Jump to content
GIGN Forum

zombie escape


DuzisS
 Share

Recommended Posts

Foruma sadaļā bija izveidota tēma par zombi escape server , tā kā gign netaisīs serveri , tad es nolēmu pats uztaisīt 1 ( nezinu vai te drīkst viņu reklamēt tadēļ labāk to nedarīšu).Par cik serveris ir tikko izveidots un cik zinu lv nav ze servera tad nolēmu ka varbūt šeit kādu tas interesēs..

Par cik man nav statiskais ip serverim uzliku domainu.Bet tā vai tā viņš serveru sarakstos turās kā ieslēgts tikai kamēr mainās ip (vismaz gigna).

Ja interesē rakstat privāti vai tepat

Edited by DuzisS
Link to comment
Share on other sites

vajadzetu, jo pagaidam cik es redzu visādi kreivi utt ,bet latviesi reti kad manas..

Par cik tagad kad serveris ir uz fastDL tad lade normali ātri,sodien sakompresetās mapes ielikšu.

Edited by DuzisS
Link to comment
Share on other sites

vajadzetu, jo pagaidam cik es redzu visādi kreivi utt ,bet latviesi reti kad manas..

Par cik tagad kad serveris ir uz fastDL tad lade normali ātri,sodien sakompresetās mapes ielikšu.

tas jau vienalga ka krievi tur ir, jo neticās, ka latvieši arī tur baigi savāksies, jo daudziem laikam ze īsti nepatīk.. bet tagad vismaz tur spēlētāji apgrozās kaut cik :)

Edited by kraukskis-
Link to comment
Share on other sites

nu ja pamazām pamazām bet vaig lai vairak reize salasās..

Bet tu pats esi bijis serverī?

Un jā piekrītu lv daudzi nezin un ari nepatīk ze

Dīvaini arī ir tas ka tautu ir ap rīta- puzdienlaiku nevis vakarā vismaz pagaidām

Edited by DuzisS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...