Jump to content
GIGN Forum

CS:GO plugini un modi.


Recommended Posts

1. Esi mēģinājis vadīt konsolē "joinsplitscreen", ieejot serverī?

2. Vari mēģināt arī šo metodi.

3. Pamēģini uzspiest esc un tur join team.

Cik lasīju, tad šis bug netiek labots jau labu laiku, kā arī citiem neviena no metodēm nav palīdzējusi.

Link to comment
Share on other sites

1. Esi mēģinājis vadīt konsolē "joinsplitscreen", ieejot serverī?

2. Vari mēģināt arī šo metodi.

3. Pamēģini uzspiest esc un tur join team.

Cik lasīju, tad šis bug netiek labots jau labu laiku, kā arī citiem neviena no metodēm nav palīdzējusi.

Nekas no shiem neuzlaboja manu tikshanu serverii, pings arii njivjibenna liels, bet citos serv taa nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1) Domāju jāņem ff nost. Bieži tiek izkikoti spēlētāji, kas nespeciāli šašauj savējos - neiet runa pat par radara neizmantošanu. Serverī ar 9 komandas biedriem, kuri NAV profesionāļi nevienā šī vārda nozīmē, pastāv ļoti liela iespēja, ka kāds tev pielīdīs priekšā, kad šausi pa pretinieku. Tas notiek katru dienu, katru dienu redzu, ka kādu izkiko, kaut gan nevajadzētu. Nedēļā 3-4 reizes izkiko arī mani, zinu ka arī citiem ir tādas problēmas. (Iespējams vienkārši atstāt sodu- par X dmg pārsniegšanu uz nextraundu slay) piemēram kā tu sasniedz 100 team dmg normu tu tiec noslayots. (Vai ka tikai šāvējam ņem nost hp, kad šauj komandasbiedram) Bet noņemt kiku.

*Argumenti pret - # Vieglāk spēlēt, nav jādomā par radaru, kopējais gign skills pazeminātos? (Gandrīz visos poļu serveros ir ff- off, tur skills nav nepavisam zemāks) Uzskatu, ka jāmācās no citu piemēriem un ja ir kur smelties idejas, kāpēc tās neizmēģināt?

2) Awp limits uz komandu 1/2 awp. Vnk kā pērk otro/trešo awp, to nav iespējams izdarīt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Totally agree.

Sanāk daudz reižu tā, ka metu HE, bet savējais pieskrien priekšā/pie sāna un sanāk uzmest tā, ka atsitās un ieliek dmg visiem savējiem, kas tur atrodās - rezultātā bans 30 min par tk. Pēc tam jau ar katru šāvienu pa savējo tieku banots.

Disable P90? *jk*

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man tāds jautājumiņš...

Vai ESEA ir iespējams šaut pre-made? Nu, nevis veidojot komandu, bet pieņemsim - es un čoms? Lai ķip sākoties spēlei mēs vienā tīmā būtu? :)

EDIT: Fak, es iepoustoju nepareizajā sadāļā... Atvainojos! Varūt, ja kāds pamana var iemest atbildi PM? :) Paldies!

Edited by RJUURIKS RUPONS
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Domāju ka nenāksies logoties iekšā lai kaut ko pateiktu, bet tas Friendly Fire plugins ir vienkārši super tizls plugins. Es godīgi sakot par nesaprotu pēc kā viņš izlemj vai tu esi pārkāpis to normu...

Jo ilgāk spēlē, jo ilgāka iespēja ka tevi izkikos, vai kā? Pēdējas pāris reizes patiešām ir gadījies iemest granātu piemēram nuke zilajā māja, vai nejauši iešaut savējam cauršaujot kādu ēku un tajā pat laikā komandas biedrs redzot ka granāta lido, skrien viņai pakaļ. Izskatās vienkārši episki, un pilnīgi kā ar nodomu, protams tieku izkikots uz nenoteiktu laiku par TK!

Nav nekas pret kikošanu kad tiek FF taisīts, bet nu kaut kā viņš ir jāpārstrādā, nevis kad par nejaušiem gājieniem tu tiec izkikots un atpakaļ arī netiec.

Ar cieņu, AE (Always Evolving)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...