Jump to content
GIGN Forum

Auto audio


ep1dem1c
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Tā kā vecais maģis sāk jūgties nost, pats griež skaļumu augšā/lejā, pazūd viena tumba utt., tāpēc ir nepieciešamība pēc jauna maģa.

Vēlme ir likt iekša 2DIN maģi un pagaidām esmu noskatījis Alpine CDE-W235BT+pults.

Varbūt kāds var ieteikt kaut ko labāku cenā ap 150Ls?

Link to comment
Share on other sites

Vairs nē... Tu domā bāzt ovālnieces?

Nav man vajadzībās pēc tādām, plāns ir ielikt mazo komplektu 2x13cm un 2xpīkstuļus. Manējie vnk ir beigušies, tagad uznāca velme kaut ko jaunu iepirkt, it kā skatos uz herz, bet vai man to vajag... Neesmu no tiem kuriem, patīk klausīties skaļi mūziku. Visticamāk paņemšu lēto pioniera komplektu

Lai netaisītu pilnīgu offtopiku, ep1 tev pults nav vajadzīga. Vai tu parasti sēdi kaut kur uz aizmugrējā benķa un stūrē? :)

Link to comment
Share on other sites

Nav man vajadzībās pēc tādām, plāns ir ielikt mazo komplektu 2x13cm un 2xpīkstuļus. Manējie vnk ir beigušies, tagad uznāca velme kaut ko jaunu iepirkt, it kā skatos uz herz, bet vai man to vajag... Neesmu no tiem kuriem, patīk klausīties skaļi mūziku. Visticamāk paņemšu lēto pioniera komplektu

Same here, bet es dabūju pīkstuļus un mid-freq (attiecīgi panelī un durvis priekšā) pienierus un ieliku oriģinālo vietā, kas man dod skaidru skanējumu augstajām un mid frekvencēm, bet bagāžniekā subis. Skan daudz labāk par tumbām iegrieztām aizmugurē... IMHO

Link to comment
Share on other sites

Man vienkārši ir jāaizpilda vieta, tādēļ vajag 2DIN. Un principā ir nepieciešamas USB un AUX ieejas. Bluetooth nav obligāts, bet būtu labi ja ir ;) Tumbas pēc laiciņa arī tiks mainītas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...