Jump to content
GIGN Forum

Printeris acc (PUB)


Recommended Posts

Čau, jūtu ka ir pienācis laiks mēģināt pievienoties adminu pūlkam, un papildināt rindas.

Īsāk par sevi - 24. gadus jauns strādājošs jaunēklis. Patīk sports, mūzika, un youtube.

Kā jau nedēļu īrēju dzīvokli Iļģuciemā. Varbūt kāds no šejienes arī ir, varētu mani ar rajonu iepazīstināt.

CS pieredze ir diezgan liela, entie gadi, ja nemaldos kaut kur 11-12, nemācēšu precīzi pateikt. Jau no senajiem 1.1 un deltas laikiem, tas tik tiešām bija sen.

Spēlēju patstāvīgi tikkai gign serverī, kā arī šeit mani stati ->>http://stats.gign.lv...ayer.php?id=665

Regniks - protams. Print`Screen

Runājot par adminiem kuri mani varētu ieteikt. Nevēlos nevienu minēt, Esmu tik bieži serverī, ka viņi zinās ko bilst par mani :)

Spēlēju vissdažādākajos laikos. Vēlos vakaros, agros rītos, dienas vidū.

Nevēlos izplūst garos tekstos un sarunās. Paldies par uzmanību ;)

Pilnīgi aizmirsu, atvainojos - ban, kick, slay, gag. Standarta sākuma paketi.

Edited by Print`Screen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cik redzets spelejot pretenziju nav un online laiks pietiekosi stasta par aktivitati. Man kaut kada ieksheja balss saka, ka uz vasaras periodu iedot tiesibas nebutu problemas, standarta paku( slap,gag,kick,ban un votemap), jo rudens puse tapat vajadzes so to parskatiit. Pats zinu, ka vasara cs speleshu tieshi varbuut 1h menesi, jo vnnk taa sanaak, domaju, ka ir vairaki admini, kurus vasara ipashi daudz nesatiksim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...