Jump to content
GIGN Forum

Uz Tallinu


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Cik esmu novērojis pierobežas joslā igauņi necenšas īpaši ņemt latviešus priekšā, bet LV pusē latviešu imigrācijas dienests stādina visus kuriem nav lv numura zīmes, un protams bauda pases.

p.s. Cik esmu braucis visu laiku pa igauniju ne reizi neesmu apstādināts.

Link to comment
Share on other sites

jau sataisiijos, sarunaaju ka braucam, un tad pienaaca sliktaa zinja, man beigusies pase. anyway visiem kas brauc noveelu neaizmirstamus mirkljus ieguusto latvijas izlasei zeltu ;)

WHata pussy... Nopietni, kadam miskatajam jabut lai no ta nobitos EU zona ja ir vismaz tiesibas?... Es vnk vartos pa zemi...

BRaukaju uz igaunjiem loti biezi un nekad pat neesmu iedomajies pasi panjemt liidzi!

EDIT: runajot par speeli! Nu pienaca briidis kad musejiem ari vienkarsi nepaveicas.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

WHata pussy... Nopietni, kadam miskatajam jabut lai no ta nobitos EU zona ja ir vismaz tiesibas?... Es vnk vartos pa zemi...

pietiek ar to ka 3 reizes esot, turpat blakus valkai, valgā, vienu reizi ir pārbaudīti dokumenti.

galvenais atbildi par saviem vārdiem!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, interesanti, bet nu ja gadās, gadās.

vēl neesmu dzirdējis, ka Igauņi kādu valgā paņēmuši, ir bijuši gadījumi ka pasaka ka steidzas, un pat pašu igauņi robiņi teica "mēs neņemam priekšā tik traki, kā jūsu robiņi mūsējos igauņus"

Edit: Jo jā, pie manas mājas uz Rīgas štrāses, valkas robiņi kruglo sutčno stāv, varbūt pa nakti nē, bet cik redzu tā stāv un katru ņem priekšā :D

P.s. kad bija gumball, šie bija priecīgi, ka nu var visus gumball dalībniekus stādināt, pat lielos autobusus stādina..

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Divaini tad, itkā šengenas zona, bet vienalga pie pases sienas.

Vaitad par tadu fignu nevar kur sudzeties ?

tas ka tu esi shengenas zonaa nenoziimee ka tev nav jaabutu pasei, tas dod privileegjiju shkjeersot robezhu bez paarbaudes, bet robezhsargi ir tiesiigi izveeles kaartiibaa aptureet jebkuru un paarbaudiit vai dokumenti ir kaartiibaa. tiesiibas neskaitaas dokuments celjoshani/personiiba pieraadiishanai.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu atrodies Pierobežas joslā/ borderland tad Tev visur ir jābūt pasei, tiesības man liekas nav personas apliecinošs dokuments, bet vēl ir tāda iespēja kā ID karte, to var izmantot kā pasi.

Tas viss ir iekš šās zīmes:

http://mw2.google.co...um/38263885.jpg

Ārpus zīmes nepiepisās.

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...