Jump to content
GIGN Forum

Cīņas māksla, kuru labāk apgūt


EriksTulks
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

tātad ir vēlme apgūt kaut kādu cīņas mākslu, lai varētu labāk aizsargāties visos dzīves gadījumos (ja būs tāda nepieciešamība). Esmu apmēram 93kg smags, augums ir 197cm, neesmu īpaši lokans. Varbūt varētu pasviest idejas, kuri cīņas veidi būtu manam augumam un svaram vispiemērotākie?

AC,

Eriks

Link to comment
Share on other sites

Šaubos vai kāda tālo austrumu tehnika derēs, jo tur ir vajadzīgs gan izveicība, gan ātrums. Tā kā masa tev ir un garums arī, derētu skatīties uz mma. Tikai nezinu kur tādu māca.

Link to comment
Share on other sites

visvieglaak ir apguut slaavu ciinjas maakslu gopstop.

Vēl viens stereotipisks cilvēciņš...

Pa tēmai - bokss vai kicks. Reslinga tipi nederēs, jo reālos apstākļos nav diez ko labi...

Link to comment
Share on other sites

Ej uz tīro boksu. Ja neesi lokans, kickā nav ko darīt, savukārt ir masa un augums priekš boksa. MMA galīgi neiesaku vispār nevienam, jo kas der visam neder nekam. Varbūt izskatās kruti no malas, bet uz ielas jebkuru mma entuzaistu pārspēs kāds kas to pašu laiku ir gājis boksā/kikboksā,...

Link to comment
Share on other sites

Paskaidrojat man ludzu, kas ir MMA cinja? Vainu es esmu garigi atpalicis idiotisks mudila vai ari jus no visa sa pasakuma neko nerubija, ebt izcelties gribat. Nemaz negooglejot, un pat nezinot to es diezgan drosi varu mient ka tad varetu but Mixed Martial Arts, kas tiesi tulkojot katram daunim butu saprotams ka jaukta stila cinas. Lidz ar to pat 3 klases skolnieks zinatu ka tadu cinjas stilu nav un tadu neapmaca (vismaz sapratigiem cilvekiem), jo tur ari piedalas cikstoni kas ir apguvusi dazadus cinas stilus, un MMA nav cinas stils.

Gribi ko noderigu sadzivei? Bokss varetu noderet, bet maz ticams... Tas noderetu lai paplivinatu rokas skaidra pret skaidru pretinieku, bet esam reali, cik biezi sakaujas cilveki abi esot pie pilna p[rata. Lidz ar to es ieteiktu pamacities tuvcinas, kas noderetu tiesi tadas situacijas.

Link to comment
Share on other sites

Paskaidrojat man ludzu, kas ir MMA cinja? Vainu es esmu garigi atpalicis idiotisks mudila vai ari jus no visa sa pasakuma neko nerubija, ebt izcelties gribat. Nemaz negooglejot, un pat nezinot to es diezgan drosi varu mient ka tad varetu but Mixed Martial Arts, kas tiesi tulkojot katram daunim butu saprotams ka jaukta stila cinas. Lidz ar to pat 3 klases skolnieks zinatu ka tadu cinjas stilu nav un tadu neapmaca (vismaz sapratigiem cilvekiem), jo tur ari piedalas cikstoni kas ir apguvusi dazadus cinas stilus, un MMA nav cinas stils.

Neapmāca? Latvijā vairākās pilsētās ir MMA klubi, kur apmācību sāk no nulles, t.i., tādiem kuriem nav pamatu nevienā cīņas sporta veidā māca 10 pa mazdrusciņai un tad grūž rubīties būrī pēc 2-3 mēnešiem treniņu. Been there seen that, max bezjēdzīgi. UFC - cool, tāds MMA kur tīņus bez pamatiem sāk trenēt - not cool.

Link to comment
Share on other sites

zin tadu teicienu, kas der visam- neder nekam?

Ko var iemacit, ja maca no visa pa druskai? NEKO... Tur var eit tadi kam ir iemanas kaut kami, lai liktu savas iemanas kopa un izjustu citadas partnerus/pretiniekus... Gribu redzet ko avr iemacities pa 2-3 menesiem lai cilveku laistu buurii... Normalas iestades pa 2-3 menesiem tev paspej knapi apstastit ka pareizi nokrist un ka uznemt/bloket sitienu, nemaz nerunajot par uzbrukumu... A lai to visu daritu kaut cik pienemami, uj ku daudz laika vajag. Man jau patik sitie ielu varoni! PAtrenejas 1 gadu kaut kur un doma ka kaut ko sajedz :D

Link to comment
Share on other sites

Pateici to, ko es jau vienreiz teicu , bet jā, tādi klubi ir un sacensības arī notiek regulāri. Es personīgi pazīstu vairākus čaļus kas trenējas MMA ~ gadu, un jēga no tā gada kas pavadīts MMA ir pilnīga nulle, kas parādās uz ielas, nostādot viņus blakus čaļiem kas to pašu gadu ir pavadījuši boksā/kikā.

Link to comment
Share on other sites

Pateici to, ko es jau vienreiz teicu http://www.gign.lv/f...post__p__620155 , bet jā, tādi klubi ir un sacensības arī notiek regulāri. Es personīgi pazīstu vairākus čaļus kas trenējas MMA ~ gadu, un jēga no tā gada kas pavadīts MMAir pilnīga nulle, kas parādās uz ielas, nostādot viņus blakus čaļiem kas to pašu gadu ir pavadījuši boksā/kikā.

Tak beidz dzit hujnu pats nesuda nedari tikai nodirs kadu kas kaut ko dara. No kurienes tu vispar kaut ko tadu esi izravis?

Katrs sporta veids ir labs, un katrs nodarbojas ar to kam kas ir tuvak. Bet dirs to ka piemeram MMA ir suds un kick box ir labs jo redzi es eju kick boksa vai viena tante man teica to ir galigi debili.

Autoram Nodarbojies ar to kas tev tuvak saista. Es piemeram uz boksu neietu , tikai un vienigi tadel jo ar kajam nevar, tad nu atliek mma vai kick box .

Link to comment
Share on other sites

Nu, uz boksu tu varētu iet kaut vai dēļ personīgā izaicinājuma, lai pārbaudītu, kāda ir tava fiziskā sagatavotība. Ja laba - malacis, turpini. Ja nav - nekas, galvenais trenēties.

Practice makes perfect :)

Link to comment
Share on other sites

tu esi pilnigs daunis jo es diezgan skaidri uzrakstiju ka tas viss ir no ta ko es pats esmu redzejis. es daru pietiekami daudz un cinas sporta veidi ir gandriz vienigie ar kuriem esmu nodarbojies gadus 7 un es nesaku ka mma ir suds, bet reala situacija chalis kas gadu gajis tira boksa/kika iedos pizdi daudz parliecinosak chalim kas gadu ir gajis tikai mma.

mma ka fizuhu attistosais ir zbis, tur es tiesam piekritu, bet ja tu gribi iemacities normali kauties - ej uz kko konkretu ja tev nav pamatu. ka jau teica augstak - kas der visam neder nekam

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Vislabākais cīņas sporta veids ir kačalka+eļļa. Uzkačāju bici, ieeļļojos, un tad visi, ieraugot saulē manu godlike bicepsu, apžilbuši nokrīt zemē un lūdz pēc žēlastības. Un tad es parasti novelku kreklu, pagriežu muguru, un ar savu dēdliftos un skvatos uzkačāto muguru/pakaļu uzspridzinu čaļiem smadzenes un neatskatoties aizeju. Divas reizes esmu bijis svaru zālē, zinu par ko runāju.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

tu esi pilnigs daunis jo es diezgan skaidri uzrakstiju ka tas viss ir no ta ko es pats esmu redzejis. es daru pietiekami daudz un cinas sporta veidi ir gandriz vienigie ar kuriem esmu nodarbojies gadus 7 un es nesaku ka mma ir suds, bet reala situacija chalis kas gadu gajis tira boksa/kika iedos pizdi daudz parliecinosak chalim kas gadu ir gajis tikai mma.

mma ka fizuhu attistosais ir zbis, tur es tiesam piekritu, bet ja tu gribi iemacities normali kauties - ej uz kko konkretu ja tev nav pamatu. ka jau teica augstak - kas der visam neder nekam

lol, ko tik tu savā īsajā mūžā neesi darijis, bļe, tu dirs vairāk te visiem nekā borings un visi pārējie megaklauni.

Link to comment
Share on other sites

Cik no tiem kas kaut ko iesaka paši ir apmeklējuši to pašu boksu, kikboksu un mma? Noteikti uz vienas rokas pirkstiem skaitāmi čaļi.

Personīgi es ieteiktu nodarboties ar kikboksu, un garums vai svars nav šķērslis - priekš tam jau treniņi ir domāti, lai apgūtu iemaņas un pilnveidotos. Manuprāt, tīrss bokss - tas nav interesanti. Kikboksā tomēr ir dažādība un man, kad es ar to nodarbojos - patika. Var jau arī noteikti aiziet sākumā pavērot kādu treniņu (tā paša boksa, kikboksa vai mma) un tad arī izlemt ar ko nodarboties.

Link to comment
Share on other sites

Smirdi citur, mudak!

Pats jau ar savu postu īpaši neizcēlies, mudak!

lol, ko tik tu savā īsajā mūžā neesi darijis, bļe, tu dirs vairāk te visiem nekā borings un visi pārējie megaklauni.

Link to comment
Share on other sites

lol, ko tik tu savā īsajā mūžā neesi darijis, bļe, tu dirs vairāk te visiem nekā borings un visi pārējie megaklauni.

Nu ne jau darbinieku-suteneris-gastarbaiters mani mācīs dzīvot un uzvesties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...