Jump to content
GIGN Forum

Alkohols


smogs
 Share

Recommended Posts

Mēģini aizpildīt vairāk savu brīvo laiku ar visāda veida aktivitātēm, un nesaistīt visu ar viena aliņa iedzeršanu, tas vienmēr slikti beidzas.

Viss ir Tavā galvā, gribēsi dzert, dzersi, negribēsi, nedzersi..

Link to comment
Share on other sites

Aizvieto alkoholu ar kaut ko citu, piemēram, šokolādi or smth. Galvanais ir nedomāt par to un kā jau teica aizpildi vairāk savu brīvo laiku. Nu ja jau tiešām problēma ir no viena aliņa ka aizej uz vairakām nedeļām seminarā, tad labāk ej kodējies un nedzer vispāŗ... =]

Link to comment
Share on other sites

pilnīgi visi tavi posti forumā ir galīgi debīli un tizli

piekrītu un signature vispār kā pajolim.

p.s. kodēšana tikai mīkstos atbrīvo. labāk sāc ar šņabi un tad jau lēnām met nost līdz 100gr'miem dienā.

Edited by courage
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tu gadienaa neesi tas peeteris kas spokos? kas vienmer iedzer dziru un pamostas pliks kkur ? :D

Dzira ir forša.

Da labi, es neesmu nekāds gūdmens, kurš var dzert n-tās dienas pēc kārtas. Man patīk iedzert vakaros...bet es gribēju dzirdēt kādu foršo ieteikumu kā no tā var atradināties vispār. Ja rīt sanāks laiks, tad uzdrukāšu kādu garāku spriedelējumu, bet nu tagad jālaiž gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Tu nevari vienkārši nedzert? ja tā ir tad tev jau ir problēma, ko sauc par alkoholismu, jo jebkurš pie veselā saprāta esošs cilvēks spēj atteikties no ikdienā nepieciešamām lietām/darbībām, kas ir izveidojušās ieraduma pēc.

var redzēt, ka tev šī iedzeršana ir ieradums, ja tev ir kaut cik gribasspēks ar ot vajadzētu pietikt lai saprastu, kad tu nevēlies dzert, ja tu to nespēj tad jālaiž uz MINESOTU!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzira ir forša.

Da labi, es neesmu nekāds gūdmens, kurš var dzert n-tās dienas pēc kārtas. Man patīk iedzert vakaros...bet es gribēju dzirdēt kādu foršo ieteikumu kā no tā var atradināties vispār. Ja rīt sanāks laiks, tad uzdrukāšu kādu garāku spriedelējumu, bet nu tagad jālaiž gulēt.

Atrodi draudzeni!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man patīk iedzert vakaros...bet es gribēju dzirdēt kādu foršo ieteikumu kā no tā var atradināties vispār.
Varbūt sāksim ar to kas tieši tev traucē vai liedz atmest dzeršanu?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...