Jump to content
GIGN Forum

GIGN.lv un Capital.lv Events 2013


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Kaads mani tiimaa njems? Cs go ir ;D

Test!

;D

Bet ja nopietni, tad jāpadomā, es domāju lozes kārtā random nuubus un pro, samest kopā, lai nepiesakās tāda pro komanda kura dienu dienā kapā GO.

Link to comment
Share on other sites

Pajuks šis pasākums.

Tad labāk ar visu atdevi spiest uz to TF2 ,jo vienreiz sekmīgi tas turnīrs notika un domāju ,ka tas varētu notikt atkal ,jo ir cilvēki ,kas 100% piedalīsies šajā turnīra ,kamēr CS:GO Latvijā vispār nav izplatīts un cilvēki beigās arī neatradīsies.

Link to comment
Share on other sites

Pajuks šis pasākums.

Tad labāk ar visu atdevi spiest uz to TF2 ,jo vienreiz sekmīgi tas turnīrs notika un domāju ,ka tas varētu notikt atkal ,jo ir cilvēki ,kas 100% piedalīsies šajā turnīra ,kamēr CS:GO Latvijā vispār nav izplatīts un cilvēki beigās arī neatradīsies.

Tāds turnīrs der, tikai ieteiktu izslēgt mediķa klasi. :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka būs ļoti grūti CS:GO turnīram savāk spēlētājus dēļ mazās aktivitātes GIGN serverī. Ja pa brīdim kāds iegriežās serverī tad lielāko ties tie ir random spēlētāji kas neapgrozās GIGN forumā. Attiecīgi nav tik daudz spēlētāju, kas spēlē CS:GO no GIGNA lai varētu savākt normālu skaitu komandas.

Vismaz man tā liekās, ka tā varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

īstenībā tur visa sāls ir cilvēku stulbumā, jaunā paaudze realitātē žmiedz kapeikas, tāpēc viņi nav pirkuši ne 1.6, ne css un visticamāk arī cs:go nepirks, jo var taču nozagt, vaine ? savukārt kreiso "biznesu" uzturēt ir pagrūti ja klients neprot patchot sevis nemākulīgi nozagto spēli. tas nu diemžēl ir fakts.

varbūtās pirms domāt par kādu turnīru vajadzētu padomāt par spēles reklāmu ? es nesaku ka turnīrs nav laba reklāma, ir, bet vajag ko masīvāku

un jā. atvainojos par offtopiku :(

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt ir diezgan daudziem, tikai neviens viņu baigi nespēlē jo visu laiku jāspēlē random serveros.

Arī tas un man tā šķiet ,ka daudziem tas CS:GO vispār nepatīk ,tai skaitā man. Visa spēle ir izmainīta tā ,ka nav vēlme spēlēt ,tad jau labāk šauju pa klucīšiem - CS 1.6

P.S Uzskatu ,ka labi ja 4 komandas pieteiksies.

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vajag taisīt tepat ''pasākumu'' topiku jaunu, jau ar komandu pieteikšanām, or random lozi taisīt, lai nesanāk tā ka te savāca kkādi steamer pro :D

Bet jā, Im in. Ja vajag komandu tad droši jau no source spēlētajiem sanāktu viena vai pat divas komandas :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad aiziet:

cik saprotu sie kungi ir gatavi:

Pauly

slapeklis

abcdefuck

Slinkis

Nak3d

LAVRx

Nikns

Punk

Rakstas klat - gan individulai gan komandas! Savaksim vismaz 4 komandas. tad varesim katrs ar katru un pectam 1/2finalus un finalus!

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...