Jump to content
GIGN Forum

GTA San Andreas lidošanas skola


kristers42
 Share

Recommended Posts

Ar slinkumu tur nav nekāda sakara, vienkārši vairākas stundas mēģinu un nekas nesanāk.

Vairākas stundas? Kas par lupatu tu esi? Uz dendy vai segas nācās dienām, nedēļām domāt ka sasodīto bossu nosist, un nebij nekādu savegame, vai pamācību internetā. Tas, ko tu vēlies panākt izaudzinās no tevis sīku perdeli, kas pat datorspēles nemāk spēlēt...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paņem un izej vēlreiz. :)

Tātad tu gribi, lai es ieinstalēju 9 gadus vecu spēli, kuru teorētiski var pavilkt pat mans telefons, lai palīdzēt kautkādam 15 gadīgam un nekad neredzētam sīkajam iziet līmeni, kurš ir tik slinks, ka nevar pats iziet kaut ko tik elemtāru atrodoties paša vecumā, kad spēles vajadzētu likties elemtāras?

Link to comment
Share on other sites

ForesT, tu pirmais. Skaidrs ir viens, šajā forumā cilvēki ir visneizpalīdzīgākie no visiem, kur pajautāju. Nu jā, nav jau nekāds brīnums, ja lielākā daļa publikas sastāv no vienpadsmitgadīgiem CS spēlētājiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ForesT, tu pirmais. Skaidrs ir viens, šajā forumā cilvēki ir visneizpalīdzīgākie no visiem, kur pajautāju. Nu jā, nav jau nekāds brīnums, ja lielākā daļa publikas sastāv no vienpadsmitgadīgiem CS spēlētājiem.

Izskatās, ka tev pašam pat nav 11, ja es savos 10, pirms 8 gadiem spēju iziet GTA SA, kad tas iznāca, bet tu esi pārāk stulbs un līkpirkstains, lai to izdarītu. + es varu saderēt, ka ir pilna google ar seiviem, kur tās visas misijas ir izietas.

Un man liekais šitā ir viena no retajām Latvijas komūnām, kur tādiem sīkiem perdeļiem kā tu, pat vārds netiek dots izteikties.

Edited by slyer66
Link to comment
Share on other sites

ForesT, tu pirmais. Skaidrs ir viens, šajā forumā cilvēki ir visneizpalīdzīgākie no visiem, kur pajautāju. Nu jā, nav jau nekāds brīnums, ja lielākā daļa publikas sastāv no vienpadsmitgadīgiem CS spēlētājiem.

Uzmanību, mums ir čalis aiz monitora. Kas nespēlē cs.

Link to comment
Share on other sites

Būtu man SA uzinstalēts, es izietu. Atceros, ka gadus X atpakaļ es prasīju, lai man iziet Vice city to misiju, kur vajadzēja lidot ar to mazo čoperi. Beigās gan pašam nācās iziet, jo neviens neatradās.

Un jā..Mario un Kontru bērnībā tā arī neizgāju. Laikam līkas rokas :weep:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...