Jump to content
GIGN Forum

rtv nost?


RagnaR??
 Share

Recommended Posts

hey.

gignam nav bijusi doma css serverii nonjemt rtv un uzlikt standarto mapciklu kaa pub vai csdm? Taads jautaajums man moka shodien dziivot,jo visi peec mapes saakshanu raksta rtv. dazjas mapes kaa inferno,aztec netika nospeeleetas pat 10min kaa tika nomainiitas caur rtv. Serverii rodas spameri kuri luudzaas,lai raksta rtv liidz ar to ari chats tiek saapiigi piedirsts. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

esmu par, jo besī, ja dienā dd2 vai ofiss, vai italy iet kādas 5 reizes, vispār nav dažādības...bet, ptotams, nebūtu slikti, ja rtv paliktu, vienkarši vajag vairāk mapes pie nominācijām un izņemt tur ārā kā piemēram militu, assultu, forest un dažas citas vēl, jo reāli netiek viņas bieži spēlētas, un kad tiek tad cilvēku no 20 paliek lidz 10, lielu jēgu no tām mapēm nesaskatu

Man jau ar piemēram nepatīk azteks un tur citas mapes, kad visi tur salien vienā vietā, un misiju nepilda, tik gaida, ka kādu dabūs izlienam arā.

Link to comment
Share on other sites

Galīgi nepiekrītu! Spēlētāju skaits acīmredzami saruks ja būs kā piemēram assault un viņa būs jāspēlē 30min.

Vienīgais ja nu tik tiešām traģiski, kā noskan timeleft 20tā minūte tā visi met rtv, tad vienkārši laiks jāsamazina, kad var sākt mest to rtv. vai 15min vai nu 10tajā minūtē varētu tik rakstīt rtv.

Link to comment
Share on other sites

Galīgi nepiekrītu! Spēlētāju skaits acīmredzami saruks ja būs kā piemēram assault un viņa būs jāspēlē 30min.

Vienīgais ja nu tik tiešām traģiski, kā noskan timeleft 20tā minūte tā visi met rtv, tad vienkārši laiks jāsamazina, kad var sākt mest to rtv. vai 15min vai nu 10tajā minūtē varētu tik rakstīt rtv.

mapcikls +rtv no 10min...sakarīgs apvienojums un nebūtu arī nemaz tik slikti

bet vajadzētu jau arī normālu mapciklu, piemēram, asultu nafig nevajag

Edited by kraukskis-
Link to comment
Share on other sites

bet vajadzētu jau arī normālu mapciklu, piemēram, asultu nafig nevajag

Es nesen wormam uzmetu pm. Par cik labu laiku atpakaļ tika pievienotas jaunas mapes, kgan kuras varēja tikai admini kā izmēģinājuma stadijā izmantot.Tad nu šobrīd jau +/- jau var teikt kuras kartes vajag pie nominate un kuras nahrenizēt.

Cik personīgi atminos pie nominate netiek spēlētas bieži, vai tiek spēlētas ļoti reti militia, forest, estate_od, havana. (šīs derētu nahrenizēt)

Un tā vietā pievienot: de_corse, de_kabul2 de_westwood, de_boston, de de de, protams as_fleeiraq as_courthouse vai as_trashedmansion :) kkā tā, iesākumam tīri interesanti būtu, un netiktu spēlētas random kartes.

cheers :)

Link to comment
Share on other sites

Varbuut veel saakam runaat par baniem? kaadeelj pirms 35 gadiem pubaa tika nobanots player?

Topiku taisiiju tikai un vieniigi rtv nahrenizeeshanai. Taapeec luudzu nenovirzamies no teemas.

Link to comment
Share on other sites

Rtv nevajadzētu ņemt ārā, bet gan vajadzētu atsvaidzināt nominate sarakstu. Izņemt ārā dažas lowfps kartes un ielikt tās dažas kartes, kuras ir pieejamas tikai adminiem ar votemap iespēju.

Edited by Slinkjis
Link to comment
Share on other sites

Varbuut veel saakam runaat par baniem? kaadeelj pirms 35 gadiem pubaa tika nobanots player?

Topiku taisiiju tikai un vieniigi rtv nahrenizeeshanai. Taapeec luudzu nenovirzamies no teemas.

ko tad tu domā tu uztaisi topiku pa rtv nonemsanu, un uzreiz viss te notiks pēc tavām domām, protams, ka ir jāizskata dažādi varianti, un jācenšās atrast to labāko.

Cik personīgi atminos pie nominate netiek spēlētas bieži, vai tiek spēlētas ļoti reti militia, forest, estate_od, havana. (šīs derētu nahrenizēt)

šim pilnīgi piekrītu

Link to comment
Share on other sites

Es nesen wormam uzmetu pm.

haha, priceless. wormam pm.

mapcikls +rtv no 10min...sakarīgs apvienojums un nebūtu arī nemaz tik slikti

Vai tad šobrīd tā nav?

Manuprāt, būtu interesanti paspēlēt kādu laiku bez RTV. Jautājums ir pēc cik ilga laika tas mums apniktu un vai tas nesamazinātu spēlētāju skaitu serverī? Man liekas, ka problēma nav pašā RTV, bet gan tajā ka cilvēki var nominēt, ja serveris izvēlētos mapes par kurām balsot, tad nebūtu tāda rotācija. Vēl jo vairāk, ja nominate uzrakstot de_d2, italy etc nebūtu pirmajā lapā, bet kaut kur pēdējā - es pieļauju tas arī pamainītu rotāciju, jo cilvēki parasti paķer no pirmās lapas mīļākās kartes.

Link to comment
Share on other sites

haha, priceless. wormam pm.

Vai tad šobrīd tā nav?

Manuprāt, būtu interesanti paspēlēt kādu laiku bez RTV. Jautājums ir pēc cik ilga laika tas mums apniktu un vai tas nesamazinātu spēlētāju skaitu serverī? Man liekas, ka problēma nav pašā RTV, bet gan tajā ka cilvēki var nominēt, ja serveris izvēlētos mapes par kurām balsot, tad nebūtu tāda rotācija. Vēl jo vairāk, ja nominate uzrakstot de_d2, italy etc nebūtu pirmajā lapā, bet kaut kur pēdējā - es pieļauju tas arī pamainītu rotāciju, jo cilvēki parasti paķer no pirmās lapas mīļākās kartes.

Da, izskatijās cerīgi ka worms kko ņemās ar 1.6. vsm :D

Ir šobrīd tā, bet viņš bija domājis ka līdz mapes beigām paliek 10min.

maddn, ja nebūs rtv, spēlētāji pazūdīs brīžos kad būs kāda ne random karte kā assault n shit.

Vienīgais, jā dd2 un visas random kartes uz beigām, un jaunās kabul, westwood u.c. pašā sākumā iemest lai var raut līdz vemšanai :)

Link to comment
Share on other sites

estate_od laba karte, assults labs (pat no ct puses).

Itālija uz doto brīdi visvairāk besī.

Piekrītu Niknajam, vajag uzlikt tā, ka to pašu karti var spēlēt tikai tad, kad vēl ~ 5 ir bijušas starpā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...