Jump to content
GIGN Forum

Jauns PC


HaiZivS
 Share

Recommended Posts

Problēma - Dators vecs kā pasaule, vēlos iegādāties jaunu.

Vēlmes - Parasts kompis, kurš easy velk LoL, progas kā mathcad, matlab, autocad, kas dažiem, noteikti liekas smieklīgi :D

Tātad, pēc pāris veikalu apmeklēšanas sapratu, ka viņi cenšas pārdot sūdu par maksimāli augstāko cenu, kas ir diezgan pašsaprotami, ja ir pieprasījums.

Tāpēc meklējot un interesējoties atradu trīs i-veičus : Dataleks.lv ; Dateks.lv ; m79.lv

Pēc atsauksmēm īsti nevar saprast - bet, visus vieno viena problēma - slikts garantijas serviss.

Tāpēc atcerējos, ka gign komjūns varētu būt laba vieta, kur izčekot - varbūt kādam ir bijusi pieredze ar šiem veikaliem, kāda - ieasakat vai nē ?

Pašlaik esmu nonācis pie šādas komplektācijas:

Procis AMD Core X6 FX-6100

Videne GeForce GT 640

Rams 8gb DDR3, ceru, ka 1600

Cietais 500GB parastais,

Plati, cik saprotu varēšu izvēlēties, kad pasūtīšu.

Tas ir dataleks.lv un cena ir 250ls, manuprāt, neko labāku par šādu summu nekur neatrast.(Biedē tikai senais teiciens- skopais maksā divreiz) Jūsu domas?

Paldies, būšu ļoti pateicīgs par jebkuru atbildi vai atauksmi! :)

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Internet veikalos jau ir it kā pieejams sakomplektēt.

Ar i-3 Tev pietiks pilnībā;

Videokarti labāk ņemtu GTX un to cik viņa laba nosaka burti pirms skaitļa un pēdējie divi cipari, salīdzini cenas, jaudīgāka būs GTX 550 Ti, cena varētu būt līdzīga ar GT 650, Atšķiriība starp viņām, ka 600 sērijai ir PCI Express 3.0;

Silti iesaku nenožīdot kapeiku un paņemt SSD, ātrāki loadingi un tā tālāk. Storadžam var paņemt kaut kādu parastu cieto;

Īstenībā Tev pietiktu ar 4 Gb rama, bet nu drošs paliek nedrošs, ņem 8 (Kingstoni maitas ir lēti);

Cik man nācies saskarties ar internet veikaliem, tad ļoti lēti visu varēsi atrast šeit: http://www.1a.lv/datoru_komponentes

Godīgi sakot, Tev pat tik jaudīgu nemaz nevajag, lai tiktu galā ar doto uzdevumu, bet, ja nopirksi sūdīgāku, Tavas prasības strauji augs.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

It kā pēc benchmarkiem FX 6100 ir labāks par i3 :D (ok ... 2 kodoli pret 6.. un amd ir tikai par 20-25% labāks)

Domāju nemt šo proci ja gadījumā kādreiz sagribēsies kko prasīgāku, arī ilgāk būs +/- ok procis, low prasībām ne? (Vai tieši par kvalitāti šeit runājam?)

it kā tur par SSD 120GB 30ls japiemet, tā kā lkm to paņemšu.

Esmu ļoti priecīgs un pateicīgs par jūsu atbildēm, paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

i3 proci un ssd pārējais it kā ir ok

Neiesaki idiotismu. SSD viņam palīdzēs tikai spēles ātrāk lādēt un windu. Uz benchmarkiem kopējiem tas nekādi neattiekseis (Fascinē zema budžeta kompos SSD bāzošie)

Pa tēmai - ņem to FX - budžetniekā būs norm. Un kartu 550Ti vai tik pat jaudīgu radeonu

Link to comment
Share on other sites

It kā sazvanijos, neņemšu SSD, pliek viss, kā bija - 640GT (Ceru, ka pietiks) it ka benčmarki ir ok , 8GB rams un Fx 6100.

vienīgais, prasīju par barošanas bloku - saka 350W, nobrīnijos, bet tā - čalis saka, ka mans kompis ņems tikai 210W.

Tā varētu būt, ka pietiks ar norm fēnu un 350W ? zinu, ka procis rij 95W + videne 65W, teorētiski gan jau ari cietais kko prasa + pele, klava n ausis rij kko mazu. Vēl kaut kas, kam nepieciešams power supply? pietiks ar 350, vai diezvai ?

* plati piedāva :

Mātesplāte Msi 760GM-P34 (FX), 760G, DualDDR3-1600, 6xSATA2, DVI, RAID, GBLAN, m-ATX

Rams it kā 1600, šitā atbalsta visu, it kā čotka. (lkm :D ) vienigi par barošanas bloku uztraucos.( it kā netā atradu kalkulātoru - snāk, ka manam kompim min 240W, recomended 280W, vienigi šaubos, ka visas komponentes pareizi saliku :D )

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Nafig, Tev mātes plati ar integrētu videokarti? Lieki lati jāmaksā. Ar 350 W pietiks. Es Tev silti iesaki apdomāt videokarti, labāk ņem GTX 550 Ti.

Neiesaki idiotismu. SSD viņam palīdzēs tikai spēles ātrāk lādēt un windu. Uz benchmarkiem kopējiem tas nekādi neattiekseis (Fascinē zema budžeta kompos SSD bāzošie)

Ar SSD būs ātrāki loadingi, tādi ir ne tikai spēlēm, Visām programmām ir jāielādējas, SSD neizdveš skaņu, jo nav diska iekšā, tas nekarst, kas palīdzēs uzturēt zemāku kastes temperatūru un viņš ir sasodīti ātrs. Nevajag ieciklēties, ka viņam ir tikai viena pozitīva īpašība

Link to comment
Share on other sites

Ar SSD būs ātrāki loadingi, tādi ir ne tikai spēlēm, Visām programmām ir jāielādējas, SSD neizdveš skaņu, jo nav diska iekšā, tas nekarst, kas palīdzēs uzturēt zemāku kastes temperatūru un viņš ir sasodīti ātrs. Nevajag ieciklēties, ka viņam ir tikai viena pozitīva īpašība

SSD 250 latu vērtā kompī? Ģeniāli...

Link to comment
Share on other sites

Tevi laikam dievs nav apdāvinājis ar smadzenēm. USB 3.0 arī nevar izmantot tik lētā kompītī? Tas jau nav pieņemami, ka kaut kas notiek ļoti ātri lētā kastē, ne?

Kādā kompītī jāliek SSD, vari man pateikt? Jeb kāds uzdevums ir jāveic datoram, lai būtu nepieciešamība pēc SSD?

Link to comment
Share on other sites

Tevi laikam dievs nav apdāvinājis ar smadzenēm. USB 3.0 arī nevar izmantot tik lētā kompītī? Tas jau nav pieņemami, ka kaut kas notiek ļoti ātri lētā kastē, ne?

Kādā kompītī jāliek SSD, vari man pateikt? Jeb kāds uzdevums ir jāveic datoram, lai būtu nepieciešamība pēc SSD?

Dievs apdāvina ticīgus muļķus, es savu prātu pats emu veidojis gadu garumā. Tas ir pirmkārt.

otrkārt - 250 lati ir neliela summa. Teiksim 40 lati ir kādi 22% no visa budžeta par 60 GB, kas dos vidēji 10-20% pieaugumu programmu palaišanas laikiem, un to performansu neitekmēs nekādīgi. Savukārt iebāžot to kapeiku tajā pašā videokartē performans būs stipri atšķirīgs.

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau vienmēr var atrast iemeslu strīdam :)

Paldies jums abiem.

Swallow, es neko nerubiju no platēm, tāpēc prasīju. Veikala menedžeris man tādu piedāvā tip pamatkomplektācijā un viss. Rīt jābrauc pakaļ, gan jau būs ok. (+ video man maz ko mainīs, esmu pieradis pie lowest settings un spēlēju tikai vecas, ne pārāk prasīgas spēles, gt640 būs ideaļņiks priekš manis)

Link to comment
Share on other sites

Dievs apdāvina ticīgus muļķus, es savu prātu pats emu veidojis gadu garumā. Tas ir pirmkārt.

otrkārt - 250 lati ir neliela summa. Teiksim 40 lati ir kādi 22% no visa budžeta par 60 GB, kas dos vidēji 10-20% pieaugumu programmu palaišanas laikiem, un to performansu neitekmēs nekādīgi. Savukārt iebāžot to kapeiku tajā pašā videokartē performans būs stipri atšķirīgs.

Būšu spiests atbildēt. Tu paskatījies, ko viņš grasās darīt ar kompīti? Mathcad, matlabs un autocads. Ja strādā mathcadā, tad rēķina, ja rēķina tad pēc kaut kā, teiksim, eirokoda. Jāvirina vislaik pdf/wordi + kāds excel vaļā ciet, jo eirokodi nav divi, viņi ir stipri vairāk. Ja rasē, tad vienmēr ir tieksme iemest aci kādā citā rasējumā, lai papētītu kādas detaļas, atkal jāvirina faili. Tie, kas rēķina tie nekad nerasē 3D, viņiem tas nav vajadzīgs, ja tomēr uzrasē kaut ko 3D, tad tas ir uzskates materiāls, kam videokartes veiktspēja nav nepieciešama pārāk liela. Kāpēc es teicu, lai ņem GTX 550 Ti tādā gadījumā? Labāk pa to pašu summu paņemt vecāku un jaudīgāku.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...