksies skolas laiks...)

Edited by ArcChez*
Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk riskēt, vienreiz jau esmu riskējis dodot admin access uz CS:S servera uz savu atbildību. Toreiz mani pievīla, kopš tā laika es vairāk riskantiem kadriem nedodu tiesības. Tā kā man ar īpaši neko labu neesi palicis atmiņā, kā arī Tu esi banots par WH, to es vēl atceros. Tātad tas ir automātisks Nē.

Bet tā kā man īsti laika nepietiek CS:S un sen neesmu tur rādījies, atstāšu visu maddn ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk riskēt, vienreiz jau esmu riskējis dodot admin access uz CS:S servera uz savu atbildību. Toreiz mani pievīla, kopš tā laika es vairāk riskantiem kadriem nedodu tiesības. Tā kā man ar īpaši neko labu neesi palicis atmiņā, kā arī Tu esi banots par WH, to es vēl atceros. Tātad tas ir automātisks Nē.

Bet tā kā man īsti laika nepietiek CS:S un sen neesmu tur rādījies, atstāšu visu maddn ziņā.

Gribēju piebilst, ka tas bans bija miiUnzee (vai kā viņam bija niks) un mani attaisnoja. :) Bet nu paldies par to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...