Jump to content
GIGN Forum

BAN cs MAIN


Lauris V
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 139875

| ADMINS: Chucky

| NOBANOTAIS NIKS: Lauris,

| NOBANOTAA IP: 85.255.64.227

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 23.04.2013 21:52

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/139875

+----------------------------------------------------------

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-04-23/%20weekly-cs.gign.lv-1304232145-de_chateau.zip

Link to comment
Share on other sites

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-04-23/weekly-cs.gign.lv-1304232145-de_chateau.zip

Šitas demo visu izsaka. Tu šauj pre-fire. Spēlē lēnām un mēģini piesegt dažos momentos, ka Tev nekā nav. Man patīk moments, kas sākas 12min50sekundē. Skaties uz augšu, pa labi, ķipa nav un tad tāds - boom, pricels uz kreiso pusi un gaidi, kad CT walkā iet pie Tevis un Tu nošauj viņu. Un pēc tam seko 13min5sekunde, kad gribi līst trubā, bet, redz, CT nāk un pricels uz loginu iet un pewpew, viņš ir dead. 26min20sekunde - reakcija mega ātra, bet ne tik ātra, lai varētu likvidēt T. 27min29sekunde - naglijs Tu, nav ko teikt. 27min35sekunde - atkal prefire sāc šaut, pumpčiki paw paw.

Tās ir manas domas un es saku, ka banam jāpaliek. Kāds cits var izskatīt gan šo demo ar maniem momentiem, gan nākošo (To, kuru šī persona ir ielikusi un, kurā es viņu esmu izbanojis).

Link to comment
Share on other sites

ahahahahaha, nabags uzrāvās beidzot, vakar mani noshaava uz prefire naturaali, pec tam specoju un vareeja redzeet, ka kaut kas tur nav tiirs, sleepa ljoti, bet neriskeeju un nebanoju, jo zinaaju - agri vai veelu uzrausies, tas briidis ir noticis.

bans paliek un tu esi bots!

Tu DEMO skatiijies>?

Link to comment
Share on other sites

Pavēro kartigāk. Pasties citus demo arī viss ticamakais kaut ko līdzīgu redzēsi, kas man pricels jātur vienmēr pretēji ,kur nav enemy ?

:D KRISTINE ko tad nebanoji ja redzēji ?

Lai vai kā ,bet lai kāds pieredzējušāks uzmet aci un izsaka savu viedokli pēc video redzējuma.

Edited by Lauris V
Link to comment
Share on other sites

Nee nopietni, es novilkshu DEMO un apskatishos tikai DELJ KRISTIINES ZURCIINES textiem !

Lai cik tas skanetu skumigi - KAUT KRISTIINE BEIDZOT AIZVERTOS !

EDIT : Kristiine... nedaudz atvainojos, bet tavi uzbraucieni ir ljoti biezi kaa mazam beernam !

P.S. WH !

EDITED2 : vareji jau neuzsakt chatu @ topic. Jautajums bija - vai tu maz demo esi skatijies, tad nedaudz palasiju vairak kaa vispuseji un sapratu, ka esi.

P.S. mans ieteikums - mainit attieksmi un rakstisanas manieres !!!! ---->

WTF ? kadas tev ir tiesibas cilveku nosaukt par dauni ?

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Nee nopietni, es novilkshu DEMO un apskatishos tikai DELJ KRISTIINES ZURCIINES textiem !

Lai cik tas skanetu skumigi - KAUT KRISTIINE BEIDZOT AIZVERTOS !

EDIT : Kristiine... nedaudz atvainojos, bet tavi uzbraucieni ir ljoti biezi kaa mazam beernam !

P.S. WH !

Uz ko man tev jaatbild ibim?

Link to comment
Share on other sites

Uz ko man tev jaatbild ibim?

Tatad gadijuma atbildi man, jau vairakas reizes esam par so te temu runajushi, kada ir muusu valoda foruma un speelee, soreiz iztiksim ar warn.

Nekas personigs, bet admins nav tas cilveks, kas 3staviigiem vardiem var izteikties foruma pret citu useri.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Paldies par demo.

Ir taadi smirdiigi momenti dazhi, bet man nerodas 100% sajuuta, ka tur ir wh... Buutu mazliet vairaak ko man skatiities, buutu varbuut savaadaak, bet pagaidaam es banu njemu nost. Pre-fire nenoziimee veel wh (var jau buut, ka ir vinjam, bet taa kaa es nejuutos galiigi paarliecinaats, lai teiktu, ka tur ir wh tad labaak atbanoju chiiteri nekaa nobanoju nevainiigu speeleetaaju).

Ja chiito tad iekritiis agri vai veelu, nebuus pirmais wanabijs, kursh tiks atmaskots.

Nonjeemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...