Jump to content
GIGN Forum

Kā lai kļūstu bagātaks, iegūstu labas mantas un kas man jādara?


Qww
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Nesen iegādājos sev premium TF2 ,protams, lai varētu treidoties un iegūt sev krutas mantas ,taču man nav nekādas sajēgas kā ,lai es pareizi aiztreidojos līdz unusualiem ,bills hatiem, ear budiem u.c vērtīgām mantām. Es nezinu īsti kā lai sāku visu savu ekonomiju. Tāpēc nācu šeit uz gignu labāko serveri Latvijā ,kur ir arī labi spēlētāji ,lai varbūt kāds no bagātajiem spēlētājiem varētu palīdzēt un ieteikt dažus pamata veidus ,kā kļut bagātam. Zinu dažus pamata veidus ,kā scrap banking, hatu taisīšana ,bet to es meģināju šodien un dabūju medica mantu Solemnu ,bet tie paši kaut kā neliekas ienesīgi un kaut kā man neaiziet ,kā treidoties!!

Lūdzu palīdzibu!! :)

Link to comment
Share on other sites

esi tik nekaunīgs un nelokāms cik vari, uzliec savu cenu nevis pārdod/pērc pa noteikto, vienmēr centies atrast kā nopirkt pēc iespējas lētāk, nevis ķer 1. variantu. ā un protams pizdī un sharko no newbiem, bet tikai ne gignā, to mierīgi var krievu serveros darīt

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

esi tik nekaunīgs un nelokāms cik vari, uzliec savu cenu nevis pārdod/pērc pa noteikto, vienmēr centies atrast kā nopirkt pēc iespējas lētāk, nevis ķer 1. variantu. ā un protams pizdī un sharko no newbiem, bet tikai ne gignā, to mierīgi var krievu serveros darīt

Protams, to es arī mēģinu darīt ,taču man vairāk problema ir kā lai es sev iegūsut kaut kādus iesākumus scrapus,reclaimedus,refinedus,keyus tā ir mana problema ,kā lai tieku līdz tiem galveniem materialīem ,kuri vaidzīgi treidošanai, kā lai es iegūstu visus šo materiālus lielā daudzumā ,kaut kā man neaiziet tā visa treidošana :D

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

nevienam nekas nenokrita no debesīm (nu ok ļoti daudziem), bet nu es saku, iekrāj mazumiņu refined un tad sāc visas preces kurām ir liels noiets iepirkt pa lētāko tirgus cenu un pārdot pa dārgāko.. ar laiku tās preces ko tu pērc/pārdod kļūs dārgākas, retākas un līdz ar to arī to cenu starpība aiz vien vairāk pieaugs un paliks vairāk līdzekļu ko varēsi tērēt savām vajadzībām utt.

Link to comment
Share on other sites

nevienam nekas nenokrita no debesīm (nu ok ļoti daudziem), bet nu es saku, iekrāj mazumiņu refined un tad sāc visas preces kurām ir liels noiets iepirkt pa lētāko tirgus cenu un pārdot pa dārgāko.. ar laiku tās preces ko tu pērc/pārdod kļūs dārgākas, retākas un līdz ar to arī to cenu starpība aiz vien vairāk pieaugs un paliks vairāk līdzekļu ko varēsi tērēt savām vajadzībām utt.

Okay. Bet ,lai es tiktu līdz refinediem scrap bankot? Vai ir kādi citi veidi kā līdz viņiem nokļūt?

Link to comment
Share on other sites

Dažreiz mēdz pagadīties kāds labs / rets weps, ko, piemēram, tas cilvēks nezin. Man ir gadījies, ka pat labu strange (ja nemaldos sandman) scrapbankoju :D

Protams, viss ātrāk būt krutam, ja tu ieliec mežonīgo piķi spēlē. Tad uzreiz tev būs visi bills, buds etc ...

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

Bez n-tajiem altiem, ar parastu treidošanos netiksi nekur tālu,pat tad, lai atpelnītu altu vertību būs vajadzīgi ~2- mēneši. Visātrākais(bez glupībām) veids kā iegūt ko vērtību ir pirkt citu backpackus par $$ un itemus resselot tālāk(kas var prasīt laiku).

Edited by mrzombie
Link to comment
Share on other sites

Bez n-tajiem altiem, ar parastu treidošanos netiksi nekur tālu,pat tad, lai atpelnītu altu vertību būs vajadzīgi ~2- mēneši. Visātrākais(bez glupībām) veids kā iegūt ko vērtību ir pirkt citu backpackus par $$ un itemus resselot tālāk(kas var prasīt laiku).

bs, esmu izcēlis apmēram 120ls konkrēti uz profitu tradojot apmēram 2-3 mēnešus, bez neviena alta un bez neviena santīma kas ieguldīts spēlē, kā arī bez drotošanas trade serveros.

ļoti daudz kas ir atkarīgs no veiksmes un atrašanās īstajā serverī īstajā laikā

Edited by rhrds
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bs, esmu izcēlis apmēram 120ls konkrēti uz profitu tradojot apmēram 2-3 mēnešus, bez neviena alta un bez neviena santīma kas ieguldīts spēlē, kā arī bez drotošanas trade serveros.

ļoti daudz kas ir atkarīgs no veiksmes un atrašanās īstajā serverī īstajā laikā

^100% apizģīji kādu nūbu.

Ja negopī,neatrod nevienu unusualu,nesharko(attiecas uz visiem itemiem,ne tik unusualiem),tad tās ir pasaciņas.

Pat ja salvaged crates katru nedēļu izkrīt(imposibruu),tad tik īsā laikā nav iespējams 120ls uzvārīt,nevajag piebāzt ausis jaunajiem ar liekām cerībām.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

^100% apizģīji kādu nūbu.

Ja negopī,neatrod nevienu unusualu,nesharko(attiecas uz visiem itemiem,ne tik unusualiem),tad tās ir pasaciņas.

Pat ja salvaged crates katru nedēļu izkrīt(imposibruu),tad tik īsā laikā nav iespējams 120ls uzvārīt,nevajag piebāzt ausis jaunajiem ar liekām cerībām.

a kurš nesharko..

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzīgi iztērēts laiks..Ej izbaudi spēli nevis sēdi trade serveros un treidojies. MIRSTIET TREIDERI :>

$$$ + savs azarts. Turklāt var mierīgi iztikt bez trade serveriem, ja vien runa neiet par unusualiem. Bet tev to nesaprast, jo esi pārāk debīls, lai saprastu, ka no tradinga var gūt tādu pašu prieku kā no spēles pubā un ka tf2 ir vienīgais fps ar tādu trading sistēmu.

Edited by rhrds
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

$$$ + savs azarts. Turklāt var mierīgi iztikt bez trade serveriem, ja vien runa neiet par unusualiem. Bet tev to nesaprast, jo esi pārāk debīls, lai saprastu, ka no tradinga var gūt tādu pašu prieku kā no spēles pubā un ka tf2 ir vienīgais fps ar tādu trading sistēmu.

Es tevi neapvainoju ,bet tu mani gan :( , tas vien parāda to,ka tu esi nekam nederīgs. Kāda jēga treidoties ,ja

-tu zaudē ļoti daudz laika ,ko varētu izmantot lietderīgāk

-Tu nespēj izbaudīt spēli.

- tu nejēdz spēlēt un trāpīt pixeļos.

+lielāks i-krāns pa 10.

+var nopelnīt naudu (ko tu varētu darīt rukājot normālu darbu un pelnīt reiz 10.)

rezūme : mirsti treideri.

Link to comment
Share on other sites

Neaiziesim offtopica..

Tā īsti atbildi ,kuru vēlētos iegūt nesaņēmu. Ko lai daru sākuma lai tieku līdz pirmajiem refiem. Kad nopirku member nopirku divus key. Nopirku Genuine Thats 70 Chapeau un strange weps. Varu pardot savu Chapeau pret sākuma key,ref ,bet ja pārdošu nezināšu ko darīt. Ko man ar tiem refiem iesākt ,kā lai treidojos? :sos:

Link to comment
Share on other sites

Neaiziesim offtopica..

Tā īsti atbildi ,kuru vēlētos iegūt nesaņēmu. Ko lai daru sākuma lai tieku līdz pirmajiem refiem. Kad nopirku member nopirku divus key. Nopirku Genuine Thats 70 Chapeau un strange weps. Varu pardot savu Chapeau pret sākuma key,ref ,bet ja pārdošu nezināšu ko darīt. Ko man ar tiem refiem iesākt ,kā lai treidojos? :sos:

izbaudi spēli - spēlē - dropped weapons - crafting - refineds - keys. tālāk es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi tik ļoti aprobežots infantilis ka man negribas ar tevi diskutēt, jo tu tālāk par savu degungalu neredzi, bet lūk tev piemērs, Slonjara apvienojot abus - tu nevari noliegt, ka viņš slikti spēlē vai nejēdz tf2-, izcēla +/- 1000 un ticu ka ja tīrīs līdz pēdējam izcels vēl.

Link to comment
Share on other sites

Neaiziesim offtopica..

Tā īsti atbildi ,kuru vēlētos iegūt nesaņēmu. Ko lai daru sākuma lai tieku līdz pirmajiem refiem. Kad nopirku member nopirku divus key. Nopirku Genuine Thats 70 Chapeau un strange weps. Varu pardot savu Chapeau pret sākuma key,ref ,bet ja pārdošu nezināšu ko darīt. Ko man ar tiem refiem iesākt ,kā lai treidojos? :sos:

Man neinterese citi cilvēki.!!! Dodat iespējas kā izaugt!!!!

Link to comment
Share on other sites

scrap banko līdz ref un pērc atslēgas

Šajās dienās tu nevari dabūt 2 scrap par 2 ieročiem ,tātad ja scrap bankošos visu laiku iešu uz riņķi ,kas līdz nekam neaizvedīs. Man vienkārši ir jāzin sākuma ko darīt lai iegūtu tos 1 keys, bills.

Skatījos vienu video kur čalis tokenus izmantoja un paveicās ,jo ieguva 4 vertīgas mantas ,kuras ir vērtas vairāki refinedi.

Mēģināju šodien taisīt. 3x mēģināju un sanāca galīgi mēsl*.

Edited by Qww
Link to comment
Share on other sites

Gribu pelnīt naudu, bet nezinu kā. Tāpēc gaidu, kamēr citi pateiks savu laimes formulu, lai es to varu izmantot.

Tev general ideju un secību iedeva. Kas tad tev atklās kā pixeļus pret krutākiem pixeļiem dabūt? Ko tu te ceri sagaidīt? Tabulu vai formulu? Treidings nav nekāda matemātika. Tā ir laimes spēle un prasme tirgoties. Ja tu nespēsi sūdu par refainedu iemainīt, tad bills hatu tev neredzēt tik ilgi, kamēr nesakrāsi tik daudz refainedus vai atslēgas, cik tev kāds cits paprasīs. Vai arī pats par to nesamaksāsi. Period

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...