Jump to content
GIGN Forum

Darba iespējas UK! Par un ap


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Šādā veidā no atbildes parasti izvairās meitenes. T

u reāli uzskati, ka ar savu salauzto seju un salauzto angļu valodu tur esi kādam vairāk vērts par sūdu ?

vot atbrauc un pārbaudi.

protams, vienmēr ir plāns B - tu vari iet nahuj! :)

Link to comment
Share on other sites

Erm. Tīri juridiski - praktiski visā Eiropā, tai skaitā Īrijā un UK darbā iekārtošanas aģentūrām ir AIZLIEGTS ņemt samaksu no darba ņēmēja.

De facto - patiesībā tas ir normāls pakalpojums, ko jūs abi piedāvājat - noorganizēt cilvēkam transportu, dzīvošanu un darba pārrunas ( jā, to var izdarīt pats - bet tas ir tāpat kā ar tūrisma aģentūrām, lielais vairums tomēr izvēlas aģentūru, kas visu noorganizē) Bet tikai normāli būtu, ja šajā gadījumā jūs arī norādītu pilnās izmaksas - ceļš, dzīvošana, depozīts + jūsu "komisija" - nevis vienkārši tikai "interesentiem PM"

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

De facto - patiesībā tas ir normāls pakalpojums, ko jūs abi piedāvājat - noorganizēt cilvēkam transportu, dzīvošanu un darba pārrunas ( jā, to var izdarīt pats - bet tas ir tāpat kā ar tūrisma aģentūrām, lielais vairums tomēr izvēlas aģentūru, kas visu noorganizē) Bet tikai normāli būtu, ja šajā gadījumā jūs arī norādītu pilnās izmaksas - ceļš, dzīvošana, depozīts + jūsu "komisija" - nevis vienkārši tikai "interesentiem PM"

Par dzīvošanu ir norādīts (180 gbp - pirmās divas nedēļas + depozīts), dzīvošana, c`mon, tas ir uz katra paša sirds apziņas, komisija, lai paliek reālajiem intresentiem (pietiekami daudz priduraki te fleimo jau), aber par ceļu - up to u, gribi lidot - skaties biļešu cenas, gribi braukt ar busu, tad kkādi 80 ls, cik zinu.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Nezkapec pikaso dzive ar mani runajot nebija tik bravuurigs, bet gan miizas taa ka jauna meitene. gan jau kadreiz taja gala buushu, satikshu, paskatisimies ka vinsh man to pateiks aciis nesalauzhot kaajas.

Kautgan man reali uz to visu ir puslidz pohuj, jo man tapat shii ir papildus pelnja nevis pamatdarbs.

Par to samaksu par iekartoshanu. No likumiigas puses viss ir putjom, jo par pashu darbavietu es nekadu samaksu nenjemu, bet gan par " pakalpojumu" un sava veida darba garantijaam, jo viss sen ir tik smuki un jauki nokartots, ka bez lielaam probleemam var kadam atcelt mainjas, izmest no darba un ko tik veel ne, vajag tikai iemeslu.

Noliktavaas rekruitee muusu cilveki, lielakie landlordi ir man labi chomi, naudu sanjemu pietiekami.

Nevienam jau nav spiesta lieta caur mani vai tuubiju braukt stradat. Ja gribaas - var tachu visu pats :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

tā priecē, katrā topikā kādam sola salauzt seju, kājas utt.

neko vairāk kā par lohu diemžēl nevaru nosaukt tos sitējus.

saproti pats, ja viens otram sola pa muti, ok, parēc un tā, bet ja viens no lielajiem dirsējiem vārda tiešākajā nozīmē ir tirliņš, nu tad c`mon, tas vairs nav tikai Red Bull ar drosmes piegaršu.

bet nu, tas tak ir pikaso, ko tu tik krutam čalim padarīsi :D

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Ko tad īsti Pikaso nesadalīja ar Tūbiju un Divīti?

Gultu un dushas kabini.

p.s.Interesants topiks, kurinam, kurinam, lai tas deglis deg :)

p.s.s. Daleji esmu Divisha puse, cilvekam, kuram te LV vairak neka nav palicis, tiek piedavats variants stradat, par sapratigu algu, protams, ka ''otkats'' seit ari iezimejas, cik lasu uzmests neviens nava, darbs ir, dzivot ir kur, sakuma alga nav varbut forshaka, dzivesvieta as well, tachu... Stradaju liela uznemuma, un pats nemu dalibu ik pa laikam darbinieku atlase, domajat pie mums ir savadak, tas pasas problemas tikai te pat uz vietas.

p.s.s.s.Latvietis latvietim ir latvietis, viss ko varu pateikt, un protams sie te ''krutie'' teksti par kaju laushanu, rokam, sejam un deguniem ir laba lasamviela, partulkoju Vacijas kolegiem paaris postus, ko latvieshi ir rakstijusi, no manis cilveki saak baidities :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

IRRRRRRRRRRRRRRR.

Brahhh, alus no manis.

Tūbija jeblis ir atpakaļ apritē. Ģeniāls purns. No tās bildes strāvo intelekts un kung fu iemaņas.

Tagad tik jādodas uz 4chanu un jālūdz, lai piefotožopē peni pie tūtiņlūpām un milzīgu cumshotu uz sejas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

IRRRRRRRRRRRRRRR.

Brahhh, alus no manis.

Tūbija jeblis ir atpakaļ apritē. Ģeniāls purns. No tās bildes strāvo intelekts un kung fu iemaņas.

Tagad tik jādodas uz 4chanu un jālūdz, lai piefotožopē peni pie tūtiņlūpām un milzīgu cumshotu uz sejas.

:DDD 4chan hAHHAHAHAH :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevar tik daudz smaidiņus pievienot,lai pateiktu kā es tagad esmu parsmējies. Tas ir vienkārši lopā :D :D :D :D muahahahhahahahhahahahhahahahahahahha ahahahhahahahahahha ahahhahahaha hahhahahaha hahahahah hahahaha ahhahahahha ahhahaha ahhahahah hahhaha līdz asarām hahahahhahahahm mmmmuagaggahahahahhahaha :D :D :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Varbūt kāds ieliks arī pirmās klasītes bildi? Redz kā, lielie gign'a prāti īstenībā uzvedās kā mazi bērni.

Nekas, vismaz Ziediņš varēs apdročīt savu klavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tūbij, tu ķipa tagad baigi atšķiries no bildē redzamā ? Zin kā, izrāvies no laukiem, aizbrauci uz ārzemēm, iepisi želeju matos, un tagad pilnīgi cits cilvēks, nevis tas bildē redzamais tirliņš. PAREIZI !?

Gribi vel kàdu manu bildi, uz kuras padročīt? Ej labāk sameklē kādu pērkamu čiksu, kura it kā būtu Tava draudzene, lai varētu iziet sabiedrībā, tas ir, lai tevi neviens nesauktu par nelaimīgu kropli :)

Link to comment
Share on other sites

Tūbija izpratne par pērkamām čiksām:

1363244096193.jpg

Uz jebli makten līdzīgs, turklāt nēģeris pēc dzīvesveida.

P.S. nez kāpēc tūbijs vienmēr iztēlojas, ka kāds dročī uz viņa bildēm. Kāda 3. reize stabili, kad viņš ir lietojis šo vārdu savienojumu attiecībā uz sevi. Varam izdarīt secinājumus...

Edited by Ziediņš
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tūbija izpratne par pērkamām čiksām:

1363244096193.jpg

Uz jebli makten līdzīgs, turklāt nēģeris pēc dzīvesveida.

P.S. nez kāpēc tūbijs vienmēr iztēlojas, ka kāds dročī uz viņa bildēm. Kāda 3. reize stabili, kad viņš ir lietojis šo vārdu savienojumu attiecībā uz sevi. Varam izdarīt secinājumus...

Paskaties, kādu sūdu dzenat, tad arī saņemšu atbildi uz savu jautājumu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...