Jump to content
GIGN Forum

GIGN shauj pakaljas oldschool style


Recommended Posts

Saaksim es domaju 23:00, jo skaidra prata shitaa shtelle neies, pec gara celja bus japaspeej vel samesties :)

Tomass tu esi laipni aicinats fragot tapat ka parejie, nav nekadu noteikumu, oldschool, middle school what evaaa, savaksim serveri ar normalu tautu un randoma bliezisim. Saksim ar good old staff, aztec,dust1,2,assault, militia, inferno un beigsim ar iceworld etc. Pasakumam nav nekadu noteikumu vai ramju, kas grib pa seniem laikiem uzbliez cs laba kompanija most welcome :)

Sarosaas tauta :D

Link to comment
Share on other sites

mlaj es tevi te izguldu un izklaideju a tu vel man te rumu prasi? psc necienja :D :D :D

skatos cilvekiem sak patikt sita ideja....

vajadzetu aprbaudit ka man rooters darbojas, jo man liekas man nets gaja tikai no 2 caurumiem un 2 negaja... ja nestradas, jasamekle cits, lai visi 3 varam reize kapat, protams ja pusdzivais savu kompi ari pakers...

Link to comment
Share on other sites

Perfektus :D

Vadus kaut kadus pakershu, vinji gan man ir tikai 2m, buus jataisa kaut kaads razvods... :D

Saakam tad uz kadiem 23:00, visi luuzu pieregsitrejam savus nikus, lai nesanak, kad speles karstakaja punkta sanaks, ka vietu ienem kaads registretais

Link to comment
Share on other sites

OU FUK! Lai arī CS neesmu spēlējis 20 gadus ( :) ) un nekad neesmu pratis spēlēt, un vispār man cs riebjas XD, šo štelli nevajadzētu laist garām. :)

Link to comment
Share on other sites

OU FUK! Lai arī CS neesmu spēlējis 20 gadus ( :) ) un nekad neesmu pratis spēlēt, un vispār man cs riebjas XD, šo štelli nevajadzētu laist garām. :)

+10 (Oddish, no tiem video, ja kaut kas labs sanaktu nevaretu kaut ko saveidot ? :D )

23:00 iesildoshie machi un 00:00 saakam kapat bez jutaam :)

Ceru, ka nevienam nav iebildumi pret sim te kartem, jo, citas aprite netiks laistas( es piedavatu spelet, kartes, kura ir nepelniti aizmirstas un netiek tik loti speletas, tapat, protam sieliekot kaut ko no labam un parbauditaam vertibaam),saaksim protams ar Italy gign, un pec tam piedavatu aprite laist siis te mapes, baigi :

1.de_italy_gign

2.cs_militia

3.de_cpl_mill

4.de_piranesi

5.de_dust2

6.cs_assault

7.de_airstrip

8.de_vostok

9.de_aztec

9.01 as_oilrig

10.Iceworld, de_eagle,poolday etc.

Saraksta neesmu ielicis, veel backalley,747, jo tas tiesam ir loti oldschool mapes, kuras varbut daudzi nav nemaz iisti spelejushi, bet labprat uzkapat taas as well. Varetu katrai kartei uzlikt time limit 10min, cik atceros to vareja admins izdarit spelejosh, ja kads tikai atsutitu info, ka to izdarit, mes varetu vairak interesantas kartes uzspelet, its a deal ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

oilrigs riebj :/

de_cpl_fire arī vajag

bet vispār es esmu par nespēlētām kartēm arī - winternights, backalley, siege ...

vēl, joka pēc, piedāvāju ik pa laikam ieslēgt headshot mode.

Oilrigs ir kruts, ja CT ka komanda speele :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...