Jump to content
GIGN Forum

Portatīvais dators


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Izdomāju pāriet no stacionārā uz portatīvo datoru.

Uz kuriem ražotājiem iesakiet skatīties? Tā lai mazāk karst, un baterijas mūžs lielāks.

Pie reizes varat iemest arī kādu zināmu modeli.

Spēles īsti netaisos uz viņa dzenāt. Tiks skatītas filmas, seriāli augstā kvalitātē un programmēts.

Ekrānam domājams būtu jābūt 15" ( man tie 17" liekas gandrīz kā stacionārie, bet varu uz to pusi arī paskatīties )

Link to comment
Share on other sites

Es, vienozimigi, nemtu Dell. Skatos uz E5530 (FHD), E6430 (900p), E5430 (900p). Tad panemtu dokstaciju, lai majas ertak pieslegt lielaku monitoru. Bisku pakrasu un atdosu savu E6410 draudzenei, pats panemsu E5530 laikam + dokstacija, lai majas erti varam stradat. Ebaja siem datoriem (refurbished) ir labas cenas. Beefs

Link to comment
Share on other sites

es varu pateikt noteikti neskaties uz HP nenormāli karst.

Nepiekrītu! Visu dzīvi uz HP sēžu. Par karstumu varu piekrist,un nezinu cik skaitāš karsts, bet klēpī turēt stabili var, kapājot spēles uz high CPU usage bet tas tik nozīmē, ka viņš ir karstumizturīgāks. Pie augstiem grādiem nenosvils kā to dara ACER!

Link to comment
Share on other sites

Nepiekrītu! Visu dzīvi uz HP sēžu. Par karstumu varu piekrist,un nezinu cik skaitāš karsts, bet klēpī turēt stabili var, kapājot spēles uz high CPU usage bet tas tik nozīmē, ka viņš ir karstumizturīgāks. Pie augstiem grādiem nenosvils kā to dara ACER!

HP karst un viss, ieslēdz viņu pasēdi vsjo pēkšņi izrubās, nedod dievs vairs neslēdzas iekšā. Atminos vedu pie pazīstamā lai saremontē, šis tur kko lodēja, teica ka ilgi neiešot tāpat, ka varot ātri kkur lombī nogrūst.

Link to comment
Share on other sites

Tie HP, Acer, Asus ir lētāki pa Dell, bet tam tiešām ir iemesls. Latitude ir biznesa sērija un visas lielās kompānijas to izvēlas (piemēram, Accenture E5430 pērk saviem darbiniekiem). Pajautā - kāpāc. Tādēļ, ka droši kalpo (piemēram - lcd labāk turās), piedāvā drošības fīčas un uz Dell datoriem ir ērti strādāt (klaviere ērtāka).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Latitūdēm pēdējā laikā diemžēl pamatīgi kritusies kvalitāte :(. ( Es pieļauju, mazliet precīzāk būs - kvalitātes kontrole).

Ergonomika, korpusa materiālu kvalitāte utt. protams, ka bez komentāriem, super!.

Par to hp karšanu - nu karst gan viņi, un pamatīgi. Ar pavilioniem ir krietni vairāk problēmu nekā ar lētajiem Aceriem, ko te kāds piesauca. Jebkurā gadījumā - gan Acer, gan HP es ņemtu tikai jaunu, nekādā gadījumā ne lietotu. Aceram privātpersonām 3 gadu garantija, paviljoniem - jāskatās individuāli, mēdz būt gan 1, gan 2, gan 3 gadi garantija.

Link to comment
Share on other sites

Bija man Dell , pirku pirms 2 gadiem. Pec gada HDD + matene nodega ( w/e ). Negribeju chakareties ar garantiju , jo varu pateikt ka tas Dell prieksh manis nav bija ipashi sakarigs. Panemu i3 Toshiba un varu pateikt ka par to pashu naudu korpus/klavieres ir uztaisits izturigaks un pats dators pec parametriem ir labaks.

Piekritu par HP pavilion , vini reali nezheligi karst lidz pat 100 gradiem gan ar to pashu atsevishku cooling padu. Cik te chiniju vietejiem HP portativus , reali visiem vini karst un parasti tepat vinjus perk jo vini ir bishku letaki un uz viniem ir vairak akcijas veikalos.

Principa es nemtu ACER , Asus , Toshiba prieksh tavam vajadzibam. Ka beefs teica inspironu labak nenemt , uzskatu ka Dell'am tas reali ir tads budzheta variants prieksh noobiem.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...