Jump to content
GIGN Forum

Smirdīgais čīters terorizē


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

1. Var pabļaut tak main čatā.

2. Piefiksēt steam id ir ļoti vienkārši, ja nav akā audzis.

3. Nav jātaisa katram čiterim atsevišķs topiks.

Tu nepareizi saprati, vinju nav iespeejams nobanot. Ja bano peec steam id nobanojaas pavisam cits speeleetaajs.

K. Bija vinju banojis pagajushajaa nedeljaa un itkaa veiksmigi, bet shodien vinsh atkal ir klaat.

Es personiigi izmeegjinaaju visus sev zinaamos variantus un nobanot vinju nevareeja.

Ja ir kaadi ieteikumi kaa ar sho un vinjam liidziigiem pautiem var tikt galaa dodiet zinju...

Link to comment
Share on other sites

Tu nepareizi saprati, vinju nav iespeejams nobanot. Ja bano peec steam id nobanojaas pavisam cits speeleetaajs.

K. Bija vinju banojis pagajushajaa nedeljaa un itkaa veiksmigi, bet shodien vinsh atkal ir klaat.

Es personiigi izmeegjinaaju visus sev zinaamos variantus un nobanot vinju nevareeja.

Ja ir kaadi ieteikumi kaa ar sho un vinjam liidziigiem pautiem var tikt galaa dodiet zinju...

Pilnigi debiili jaa.

Nav iespēja Wormam vai kādam no sarkanajiem viņam kkā liegt pieeju vispār serverim?!

Cik noprotu, vinsh visu laiku ir no viena un tā paša steam acc..?

Link to comment
Share on other sites

Prikols ir tajā ka pieeja jau tiek liegta vienīgajā jēdzīgajā veidā - Cik es saprotu katram serverim ir banlists, un viņš tiek pārbaudīts pie ieiešanas serverī. Vot kādā veidā šis viss process tiek apiets, ieskatot ip banus & vac ir jautājums.

Katrā ziņā - nezinot problēmu cēloni (jeb kā šis tiek panākts) to ir visai grūti atrisināt.

Esmu domājis par alternatīvām banošanas metodēm bet nekas jēdzīgāks nav ienācis prātā.

Vienīgais kas reāli būtu noderīgi - anti-namehack plugins =

Link to comment
Share on other sites

Prikols ir tajā ka pieeja jau tiek liegta vienīgajā jēdzīgajā veidā - Cik es saprotu katram serverim ir banlists, un viņš tiek pārbaudīts pie ieiešanas serverī. Vot kādā veidā šis viss process tiek apiets, ieskatot ip banus & vac ir jautājums.

Katrā ziņā - nezinot problēmu cēloni (jeb kā šis tiek panākts) to ir visai grūti atrisināt.

Esmu domājis par alternatīvām banošanas metodēm bet nekas jēdzīgāks nav ienācis prātā.

Vienīgais kas reāli būtu noderīgi - anti-namehack plugins =

http://www.gign.lv/f...370#entry621370

Ir ari Source Anti-Cheat, kur servera limeni nivele vairakuma hakus.

http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=169586

Link to comment
Share on other sites

Adminam ir jābūt online un jābano caur statu id, kas parādās uz doto momentu http://stats.gign.lv...er_id=2&game=tf . Vai kaut kā tā, sen neesmu tf2 spēlējis so ar atmiņu pašvaki

Tur tā lieta, ka tas ir vienīgais veids. Bet tāpat ar laiku viņš parādīsies ... vajag uzlikt, kad serverī var ienākt, ja nikā ir vismaz 1 simbols un nevar izmantot nika maiņu (tur piem., 3x max)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...