Jump to content
GIGN Forum

Taisnību par ban!


Dexta
 Share

Recommended Posts

Bana informācija

Bana ID: 138358

transp.gifAdministrators: Lo4wis BMW

transp.gifServeris*: css.gign.lv

transp.gifNobanotā vārds: Dex

transp.gifNobanotā ip: 46.109.3.45

transp.gifNobanotais SteamID: HW_ID_0:0:755199278

(no-steam generated ID)

transp.gifIemesls: BAN ID: 138353 BANNED NAME: Dex(HW_ID_0:0:760642653) ADMIN: Lo4wis BMW| REASON: AIm| TIME 2013-04-

transp.gifUzlikšanas laiks: 05.04.2013 14:54

Labdien! parasti spēlēju Batt**.lv serveros (tā nav reklāma),izdomāju,ka vajag uzspēlēt ari citos,piemēram Gign,ienācu iekša,mazliet pašāudijos un man jau prasa kā es noņēmu banu? WTF?? kādu banu ja tikko ienācu! tad adminim apskaidroju,ka tikko ienācu un ka nēsmu spēlējis gign serverī kādu pus gadu noteikti,bet šis mani vienalga nobano! mēģināju skatīties demo,kur šis wh redz,bet neizedevās palaist! man priecē,ka admini pilda savu darbu,bet ja es saku,ka tas nēsmu es,tad nevajag automātiski banot,bet paskatīties kā es spēlēju! varbūt var noņemt banu?

P.s.var kāds ielūgumu nosūtīt uz [email protected] ???? Plz! :)

P.s.s.

Demo nosaukums ico_zip.gif20130405-1435-de_aztec.zip 9.24 MB 2013.04.05 14:35

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi saprotu iemesls ir aim ?

un nezkapec uz bana id neraadas bans ? !

Bet atradu sho uz nika bans raadas

BAN ID: 138353

| BANNED NAME: Dex (HW_ID_0:0:760642653), ADMIN: Lo4wis BMW

| REASON: AIm

| TIME SET: 2013-04-05 14:15:33 (2 hours 59 minutes ago)

| EXPIRE: Never

un otrs

| BAN ID: 138358

| BANNED NAME: Dex (HW_ID_0:0:755199278), ADMIN: Lo4wis BMW

| REASON: BAN ID: 138353 BANNED NAME: Dex(HW_ID_0:0:760642653) ADMIN: Lo4wis BMW| REASON: AIm| TIME 2013-04-

| TIME SET: 2013-04-05 14:54:30 (2 hours 20 minutes ago)

| EXPIRE: Never

Izskatas ka bans vietaa vbai ari kko nesaprotu ?

Link to comment
Share on other sites

es rādu aztec mapi,jo kā jau es teicu MAN banu uzlika aztec mapē,es adminam teicu,ka nēsmu šodien gignā spēlējis un ka nēsmu nekāds čīteris,bet šis automātiski nobano mani! noteikumos bij rakstīts,ka rakstot par banu ir jānorāda mape,kurā tu esi nobanots,tapēc norādiju aztec! :) nu ceru saprati! :)

un nav nekāds brīnums ka ar manu niku ir kāds cits spēlējis,bet es savādāk nevaru pierādīt,ka pirms tam nebiju es kurš spēlēja ar AIM! :(

P.S. es novelku tos demo,bet ne caur ko nevaru atvērt un apskatīties! :(

Edited by Dexta
Link to comment
Share on other sites

Man ir bans uz IP, bet tas ir uz nepazīstama nika, nav manējais

Tev ir vairāki varianti:

  • dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās
  • restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese
  • piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai

taka tev ir bans uz niku tad registree to ! un nebus problemu !

Link to comment
Share on other sites

Pēkšņi vienā dienā ar tik izplatītu niku kā Dex ienākuši divi spēlētāji savstarpēji nesaistīti :)))))))))

demo vari apskatīties - paņem nokačāto demo failu ieliec css/cstrike mapē un palaid css. konsole ieraksti playdemo demonosaukums

Link to comment
Share on other sites

Man ir patstāvīga IP,restartējot modēmu nemainās IP! tad kā es varu noņemt to banu? :D mļin vienīgā brīvā diena kad var normāli uzkapāt css,tajā pašā pavadu forumā! :D :D

un jā,kur niku varu piereģistrēt un ar kuru atsaucīgu admini es varētu aprunāties par nikai aizsardzību? :)

Link to comment
Share on other sites

Steam ID nobanots. Ko admini saka?

Man ir bans uz IP, bet tas ir uz nepazīstama nika, nav manējais

Tev ir vairāki varianti:

  • dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās
  • restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese
  • piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai

taka tev ir bans uz niku tad registree to ! un nebus problemu !

Link to comment
Share on other sites

  • Man ir bans uz IP, bet tas ir uz nepazīstama nika, nav manējais
    Tev ir vairāki varianti:
    • dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās
    • restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese
    • piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai
    • nopērc oriģinālo spēles versiju (neattiecas uz Counter Strike: Source)

    Bani no mainīgām IP adresēm netiek ņemti nost. Ja tev ir stacionāra adrese (ko tu vari pierādīt), kuru tu dabuji nesen un bans nav tavējais, tad vari rakstīt sūdzību un admini to izskatīs.

    Priekšroka tiek dota legālas spēles lietotājiem. Tas nozīmē, ka tev ir iespēja spēlēt serverī ar legālu (stīmotu) spēles versiju arī tad, ja uz tavas IP ir bans. Šis ir ļoti parocīgi priekš lietotājiem, kuriem ir mainīga IP adrese, vai arī kuriem ir viena IP adrese uz visu rajonu.[*]Man ir pamatots bans, ko norāvu par čītošanu

    [*]

    Bana noņemšanai ir tikai viens variants, neatkarīgi no tā cik ilgs laiks ir pagājis kopš bana uzlikšanas - 2,57 Ls nosūtot maksas SMS. Lai to izdarītu, atver savu banu pēc adreses http://www.gign.lv/ban/xxxx, kur xxxx - tavs bana ID, ko var redzēt konektējoties pie servera. Bana noņemšanas maksai nav nekāda sakara ar nika reģistrāciju. Ja bans ir uzlikts nesen, tad vēlams pēc bana noņemšanas paziņot adminam, kas tev uzlicis banu, ka tu esi samaksājis par bana noņemšanu, lai nerastos pārpratumi ar atkārtotu banošanu...

Ja tu neapstrīdi bana iemeslu, tad pats rišajsa kurš ir tavs gadījums

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...