Jump to content
GIGN Forum

printeri


dienaszaglis
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem.

Es vēlējos nopirkt jaunu printeri,tik nezinu kāds būtu labākais manām vajadzībām,jo printēju reti, kadas pārsimts lapas gādā +/-300, gribēju uzzināt vai ņemt lāzernieku, vai tintes, galvenais lai sanāk lēta printēšana :D un lai nav pa puspasauli jāmeklē kā pēctam uzpildīt kārtridžu vai ko,

Būtu ļoti pateicīgs par jūsu viedokli un pieredzi! :)

Paldies!

ps.kādam ir bijusi pieredze ar bezvadu printeriem?

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

cik man bijusi darīšan ar printeriem, vienmer milzigas problēmas ar kārtridžiem,vai nu nevar uzpildit vispar un katru reizi japerk jauns, vai uzpilditais iztek vai izlietojas2x atrāk kā jauns,un parasti atrast kārteidžu kas der tavam printerim ir ļoti grūti.

bija man tiko hp printeris, un rīgā tikai 2 vietas man teica ka uzpildīs,pārejie ar vienu mazu kārtridžu laikam negrib rokas smēret un saka ka viņi tādus neuzpilda, un tieši taspats man bija ar vienu canon printeri, un ar epson printeri vispar var tik pakārties :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki visiem.

Es vēlējos nopirkt jaunu printeri,tik nezinu kāds būtu labākais manām vajadzībām,jo printēju reti, kadas pārsimts lapas gādā +/-300, gribēju uzzināt vai ņemt lāzernieku, vai tintes, galvenais lai sanāk lēta printēšana :D un lai nav pa puspasauli jāmeklē kā pēctam uzpildīt kārtridžu vai ko,

Būtu ļoti pateicīgs par jūsu viedokli un pieredzi! :)

Paldies!

ps.kādam ir bijusi pieredze ar bezvadu printeriem?

Es ņēmu 220.lv, man viņu pie mājas durvīm jau nākamajā diena nometa :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...