Jump to content
GIGN Forum

Laptops


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

Pēc diviem mēnešiem jāsāk studijas un jāiegādājas portatīvais dators. Neko daudz no datortehnikas nesaprotu, tāpēc lūdzu man ieteikt portatīvo datoru. Nekādas augstās prasības man nav. Lai vismaz tf2 normāli velk, neko citu īpaši nespēlēju.

Cena +/- 500ls.

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Diezgan daudzi. Tev tas liekas, kaut kas neparasts?

Man tas liekas stulbi. Staipīt pāris kilogramus tā pat vien lai palīdelētu internetā un pierakstīt to, ko var izdarīt 2x ātrāk uz papīra = not smart.

Link to comment
Share on other sites

Man tas liekas stulbi. Staipīt pāris kilogramus tā pat vien lai palīdelētu internetā un pierakstīt to, ko var izdarīt 2x ātrāk uz papīra = not smart.

Nu tas laikam atkarīgs no cilvēka. Cik noprotu topika autors plāno ņemt kompi arī uz lekcijām un tāda gadījumā 17 collas nu nemaz nav tas labākais variants.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas laikam atkarīgs no cilvēka. Cik noprotu topika autors plāno ņemt kompi arī uz lekcijām un tāda gadījumā 17 collas nu nemaz nav tas labākais variants.

Nekas, uzkačāsies.

Link to comment
Share on other sites

Uz lekcijām ņem tie, kuri negri strādāt uz skolas pc, kas parasti ir lēnāki kā pašu pc, vēl plus, ka strādājot uz sava pc tu saglabā visu ko vajag uzreiz ne sūti pa ēpastu vai liec usb.

Protams tas attiecas tikai uz tām kurās jāizmanto softi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...