Jump to content
GIGN Forum

CS:GO plugini un modi.


Recommended Posts

Hey.

Pavisam vienkārši - ko Jūs vēlētos redzēt GIGN CS:GO serverī. Ir kādas konkrētas vēlmes. Mapes, plugini, modi, etc.

Negalvoju, ka viss tiks 100% izpildīts, bet nāksim pretī Jums, lai visiem būtu patīkamāka spēlēšana.

Link to comment
Share on other sites

Laiku tādu pašu kā CSS. 30 minūtes, un RTV tikai pēc 10 spēlētām minūtēm.

Mapes, parastās cw mapes.

Dust2_se

Nuke_se

Train_se

Mirage_csgo (abi divi mirage, gan jaunais, gan vecais)

Season

Inferno_se.

Un italy, jo office csgo sucks.

Plugini - AFK kickers, nominate, rockthevote, timeleft, thetime. (varbūt šīs komandas jau iet pie servera moda, nezinu.)

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

Būtu labi, ja pirmā kartes puse tiktu spēlēta līdz rezultāta summa ir 15 (6:9/1:14/3:12) un tad komandas tiek samainītas un spēle turpinās līdz viena no komandām sasniedz 16 raunda uzvaru.

Pagaidām no mapju saraksta pilnīgi noteikti jāizslēdz visas italy/assult, jo cik esmu novērojis, cilvēki uzturās tādās mapēs kā: de_dust2, de_inferno, de_train, de_nuke, de_mirage (pārsvarā pubos tiek spēlēta vecā versija, kaut arī MM ir jaunā), iespējams, arī de_cpl_mill. Cik zinu, mapes ar galotnēm _se ir bez vistām, putekļiem un atstāt to vai nē, ir jāizlemj būs pašiem spēlētājiem.

Nezinu kā tur būs ar adminiem, bet ja cilvēki spēlēs, es ar prieku iestātos adminu pūlkā.

Edited by Pauly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Būtu labi, ja pirmā kartes puse tiktu spēlēta līdz rezultāta summa ir 15 (6:9/1:14/3:12) un tad komandas tiek samainītas un spēle turpinās līdz viena no komandām sasniedz 16 raunda uzvaru.

Pagaidām no mapju saraksta pilnīgi noteikti jāizslēdz visas italy/assult, jo cik esmu novērojis, cilvēki uzturās tādās mapēs kā: de_dust2, de_inferno, de_train, de_nuke, de_mirage (pārsvarā pubos tiek spēlēta vecā versija, kaut arī MM ir jaunā), iespējams, arī de_cpl_mill. Cik zinu, mapes ar galotnēm _se ir bez vistām, putekļiem un atstāt to vai nē, ir jāizlemj būs pašiem spēlētājiem.

Nezinu kā tur būs ar adminiem, bet ja cilvēki spēlēs, es ar prieku iestātos adminu pūlkā.

Same. Se mapēs ir visas miglas noņemtas, puķu podi, krūmi un pārējie šiti, hostu mapes nav vajadzīgas. Jaunais mirage sūkā, vecais ir nice.

Link to comment
Share on other sites

piekritu pauly par maps, bet domaju ka train ar jaielik, tas ciena. aztec ma skiet prieksh pub ar ok. Mirage jaliek vecais!

vistas jaatstaj, lai vismaz ir kads kill :D

Mode manuprat loti labs ja ir 15roundi un change.

Esmu gatavs papildinat admin rindas ja tadi tiks organizeti!

CS:GO sobrid vienozimigs mans favorits :)

+ vel jaunais update ar labam ficham!

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

Tā kā es ar kādu laiku jau ņemos pa GO nevis pa war3... labprāt spēlētu gign, bet cik skatos, kad spēlēju, tad cilvēku tur maz :(

Ja būs vakances uz adminiem, labprāt izpalīdzētu arī ES :)

Un tā doma, ka pēc nospēlētiem 15 roundiem mainās un spēlē līdz 16 uzvarām, ir laba. Cik spēlēju tad tieši versija man liekas populārākā :)

Ar cieņu MJay ;)

P.S. Ja ir kādam vēlme uzrukāt compettative kopā rakstat PM vai steamā ;)

Link to comment
Share on other sites

Pieteikušos adminu jau ir vairāk, nekā potenciālo spēlētāju :D

Gribi teikt ka uztaisot servi, tad nakamaja diena bus tauta 22\22 ieks 24h7d...

Pajies laiks, +ja labi, speletajiem kuriem ir steamed csgo domas vel crekotaja serveri spelet...

Iesakuma 15round=change ta ka citos csgo servos ir, vairak roundi un custom stuff tikai daris problematiskaku spelesanu un tauta ari tad samazinasies...

Un tomer tauta jau nebus ap 40 speletajiem, ja labi vispar bus kopuma 10, pirmos menesus...

(nerunajot par to ka 80% vnk bus admini no css\cs16)

Par servi runajot, vislabak butu izveidot lidzigi ka ir iestatiti csgo servi, 15r/ ff/ default rates/ ech...

Edited by ArcChez*
Link to comment
Share on other sites

Cik biju gign serverī, tad vienmēr raunda sākumā tiek automātiski uzvilktas bruņas - to vajadzētu noņemt.

Cik atceros, automātiskas bruņas bija ķipa easy tipa servos, kur roundu skaits nepārsniedz 15 un spēlētāju skaits 10...

Servos kur roundi ir ap 30 un playeriem 10++,, bruņas jāpērk...

Not a big deal, not to mention gign.csgo will be a custom server anyway....

Link to comment
Share on other sites

Prieks redzēt CS:GO GIGN monitoru web sākumlapā,

Tas citiem nezinātājiem, kur tad var redzēt vai kāds ir Online vai nav, atvieglotu dzīvi :)

Jo visu laiku es skatījos zem sadaļas serveri.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...