Jump to content
GIGN Forum

GIGN shauj pakaljas oldschool style


Recommended Posts

Veel jaurak ir tas, ka agad skaidra redzu ar kaadu miskasti man jaspele cs, leens porativais, pele kurau fire poga nesrada un gluko laazers, mans paliknis ir bijis koka galds, rezume, skaidra prata es nevaru shaadi spelet, jaasaaak sildiities.... :D

Link to comment
Share on other sites

Veel jaurak ir tas, ka agad skaidra redzu ar kaadu miskasti man jaspele cs, leens porativais, pele kurau fire poga nesrada un gluko laazers, mans paliknis ir bijis koka galds, rezume, skaidra prata es nevaru shaadi spelet, jaasaaak sildiities.... :D

Da narmal, pelīte pa 1.99, koka galds jau kādu laiku tikai tā.. :D

Jāaizšauj uz Ģinamu un tad jau vakarā ar āālu un mieru cs`fun.. :)

Link to comment
Share on other sites

Mes ari beidzam balliiti :) Pusdzivais, pusdzivs gulj gulta, man rokas dreb neesmu nekads speletaajs, a registretais jau skaidra crushii :D

Paldies Aluksnei un tautai, atvainojamies, par rakstiskajam kludaam, baniem un kikiem, centamies visu dariit, pec labakas sirdsapzinjas :)

Link to comment
Share on other sites

Kas apr daudz, tas par skadi... Gan jau kadu reizi vel paspes, kad alkonauti brauks ciemaa vai mes lielpisletaa novaksimies :D

Piekritu registretajam, nakoshreiz maija kaut kad varetu ciema aizbraukt visticamak, bet var jau ari vienkarshi sarunat 5dienas vakaros paspelet teiksim no 22:00-00:00 etc. Nav spiesta lieta.

Es nezinu ko darisu sho 5dien, bet ja bushu majas iekapshu uzkapaat.

p.s. Anyway nakoshais pasakums jariko svaiga gaisa, respektivi laiks driiz saaks vilkt uz peintbola laukumu :)

Link to comment
Share on other sites

Maybe esam trū geimeri un ejam uz eļiku pašaudīties naktī no piektdienas uz sestdienu!? Ar čipsiem, alu un limonādēm kā vecajos, labajos laikos, kad zāle bija zaļāka un kompji nepieejamāki.

Esmu SO in uz šo, bet ne agrāk par 19. datumu

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet lai es ietu uz elik'u, tad nu Jums butu japiemaksa man smagi. Uz to dieva pamesto nosturi nekad nevilksos. Var tak no majam tiri labi shaut, tie kas pazistami, avr kopa sanakt u.t.t. Bet ja gribas dzivaja, tad tikai uz kadu pasakumu, kaut vai alus vakaru kada barcika, bet nu uz internetkafe es nekad neesmu gaajis un neiesu, nemaz nerunajot par elik' u.

Link to comment
Share on other sites

Nja Eliks man kaut kaa nesaistaats ar neko jautru, tinju gados sanaca padzivot pa datorzalem, bet mums bija sava privata datorzale kipsala RTU telpas, laikam labi ka taa :D

Es vairak sliecos uz sarunatu laiku jebkura darbadienas vakara, kad savacamies etc. :)

p.s. Protams, ja dodaties uz eliku, sataisat bildes !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...