Jump to content
GIGN Forum

auto noma


Invincible
 Share

Recommended Posts

Es dienaa 4-8 h griezhu turniirus, citi iet uz darbu, man darbs ir griezt pokeru. Pagajushaa nedeelja bija super razhiiga un mans pimpis staav stalts paskatoties konta bilanci :)))

Igor, davaj, es no rojas ar paariscekipaazhaam aizbraukshu uz to tavu nolaadeeto bedri tingjeri un uztaisiisimvtur holokaustu, tu pidar nolaadeetais...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Es dienaa 4-8 h griezhu turniirus, citi iet uz darbu, man darbs ir griezt pokeru. Pagajushaa nedeelja bija super razhiiga un mans pimpis staav stalts paskatoties konta bilanci :)))

Igor, davaj, es no rojas ar paariscekipaazhaam aizbraukshu uz to tavu nolaadeeto bedri tingjeri un uztaisiisimvtur holokaustu, tu pidar nolaadeetais...

Daaaaamn nigga, dem hood wars be some serious shit....

Ps: cik tavā izpratnē ir liela bilance?

Link to comment
Share on other sites

Da man vienkarshi saak izbesiit tas kroplis igors, es nezinu ko vinsh no sevis ir iedomaajies, es reali no taas tingjeres 20 km attaalumaa dziivoju un pa lielam jaa, man un maniem paziistamajiem patiktu aizbraukt un paardauziit tiem laukjiem sejas :) vienkaarshi tajai tingjerei paarbrauktu paari, ja veel kolciniekus ieluugtu uz sho holokaustu, aaaaa, vispaar uz bronzas laikmetu atmestu vinjus atpakalj

Nu manaa kontaa gozeejas 5 cipaeu skaitlis

Plus veel tagad totjikaa 5 bet saitos smuki kaapis vaaraas betojot uz live bet, tiiīiik viegla nauda, seedi kasi olas un skaties kaa naudinja griezhas

Edited by Invincible
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es dienaa 4-8 h griezhu turniirus, citi iet uz darbu, man darbs ir griezt pokeru. Pagajushaa nedeelja bija super razhiiga un mans pimpis staav stalts paskatoties konta bilanci :)))

Igor, davaj, es no rojas ar paariscekipaazhaam aizbraukshu uz to tavu nolaadeeto bedri tingjeri un uztaisiisimvtur holokaustu, tu pidar nolaadeetais...

Ok,iemet pm savu nr. redzēsim ko tu spēj bez pāris džekiem,vai vispār muti spēs atvērt.(man jau arī te puiši triņās,ka varētu te kādu pamasēt) Svēdien būšu mājās,un tieši sagadīšanās pēc braukšu uz roju,pa ceļam iebraukšu pie tevis.

Vairāk pie darbiem puis,sen neviens uz Tiņģeri nav braucis no Rojas,pēdējo reizi kad vienu izrubīju pārējie pārmīzuši,nespēdami noticēt vai tas tā var būt. aiziet aiziet,nespēju sagaidīt ceru ka iesāksies jautri šis pavasaris. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu sāksim ar to, ka roja arī ir pietiekami lieli lauki. Tas ir viena. Otrkārt - es nedomāju, nē, esmu pārliecināts ka normāli cilvēki brauks kaut kur sisties kaut kādas pļurkstēšanas dēļ. Ja brauks, tad šo cilvēku adekvātums ir stipri apšaubāms.

Treškārt, nesāc darīt nevajadzīgus pirkumus. Saprotu - esi jauns, vēlies naudu. Man ir divi draugi kuri vienā turnīrā izcēla apmēram pa 15k latu. Viens tagad ir parādos, ar krutu vāģi un tusējas. Otrs ir ar dzīvokli, krutu vāģi un arī tusējas. Nelec pāri galvai, netērē naudu uz sūdiem.

Link to comment
Share on other sites

Da man vienkarshi saak izbesiit tas kroplis igors, es nezinu ko vinsh no sevis ir iedomaajies, es reali no taas tingjeres 20 km attaalumaa dziivoju un pa lielam jaa, man un maniem paziistamajiem patiktu aizbraukt un paardauziit tiem laukjiem sejas :) vienkaarshi tajai tingjerei paarbrauktu paari, ja veel kolciniekus ieluugtu uz sho holokaustu, aaaaa, vispaar uz bronzas laikmetu atmestu vinjus atpakalj

Nu manaa kontaa gozeejas 5 cipaeu skaitlis

Plus veel tagad totjikaa 5 bet saitos smuki kaapis vaaraas betojot uz live bet, tiiīiik viegla nauda, seedi kasi olas un skaties kaa naudinja griezhas

ŪŪŪŪ wīīīī strelka briest. :) Ierunājās pilsētnieks no Rojas muhahahahahahhahahahaaaa psc,visa kurzeme ir viens liels lauks,loxs tu. :D Paņem vēl rojupniekus ar līdz,vietas sanāks kabrioleta.? :D Pag ko tu tur taisies lasīt,mēs mazgadīgos nesitam :D viss tur ir izmiris,jo krāmē kastes uk. :D

Link to comment
Share on other sites

Nee nu ja mees saliidzinam tingjeri ar roju tad tas ir kaa riiga pret njujorku :DDD

Boring, nu naudu es trakjiiju jaa, bet es esmu paruupeejies par to, lai vinja man arii naaktu atpakalj, vasaras sezonaa vinja naaks iekshaa ar 300-400 procentu varku :)))))) sheemas un piramiidas jau tiek ziimeetas no 16 gadu vecuma :)

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Bota padomā pats,nereāli lasāmais topiks:čalis "ķip" izcēlis piecu ciparu summu,atskrien uz gign forumu palielīties. Ziemas laikā grib noīrēt kabrioletu :D vnk psc-tas ir tāds bullšits. Pa to naudu es sen zvilnētu kādā kūrortā.Tu sēdētu šeit gignā,ar piecu ciparu summu kontā,un lielītos vēl par nākamiem plāniem un tādā garā? Protams,ka nē!

Es saku,ka čalis nereāli dirš vienā diršanā,un jūs gribat lai topiks būtu lasāms un nopietns.? :D

Varētu teikt,ka zinu gandrīz visus rojniekus,(talsu novadu ieskaitot)man gada gajumu un mazliet vecākus,jo pats nomācījos rojas vidusskolā trīs gadus. Visi normāli pacani ir izbraukuši vai nodzērušies,man ar viņiem ir nācies pietiekami daudz saskarties.Zinātu es šī indivīda vārdu uzvārdu,varētu pastāstīt pat ko viņš pusdienās ēd.(nu jā tagad noteikti ikrus :D )

бой

:D varētu norisināties anužu lidlaukā,vecajā angārā 1vs 1 lieku uz sevīm 1k,viņam naudas un pārliecība tagad netrūkst,noteikti neatteiksies. :D

P.s. noteikti tiks iemūžināts kādā video lentā.

:D

P. s 2 šo topika nosaukumu varētu pārdēvēt par " бой "

:DD un to tur tūbija topiku par "Noliktavu Intrigas" :D :D :D :D

Edited by IgorsTINGERE
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...