Jump to content
GIGN Forum

ieteikums


LittleAtoms
 Share

Recommended Posts

Uzrakstiet kārtīgu, pārliecinošu topiku, kur secīgi tiek uzskaitītas lietas, kuras ir jāsataisa. Pamatojiet, kāpēc tā ir jābūt un noteikti kādam tas aizķersies. Ja ne šodien vai rīt, tad pēc nedēļas vai divām, kad attiecīgajām personām būs vairāk brīva laika.

Link to comment
Share on other sites

Uzrakstiet kārtīgu, pārliecinošu topiku, kur secīgi tiek uzskaitītas lietas, kuras ir jāsataisa. Pamatojiet, kāpēc tā ir jābūt un noteikti kādam tas aizķersies. Ja ne šodien vai rīt, tad pēc nedēļas vai divām, kad attiecīgajām personām būs vairāk brīva laika.

Kāds pārliecinošs topiks ir jātaisa? Serveris ir nokāries un nekas nestrādā ,serveris ir nočakarējies jau laikam 6 dienas un pārliecinoš topiks jāraksta? Tas ir pašsaprotams ,ka serveris ir jāsataisa ,nevis jāpārliecina.

Nestrādā:

Timeleft

Nextmap

Serverī uz rinķi iet tikai divas mapes

Klašu daudzums ir neierobežots

Vote priekš mapēm nav

Varbūt ir kaut kas cits ,bet šīs ir pašas svarīgākās un vairāk nekas svarīgs man tā šķiet arī nav.

Āa un gign.lv mājaslapa nesaņem info no servera

Edited by Qww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu lūk, ļoti skaisti. Ja šis būtu redzams 1. postā - tas izskatītos krietni labāk, vismaz mani tas vairāk aizkustinātu. Noteikti, ka šo problēmu apzinās arī vajadzīgās personas un pēc iespējam dara/darīs kaut ko lietas labā. Mieru, tikai mieru! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk, ļoti skaisti. Ja šis būtu redzams 1. postā - tas izskatītos krietni labāk, vismaz mani tas vairāk aizkustinātu. Noteikti, ka šo problēmu apzinās arī vajadzīgās personas un pēc iespējam dara/darīs kaut ko lietas labā. Mieru, tikai mieru! :)

Varbūt arī pats kādreiz ieiesi serverī un padarīsi arī savu darbu? Pasaki, kāpēc tev vajag acc, ja tu vispār TF2 nespēlē? Kā adminam var būt activity -1? ( http://stats.gign.lv/hlx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=11535 )

Te baigi gudri dirs, ka neviens nevar normāli pa plāna punktiem sarakstīt, kas par problēmu, un nevar neko normāli izdarīt. Sāc ar sevi, tad runā par citiem.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai ieteicu darīt to, kas, manuprāt, palīdzētu sasniegt vēlamo rezultātu. Toties tagad gan tu mudini iesākt gudrās diršanas sarunu.

Runājot par manu aktivitāti. Kādu mēnesi pēc acc iegūšanas nobruka dators, tāpēc tagad jau kādu laiku neesmu aktīvs. Arī darba grafiks pēdējā laikā ir diez gan blīvs, tāpēc nav bijis laika salabot savu kasti. No acc neesmu atteicies, jo drīzumā ir plānots visu salabot un tātad arī kļūt aktīvākam. :)

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...