Jump to content
GIGN Forum

mapevot pub


Recommended Posts

Manuprāt, pubā dotajā brīdī ir pietiekoši daudz aktīvu adminu ar xvotemap, nav vajadzības to skaitu palielināt, tas pats attiecās uz war3. Xvotemap vajadzētu izdalīt retāk, lai jaunajiem adminiem, tostarp war3, atstāt kā motivāciju, nevis nedēļu veciem adminiem uzreiz piešķirt prasītos flagus.

Par tiem slapiem būs vien jāpiekrīt. Bieži vien raunda sākumos mēdz būt nepamatoti slapi + man baigi fascinē fakts, kad spēlētājus, kuri pēc iespējas ātrāk skrien izpildīt misiju slapo/slayo, bet kad pati KRISTIINE a.k.a diqijs vienkārši nožurko, pēc tam attaisnojoties ar to, ka negribēja iet ar 5hp un bojāt 6:0 rezultātu, vai vienkārši gaidot spēlētājus skrienam no planta, lai pafragot arī nav normāli, jo tādā gadījumā kādēļ jāslapo citi? Viela pārdomām.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gignā banu izskatīšana un acc pieteikumi/flagu papildinājumi notiek "iespaidīgos" apgriezienos. Bet nu tas jau saprotams, ir tak sacelta ažiotāža ap Igoru un Invicible, bonusā vēl teletūbija "purns" un UK topiks.

Nezinu vai esmu tiesīgs šeit ko bilst, bet es atbalstu, nav jau pirmā reize kad tieši naktī vajag nomainīt mapi un žurcīne ir onlainā. Un, kā admins viņš nebūt nav sūdīgs, tas tāds novērojums no malas.

<c> 1wish tOMY

Edited by Ectasy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau sāk likties, ka pauly pats neko nesaprot... JŪS VECIE ADMINI ESAT SLIKTĀKI UN NEATBILSTOŠĀKI DAUDZIEM FLAGIEM KĀ TIE JAUNIE, KAS TAGAD GAIDA JAU MĒNESI ATBILDI. Kādēļ neuzticēt votemap, ja tiek uzticēts bans ? Kādēļ jūs tā dir**t, ka nevajag vote dot, bet tikai jaunie admini izskata sūdzību sadaļu, jaunie admini vienmēr katru mēnesi ir aktīvākie admini. Turpināt ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brahhh, vnk, es redzu jūsu atbildes, ko jūs paši nezinot šos spēlētājus viņiem izsakat, man ir vairāk flagi kā viņiem, bet es nostājos viņu pusē, jo diemžēl pēdējā laikā veco adminu uzvedība serveros nav tā spilgstošākā.

Link to comment
Share on other sites

pubā esi bijis?!

Zini, cik ''veco'' adminu spēlē ik dienu pubā?

cik daudziem adminiem ir votes?

Es arī neesmu nekāds ''vecais'' admins iekš pub, pirms gadiem 4 man bija acc iekš war3, bet savu kļūdu dēļ nācās no tām sķirties. Visi pielauj kļūdas, arī vecie admini utt. Bet votemap ir flags, kuru dod tam, kas sevi ir pierādījis, un piedod tu man, bet ar Kristīnes kungu ir mazliet savādāk, es protams nesaku, ka nevajag, moš vajag, bet vai ir pelnijis - par agru.

R.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau sāk likties, ka pauly pats neko nesaprot... JŪS VECIE ADMINI ESAT SLIKTĀKI UN NEATBILSTOŠĀKI DAUDZIEM FLAGIEM KĀ TIE JAUNIE, KAS TAGAD GAIDA JAU MĒNESI ATBILDI. Kādēļ neuzticēt votemap, ja tiek uzticēts bans ? Kādēļ jūs tā dir**t, ka nevajag vote dot, bet tikai jaunie admini izskata sūdzību sadaļu, jaunie admini vienmēr katru mēnesi ir aktīvākie admini. Turpināt ?

Kas Tu tāds esi, lai tagad kaut ko pīkstētu par manu neatbilstību maniem accesiem? Pirms sāc rakstīt komentāru, padomā ko un par ko Tu raksti. Tu man pārmet par manu neaktivitāti, tad nez kāpēc man tika vismaz 4 reizes pagarināts niks par brīvu dēļ augstās aktivitātes un vairākkārtējiem patiesiem baniem?

Es esmu sliktāks admins saki - tad kāpēc KRISTIINEI ir vismaz 15+ sūdzības par nepatiesiem baniem, bet man par daudz ilgāku adminēšanas laiku ir tikai viena sūdzība, kura bija nepatiesa, visas citas tika attaisnotas par labu man. Un nevajag teikt, ka es reti banoju čīterus, tad jau es nebūtu 4 reizes pēc kārtas tas aktīvākais admins.

Neesmu aktīvs, ok, online ziņā esmu pirmais, Tev tas nav pietiekami skatos, piedod man, pēdējā laikā sanāk vairāk pievērsties IRL darīšanām.

Tas, ka diqijam ir xb, nenozīmē, ka uzreiz jāuztic xvotemap, tad jau var arī xmap un visus citus alfabēta burtus iedot, ja jau xb ir iedots, pēc Tavas loģikas tā sanāk?

Ja Tu neapgrozies pubā, tad neņaudi lieki, sarunāts (ja Tu spēlētu pubā, Tu šādas muļķības nerakstītu).

Turpini, pastāsti vēl kaut ko par mani, ko es nezinu :)

EDIT: Pilnīgi piekrītu brahhh sacītajam.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Es izsaku šeit viedokli pēc tā, ko es redzu par war3 serveri, kā puberi tur neko par adminiem nezinot, izsaka savus viedokļus tur. Citi tur netiek pie saviem access, bet citi ar saviem access taisa pilnīgākos mēslus. Un es nerunāju tieši par tevi Pauly, bet par war3 ''vecajiem'' adminiem tiešāk precizējot.

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

+15 nepatiesi bani :D nevajag jau uzpūst no mušas zīloni un sevi celt debesīs tik ļoti! Ja vien tu zinātu, cik es daudz jau esmu nobanojis čīterus, monitoringus, šajā salīdzinoši mazajā laikaposmā, ehh.

Runājam par tēmu, lai kāds izlemj.. būs man tas votemaps vai nebūs, ja būs, tad labi.. ja nebūs, tad arī labi! Un nevajag šeit piedirst ar visādiem sūdiem. Taisiet savus topikus un meklējiet taisnību tur. Paldies

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Protams, ja būtu pārliecība par to, ka ar votemap nebūs tāpat kā ar slap, tad manis pēc, bet Tu jau pats saproti - kā Tev ar to slap komandu patīk spēlēties. Ja mazliet pievaldītu to spēlētāju pliķēšanu, tad būtu ok, jo paši spēlētāji mēdz izteikt savu neapmierinātību.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Creative Tavas viedokļa izteikšanas spējas ir nepārspējamas - jo īpaši teksts boldā un sarkanā krāsā. Tas aptuveni izskatās pēc bļaušanas sejā ar neapzinātu spļaudīšanos.

Normālā teksta formā savas domas arī var uzrakstīt...

Link to comment
Share on other sites

Creative Tavas viedokļa izteikšanas spējas ir nepārspējamas - jo īpaši teksts boldā un sarkanā krāsā. Tas aptuveni izskatās pēc bļaušanas sejā ar neapzinātu spļaudīšanos.

Normālā teksta formā savas domas arī var uzrakstīt...

Daudziem te jābāž tas acīs, jo izsaka savas muļķības, tie, kuriem acc jau sen piemērām nost jau vajadzētu būt...

Link to comment
Share on other sites

Daudziem te jābāž tas acīs, jo izsaka savas muļķības, tie, kuriem acc jau sen piemērām nost jau vajadzētu būt...

Nemētājies ar vārdiem, bet raksti sūdzību kuriem ir jāņem acc nost, nevis liec uz galvas vecajiem adminiem par to, ka viņi neizskata sūdzības un hujova pilda savus pienākumus.

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka diqijs aka krisa ir pelnījis votemap. Viņš online ir visvairāk no visiem citiem adminiem un vienmēr kad tiešām vajaga nomainīt trasi viņš ir online, bet nevar neko izdarīt. Protams, ir brīži kad sanāk kādi 5 admini online, bet diezgan bieži ir brīži, ka stundu teiksim neienāk neviens ar vote.

p.s tik lūdzu neiedomājaties tagad man aizrādīt, ka es te nedrīkstu izteikt savas domas, jo es stabili ilgāku laiku pavadu tajā pubā un 50%, ka senāk kā Tu esmu regots gign.

Link to comment
Share on other sites

Kristiine visu laiku liks dd2,nuke,inf,aztec ... Mapciklaa citas mapes nemaz nepalaidisies, ja kristinei bus votemap...Pa naktim tas jau nav slikti, bet vai citaa laikaa tas ir vajadziigs lemiet pashi... Banus liek vinsh pa labi pa kreisi un sudzibas ir daudz, bet nu pujka censhas... Puse jau no uzliektiem baniem noteikti nemaz sheit nav ienakushi sudzibu uzraxtijushi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kristiine visu laiku liks dd2,nuke,inf,aztec ... Mapciklaa citas mapes nemaz nepalaidisies, ja kristinei bus votemap...Pa naktim tas jau nav slikti, bet vai citaa laikaa tas ir vajadziigs lemiet pashi... Banus liek vinsh pa labi pa kreisi un sudzibas ir daudz, bet nu pujka censhas... Puse jau no uzliektiem baniem noteikti nemaz sheit nav ienakushi sudzibu uzraxtijushi...

Es likšu to, ko tauta prasīs, nevis, kas pašam ienāks prātā! Tā manuprāt ir pareizāk! Nūuu, banu ir 10x vairāk nekā sūdzību!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...