Jump to content
GIGN Forum

Nepatiess bans par WH


The Twerk
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 732

| ADMIN: Pīlīte

| BANNED NAME: Twirks.

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:393637166 (nosteam generated ID)

| REASON: wh

| TIME SET: 2013-07-20 02:30:18 (1 days 9 hours 57 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/732

+-------------------------------------------------------------

Sveiki! Šodien gribēju pasūdzēties par vienu banu... Aizvakar spēlēju CS:S (kā parasti bez wh) Gignā ,bet kaut kāds LauciniekS sāka draudēt ka liks demo par manu "wh". Protams man tas likās smieklīgi ,jo wh man nav ,bet pēc laiciņa mani nobanoja... (info virs teksta)

Mīļie cilvēki, atcerieties ka ir tādas lietas kā skaņa un reakcija ( kuru ilgu laiku trenēju)!

No Offence ,bet Pīlen nākošreiz izskati demo kārtīgāk! Zinu kad Tu pats spēlējot CS:S daudz orientējies uz skaņu! Vairākās aizdomīgas situācijās varēja redzēt pretinieka ēnu, sadzirdēt viņu un redzēt pistoles izdarītos sprādzienus. Atgādināšu ka spēlējot spēles ir arī JĀDOMĀ! Jāatceras kur esi redzējis pretinieku, jādomā kur viņš varētu būt! Lūdzu padomājiet! Pārskatiet demo! Es nekādu sūdzību nerakstītu ,ja man būtu wh! Ā jā es "čītoju" visu mapi!

Twerk happy folks!

http://cookie.gign.l...38-de_cbble.zip

Edited by The Twerk
Link to comment
Share on other sites

Tas nav īstais demo, nobanoju tevi de_tides kartē. Par šito joku vien banu jāatstāj.

Edit - pieķēru tevi pie dziesmas serverī, čīteru reportā vnk ierakstīju lai citi nemokās.

Īstais demo - Šeit

Edited by xZbits
Link to comment
Share on other sites

Es zinu ka banu jūs nost neņemsiet ,bet lai jums nerastos sliktas domas par mani izskaidrošu. Kādreiz spēlēju battleā un man bija wh (KAUNS) ,bet man mazais brālēns kas arī spēle CS:S (9 gadi un baigas strenis) izmanto wh... Kamēr nogāju virtuvē atrast kaut ko ēdamu čalis ieslēdzis wh un spēlējis :@ Žēl ka vairs nekad nedabūšu spēlēt gignu ;( Bye!

Link to comment
Share on other sites

Es zinu ka banu jūs nost neņemsiet ,bet lai jums nerastos sliktas domas par mani izskaidrošu. Kādreiz spēlēju battleā un man bija wh (KAUNS) ,bet man mazais brālēns kas arī spēle CS:S (9 gadi un baigas strenis) izmanto wh... Kamēr nogāju virtuvē atrast kaut ko ēdamu čalis ieslēdzis wh un spēlējis :@ Žēl ka vairs nekad nedabūšu spēlēt gignu ;( Bye!

Nu tad lieta atrisināta? Atzinies, ka bij tur wh? Bet nu lol, kāda iespēja wh nerubīt iekšā, ja tev viņi ir, kaut vai izslēgti...

KAUNS!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...