Jump to content
GIGN Forum

GIGN shauj pakaljas oldschool style


Recommended Posts

Pavisam vienkarsi. So piektdien (sakot no 15. datuma), pa nakti tiks shautas gign pakaljas. Serveri varetu ierasties uz pusnakti un spelet dikti ilgi. Sen nav bijusi LIELAA jautriba serveri, nu tad laiks uzrikot. Palugsu lielos tusetajus un klubu mebeles nerunat, bet tikai tos kas grib un varetu tikt, vai atvelet laiku sim vakaram/naktij.

Pagaidam piedalas:

Registretais

Bencik

Pusdzivais

brahhh

Jojo

divitis (ja sieva neizkastrees)

dienaszaglis

emys

Zorg's

Nor3k

Kristiine

M0derato

Nightmares

Dasters

Teddy (alkohola reibuma, ja neaizmigs trolejbusa)

Goodman (vel lielaka alkahola reibuma, ja atradis celju lidz majas, ar noteikumu, ka tas viss ieielgst lidz02:00)

Oddish

Cash

4qdhh5lnr185avg0w3i6.jpgpēc 12

Un lugums visiem mic sadabut, tie kas tiks :D

@bencik

Banda nepajokam savakusies :D

Link to comment
Share on other sites

Kopš tiem updeitiem vairs vispār nevienu csā nedzirdu un otrādāk, taka mic atkrīt, bet iespējams, ka varētu tāpat uzbombīt piektdien :>

p.s, ja kāds moders šo gadienā izlasa tad būtu baigi labi ja man beidzot forumā niku nomainītu uz 1wish tOMY

Link to comment
Share on other sites

Tas jaunais update mani noteikti biedē. Ja 5dien nevajadzēs iet uz naktsmaiņu I`m in.

PS vēl vajag dabūt ezīti - lai jautrāka dzīve. :DD

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Kristin, es tevi laipni palugsu, neradities saja pasakuma. Tu neko citu nedari ka zurko, velc laiku un urbies skanjaas. Mums nav vajadzigs zadrots, kas bojatu visu prieku. Lielakaa dalja kas vaksies cs spele 1x menesi vai vel retak, ka ari sound neizmanto. Es piemeram pedejos 2 gadus, varbut vairak, kad speleju, skanjai izmantoju savas 3ls dargas tumbinjas maximali klusi uzgrieztas, tiri lai nav jasez klusuma. Tapec ari pasaku citiem: Tie kas velas zadrotot, fragot, ludzu, so vakaru izlaizat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...