Jump to content
GIGN Forum

vēlos palikt anonīms!


wOOzzY :P
 Share

Recommended Posts

Kāds gadījumā nezin, kādu programmu ar kuru es varētu mainīt savu atrašanās vietu? It kā atradu programmu Easy Hide Ip. Strādā labi, bet viņai ir tikai 3 dienu trial periods un krakotu versiju nekādīgi nevarēju atrast

Link to comment
Share on other sites

Oho. Tas tik bija padoms. Vienīgi baigais čakars griezt to rādītāju 8765 reizes uz atpakaļu.

Runājot par tēmu - nebūtu tev vieglāk meklēt google kaut ko līdzīgu šim: "Most popular *ieliec šeit valsti, kuru vēlies izmantot* proxies" ?

Kā arī pirātu līcī atradu kaut ko līdzīgu tevis minētajai programmai . Ātri uzmetot aci uploaderu skaitam un komentāriem šķiet, ka tev varētu derēt un nevajadzētu būt nepatīkamiem pārsteigumiem.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc čakarēties ar kaut kādām krakotām programmām, ja gan hromam, gan firefoxam var dabūt bezmaksas proxy pluginus.

Cilvēks grasās nodarboties ar melnām,melnām lietām, bet tu viņam firefox proxy smērē ;) Tikai žēl ka nesaprot, lai arī kā gribētu savu dibenu paslēpt, viņam tas neizdosies. Kamēr neizmantos 30proxy un 20 tuneļus. i to vēlāk atradīs

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks grasās nodarboties ar melnām,melnām lietām, bet tu viņam firefox proxy smērē ;) Tikai žēl ka nesaprot, lai arī kā gribētu savu dibenu paslēpt, viņam tas neizdosies. Kamēr neizmantos 30proxy un 20 tuneļus. i to vēlāk atradīs

Nu ja tāds ir tas gadījums, tad taisnība. Bet cik es sapratu viņš vienkārši grib "nomainīt savu atrašanās vietu", jeb valsti. Drošvien, lai varētu kaut kur netā piereģistrēties vai izdarīt ko citu, kas no Latvijas nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tāds ir tas gadījums, tad taisnība. Bet cik es sapratu viņš vienkārši grib "nomainīt savu atrašanās vietu", jeb valsti. Drošvien, lai varētu kaut kur netā piereģistrēties vai izdarīt ko citu, kas no Latvijas nav iespējams.

tam jau der parasts proxy. un proxy taču var izvēlēties no dajebkādas valsts.

Link to comment
Share on other sites

Mani smidina si anonimitate. Kada no ta vispar jega, ja tu neko nerubi no drosibas? Kam tev ta anonimitate vajdziga? Lai kada lapa izliktos, ka esi no arzemem? Palasi, ka Lulzsec FIB panama ciet, kurs izradijas ka ir CIA direktors. Tavas programmas un centieni ir vienkarsi nozelojami. Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nopērc lētu laptopu, kurš velk browseri, nopērc lētāko mobil interneta modēmu. Izdari savas lietas un nogrūd kaut kur. Galvenais nelietot privātam vajadzībām, kā, piemēram, epasti, draugiem.lv, skype utt. Pārbaudīta lieta.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...