Jump to content
GIGN Forum

Crosshair


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

Tie jau defaultie, tikai krāsas samainītas. Tādus jau pats var samontēt pēc patikas. Es iekopēšu savu skauta cfg, lai tu saprastu kās tas viss notiek:

cl_crosshair_file ""

cl_crosshair_scale 35

cl_crosshair_red 200

cl_crosshair_green 200

cl_crosshair_blue 200

r_drawviewmodel 1

viewmodel_fov 90

bind 1 "slot1;r_drawviewmodel 0;cl_crosshair_file crosshair3;cl_crosshair_scale 35;cl_crosshair_red 255;cl_crosshair_green 0;cl_crosshair_blue 0"

bind 2 "slot2;r_drawviewmodel 1"

bind 3 "slot3;r_drawviewmodel 1"

bind 4 slot4

bind 5 slot5

bind q "slot1;r_drawviewmodel 0;cl_crosshair_file crosshair3;cl_crosshair_scale 35;cl_crosshair_red 255;cl_crosshair_green 0;cl_crosshair_blue 0"

bind e "slot2;r_drawviewmodel 1"

bind mouse2 "voicemenu 0 0"

bind mwheelup ""

bind mwheeldown ""

bind mouse3 "say_team ***Enemy medic down***"

Man tur ideja ir tāda, ka man scattergunam mērķis ir sarkans aplītis, bet pārējiem ieročiem def mērķis, def krāsā. Kā saprast kāda krāsa būs pēc tiem red, blue, green? Es autokadā paskatos, sameklēju attiecīgo krāsu, tad paskatos, cik intensīva ir katra no tām krāsām.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Kaa, tie nav defaultie ..

man piemeram defaultie ir taadi kaa css apm, parasts punktinsh, utt, nav tads kaa tas medica simbols, lielais aplis un taa

Edit: Nu man spēlē ir pieejam itaadi kadus var šeit izvēlēties http://clugu.com/tf2mate/

bet tajā linkā, kuru iemetu pirmajā postā, tur jau pavisam savādāki :)

Edited by abcdefuck
Link to comment
Share on other sites

Tie ir defaultie, bet tie, kas ir tev nav. Defaultie ir tad, kad options -> multiplayer -> crosshair apperance ir uzlikts un none. Tie, kas redzami tevis dotajā linkā ir standarta, vienigi mazāki un ar dažādām krāsu variācijam. Vienkāršāk, gan seko swallow paraugam un pieliec pāris rindiņas konfigam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...