Jump to content
GIGN Forum

double duck


Recommended Posts

Tas ir atkarībā par kuru serveri runā. Kaut kad nesen šeit pat bija izvērsusies diskusija par šo te pašu tematu, bet beigu beigās nonāca pie tā, ka anti double duck plugins ir jāatstāj, jo dakojot ir iespējams redzēt pāri mazām kastēm, ja tur kāds sēž, piemēram, fy_iceworld utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tas anti double duck ļoti traucē piemērām, kaut kur ducka pa trepem leja lecot, vnk vinsh apstadina tevi nevēlamā vietā, ar awp daudz grūtāk ir šaut, kad double duck nav, double duck ļoti noder, lai momentāli apstātos, bet tad sanāk pārāk momentāli ar to anti double duck, ganjau ja pierod var ļaunprātīgi izmantot. Pa rampām lejā ejot arī ir problēmas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tie, kas māk izmantot double duck efektīvi, piekritīs man sakot, ka double duck ir būtiska daļa no CS. Ja jau visos lielajos CS tournamentos nekad nav bijuši aizliegumi pret double duck, tad kāpēc te vajag? Uzskatu, ka double duck izmantošana padara spēli daudz interesantāku un grūtāku (kas mani priecē).

EDIT: Ja mana balss šeit kaut ko maina, esmu viennozīmīgi par anti double duck plugina noņemšanu.

Edited by dextOr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ducka aizliegšana manuprāt ir diezgan tizla.

ducks kā jebkura cita fīča ir viltība un skills, ja spēj pielietot.

un netaisiet tagad gudros reply man ar to, ka čīti arī ir viltības utt, tā to nebiju domājis.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka cilvēki ir pieraduši iztikt bez double duck spēlējot gignā, bet tas nenozīmē, ka viņi to neizmantotu, ja būtu tāda iespēja (tie kas prot). Būtu labi, ja varētu dduck'ot tāpat kā spēlējot cw.

Link to comment
Share on other sites

Ja atmiņa mani neviļ, tad double duck kā tāds aizliegts nav, bet ir aizliegts no dduck'a atvasinātais "Russian walk", jebšu "Silent run". Tā kā uzscriptot anti-silent-run pluginu nevienam nav pacietības, tad jāsamierinās ar veco labo anti-dduck pluginu, lai arī cik tas būtu kaitinošs.

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas māk izmantot double duck efektīvi, piekritīs man sakot, ka double duck ir būtiska daļa no CS. Ja jau visos lielajos CS tournamentos nekad nav bijuši aizliegumi pret double duck, tad kāpēc te vajag? Uzskatu, ka double duck izmantošana padara spēli daudz interesantāku un grūtāku (kas mani priecē).

EDIT: Ja mana balss šeit kaut ko maina, esmu viennozīmīgi par anti double duck plugina noņemšanu.

Perfekts posts! Es ar visām četrāk par plugina noņemšanu!

Link to comment
Share on other sites

Jus vispar lasat prieksh kam ir si sadalja? Galvenais ka admini vel turpina diskutet nepareizaja sadalja kuru neviens no galvenajiem neparbauda. Ja jums ir problemas ar to pluginu lai kads no GA pacel sho jautajumu attiecigaja sadalja.

TL.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...