Jump to content
GIGN Forum

Cik es par šo datoru vru izspiest?


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Taisos mainīt dzīvesvietu, un, iespējams, pārdot savu datoru.

Cik par šādu komplektu varētu prasīt?

CPU: AMD Phenom II X4 945

RAM: 6GB

HDD: 750GB

VIDEO: integrētā HD3200 ( nekādas spēles izņemot CS neesmu dzenājis, bet man liekas, ka neko jaudīgāku viņa arī nepavilks )

CASE: ACER Aspire M3203, ir tur daudz USB un augšā ir nodalījums kabeļiem, un atmiņas karšu lasītājs.

vēl neesmu izlēmis, bet iespējams došu līdzi arī 23" ACER P235H monitoru

Bilde:

6010.jpg

Monitors:

125309-acer-p235h-3865.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ņihrena, pa ko tur 150ls dot? :D pat kopā ar monitoru šķiet tik daudz pat nevar prasīt..

edit: bet laikam netīšam Tev tas 1 priekš pielikās.. jo ticamāk ir 50-70ls..

Ups, es aizdomājos un nepievērsu uzmanību ko rakstīju... :D jā bija domāts 50-70 Ls ... fail :D

Link to comment
Share on other sites

th3crims

ar kādu no manām videokartēm ies ļoti labi ;) Battlefield 3 uz GTX460 gāja labi uz mid-high settingiem uz 1920x1200 rezolūciju ;) GTX560Ti iet vēl labāk.

560Ti vispār visu velk uz urā....

Link to comment
Share on other sites

jūs laikam nelasat, ko rakstu... man spēles neinteresē, tādām lietām nav laika, vienkkārši pašreizējasis kompītis jau dod galus nost, vsp nesaprotu, kā šos 7 gadus ir izturējis ( 512MB RAM, 80GB, 2.6GHZ Sempron, 128MB video karte) vajadzētu kko ātrāku, lai var normāli arī kko padarīt. Bet vai integrētās video kartes esamība nen;aks par ļaunu? Nu pašlaik vnk nežēlīgi visādi youtube karas utt. :D Portatīvajam ar ir integrētā un tam ar nez kapē ik pa laikam karas.

Link to comment
Share on other sites

jūs laikam nelasat, ko rakstu... man spēles neinteresē, tādām lietām nav laika, vienkkārši pašreizējasis kompītis jau dod galus nost, vsp nesaprotu, kā šos 7 gadus ir izturējis ( 512MB RAM, 80GB, 2.6GHZ Sempron, 128MB video karte) vajadzētu kko ātrāku, lai var normāli arī kko padarīt. Bet vai integrētās video kartes esamība nen;aks par ļaunu? Nu pašlaik vnk nežēlīgi visādi youtube karas utt. :D Portatīvajam ar ir integrētā un tam ar nez kapē ik pa laikam karas.

Kādu pārlūkprogrammu tu lieto ? Biju uzlicis jaunāko Firefox beta, pilnīgi viss dators ik pa ~15min nokārās, citreiz prosta flashi nokrašojās. Atliku tagad pēdējo Firefox (bez beta) un lido viss normāli. :D :D

Edited by overnixs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...