Jump to content
GIGN Forum

Kā lai kļūstu bagātaks, iegūstu labas mantas un kas man jādara?


Qww
 Share

Recommended Posts

Neskatoties uz to ,ka man ir idejas kā pārdot ,kādas mantas, tieši tagad paceļas cenas visam ,kas var būt labi pardodams un arī cilvēku loģika ir fascinējoša. Tour of duty tikcetu pērk par 1,33 pārdod par 2,33 :thumbsdown:

Nezinu reāli ar ko var iesākt kaut kādu pardošanu ,ja man ir tikai 4 ref. :hang:

Link to comment
Share on other sites

Nopērc kaut ko ejošu par tiem 4 refiem. Atslēgu varbūt? Kas vairāk kotējas - metāls vai atslēga? No tā izriet uz ko tev jāspiež. Jāzin ko tu vēlies galarezultātā. Tad tu vari izdomāt secību. Jo uz bujduj tu vari metālus dabūt, bet ir jāzin ko tu vēlies dabūt beigās.

Link to comment
Share on other sites

Jūs sirdsapziņa naktīs nenomoka? Vai arī, kā jebkuram cilvēkamsirdsapziņa sāk mocīt tad, kad pienāk beigas nesodāmībai.

Tev ieteiktu iesākumā vienkārši paspēlēt un iekrāt visu palēnām ļaujoties pakāpeniskai izaugsmei līdz sāktu iepirkt sev tīkamo. Ja vien spēles ''garša'' priekš tevis neslēpjās pikseļos. Jo vairums spēlētāju pie tik nospēlētām stundām un kuriem neinteresē pārlieku treidings, bet nopērk tik vien, kā reizēm kādu cepurīti, jo iepatikusies nav bijuši arī ar tām lietiņām, kas ir pašlaik viņu mugursomā atrodamas.

Link to comment
Share on other sites

Neskatoties uz to ,ka man ir idejas kā pārdot ,kādas mantas, tieši tagad paceļas cenas visam ,kas var būt labi pardodams un arī cilvēku loģika ir fascinējoša. Tour of duty tikcetu pērk par 1,33 pārdod par 2,33 :thumbsdown:

To jau arī sauc par treidingu un tā arī uzvārās.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Nopērc kaut ko ejošu par tiem 4 refiem. Atslēgu varbūt? Kas vairāk kotējas - metāls vai atslēga? No tā izriet uz ko tev jāspiež. Jāzin ko tu vēlies galarezultātā. Tad tu vari izdomāt secību. Jo uz bujduj tu vari metālus dabūt, bet ir jāzin ko tu vēlies dabūt beigās.

Neblato.

Tev jau viegli runāt tu zini kas, ko un kā. Kamēr es neko nezinu. Izmainisu tos 4 ref pret 1 key ,ko talāk? Sēdēšu un lūrēšu monitora ko ar to key darīt. Ne es zinu ,kuras mantas ir pieprasītas neko, tāpec nācu prasīt pēc palīdzības ,nevis saņemt ,kādus uzbraucienus ne vietā! Ja tev kaut kas nepatik neraksti!

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

Es netreidoju, nezinu cenas un kur nu vēl blatoju. Man nav ar ko :D Es tev devu ieskatu tajā kā realizēt savus metālus. Metāls un atslēgas ir tāda vispārēja prece. Atrodi sākumā ko tu vēlies gala rezultātā, meklē cenas, maini esošos itemus pret trūkstošajiem un aidā. Kādu "padomu" tu gaidi, ja pat nezini ko vēlies beigu beigās iegūt? Atkārtošu - neviens, nekad tev nepateiks ko un kā labāk darīt. Cilvēki gaida iespēju pēc iespējas lētāk izšmaukt kādam neprašam ko vērtīgu un tad to uzsist gaisā par lielāku cenu. Pirkt vienmēr lētāk nekā pārdot - vienīgais, kas tev ir jāpatur prātā. Ko tu vēlies sagaidīt? Itemu cenas metālos un atslēgās? Secību kā no saviem 4 refiem nopirkt unusual? Tā tās lietas nenotiek - nav tādas vispārējas treidošanas shēmas. Citi krāpj, citi krāj, citiem paveicas, citi meklē un gaida izdevīgākos piedāvājumus. Tev gandrīz vienmēr piedāvās neizdevīgu darījumu, jo cilvēkam otrā pusē arī gribas uzvārīties.

Ja tu tik elementāru lietu nevari saprast pēc 3 lapu komentāriem, tad atvaino - pixeļu mārketings nav tava nozare.

Link to comment
Share on other sites

mvm ir labs veids ka klut bagatam. sobrid tas nesanaks, jo visas mvm smotkas ir parak letas. kad iznaks jauna tuure, tad varees atkal sapelnities. minus tad, ka to efektivi var darit tikai ar premade komandu.

Link to comment
Share on other sites

mvm ir labs veids ka klut bagatam. sobrid tas nesanaks, jo visas mvm smotkas ir parak letas. kad iznaks jauna tuure, tad varees atkal sapelnities. minus tad, ka to efektivi var darit tikai ar premade komandu.

what is mvm?

Link to comment
Share on other sites

Pēdējas dienas mēģināju kaut kā uztreidoties ,bet bez panākumiem ,skatījos dažādas pamācības ,taču tās ir kādas 2 gadus vecas ,kas tagad nepalīdz ,jo cenas mantam ir ABNORMĀLI augstas. Personīgi uzskatu ,ka jauniem spēlētajiem nav iespējams pat vai nu uzsākt veiksmīgu treidošanos ,kur nu vēl tikt pie unusualiem, jo -

Pirmkārt- Cenas ir drausmīgi augstas.

Otrkārt- Ja tev nav kāds draugs vai paziņa ,kas varētu palīdzēt tad tu esi vēl ,jo vairāk lielākā di*sā.

Treškārt- Personīgi man patīk treidoties ,taču man tā šķiet priekš jauniem useriem tas nav iespējams ,toties katrs cilvēks sāka no nulles ,taču 100% ,ka cenas nebija tik augstas kā tagad.

Runājot par to MvM. Kaut kā jāmēģina būs tikt premade grupā vai kaut kur un uzzināt visu par to štelli..

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

Nesen nopikru vintage baltu Drills hat, pa 4 keys, viss oficiāli, caur trade saitu. Man reāli paveicās, jo lietotājs nezināja par līmeni. Tas bija 69lvl. Whoops, cena uzreiz ir pie 15 - 20 keys. Jāvēro, jāredz, jāgrābj ciet :lol:

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

0.66 ir divi rec. reclammend metal

Metālos cenu skatās pēc 1 ref.

1 ref. sastāv no 3 rec. Tāpēc to 1 refu dala uz 3. Apaļš skaitlis nesanāk, tāpēc skaita kā 0.33 rec.

Es ceru, ka pareizi paskaidroji un vispār saprati, ko es uzrakstīju.

Link to comment
Share on other sites

1 scrap = 0.11 refs

2 scrap = 0.22 refi

3 scrap = 1 rec = 0.33 refi

4 scrap = 0.44 refi

....

6 scrapi = 2 rec = 0.66 refi

....

9 scrapi = 3 rec = 1 refs

....

18 scrapi = 6 rec = 2 refi

utt

Uzdevums tev

Cik ir 25 scrapi refos?

Cik metāla vienības ir 1 ierocī (weapon)?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu pat pēc kā to īsti nosaka. Anyway, dažādiem ieročiem taču dažādas tās metāla vienības būtu?

Nē, pārsvarā jebkuram ierocim parastam (Unique / Dzeltenā krāsa) vērtība ir puse no scrapa. To tak varēja loģiski izskaitļot. Ja 1 scrap = 2 weapon, tātad, 1 weapon ir puse no scrapa jeb 0,05 refi.

Mūsdienās grūti (bet iespējams) ir samainīt ieroci 1:1, jo cenas cēlušās, tagad lielākā daļa prasa 2 weaponus pret 1, sanāk, ka iegūsti 0.05 refined metalu. To nenosaka pēc nekā, tā vienkārši ir.

Te ir ieroči, kam vērtības ir nedaudz augstākas:

Frying Pan - 0.33 - 0.44 refi

Objective - 0.22 - 0.33 refi

Rescue Ranger - 0.33 refi

Sharp Dresser - 2 refi

Three Ruine Blade - daudz

etc. ir izņēmumi, bet tie ir maz.

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Man ir sava metode. Ja veicās dienā varu dabūt ~9ref esmu traks uz kastu atvēršanu :D tapēc tie ref man ilgi nav, bet diezgan ātri atgūstos. Metodi izdomāju pats un nesēžu īsti nemaz trade serveros...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...