Jump to content
GIGN Forum

I have a dream


xny
 Share

Recommended Posts

hi Mr.Bil Gates, nu es jau kaadu laiku dziivoju pie muteriites un esmu forshs. Veeleetos vismaz 100k $ lai vareetu saakt patstaaviigu dziivi un lai arii ielasmeitaam no Lienes ielas pietiktu. Gribeetu lai atbild pats Bils nevis kaukaads suuds kas lasa shitaas veestules.

uzciitiigais puisis

Link to comment
Share on other sites

Sheit BIla Geitsa Privaatais Sabiedrisko attieciibu vadiitaajs... Diemzheel augsti godajamo Macho kungs, Bilam nebija iespejams atbildet jums, jo kartejo reizi tika atrasta kluuda Windows XP videe... Tachu juus neuztraucaties un laipni aicinu juus arii turpmaak cereet uz Bila Geitsa atbildi.

Microsoft Social Department

Link to comment
Share on other sites

HI !!! Nu es speeleeju uz gign servera kaa juus zinat un diezgan biezhi. Es veeleetos Vismaz slotu un paaris amx tiesiibas !!. Gribeetu lai atbild tikai admini , nevis visi citi .

xny / da hastla

xny tavs sapnis ir admin tiesiibas un vairaak tev neko dziivee nevajag ?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kur taadi rodas, bet man ir aizdoma, ka vinji naak no dzmediibu namiem, slimniicaam un, atsevishkjos gadiijumos, no pirtinjaam. Paaugaas un kljuust par shaadiem, wtf, taadiem... smiliez.de_2428.gif ... kaa xny.

smiliez.de_2523.gif

Varbuut man tikai taa liekas, bet kaut kaa par daudz rupjiibu un muljkjiibu naak no da hastla biedriem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...