Jump to content
GIGN Forum

Android Spēļu/Aplikāciju video apskati Latviešu valodā.


Cauzey
 Share

Recommended Posts

Hey!

Kādu laiciņu.... 5mēnešus, man prāta ir doma veidot Youtube kanālu latviešu valodā, kurā veidošu Android Spēļu un Aplikāciju apskatus (Review), ja nu kāds nesaprot kas tiek domāts ar vārdu apskats. Tātad, jautājums ir tāds - Vai jūs skatītos un abonētu? Kā arī ko jūs vēlaties redzēt - Intro, ko tajā vēlaties redzēt? Kā arī vai jūsuprāt ir nepieciešams "rāmītis" apkārt video? WTF ir rāmītis? Tās ir melnas malas apkārt video, video ir takā pa vidu ar nelielām atstarpēm no malām. No jautājumiem tas arī būtu viss, ak - vai man ierakstīt video ar Fotoaparātu - Nikon Coolpix S2600 , vai arī ar "iekšējo" ierakstītāju kā VGC ?

Par balsi - manuprāt nav pārāk bērnišķīga 14gadi - Jūlijā 15.

Link to comment
Share on other sites

Pretty much esmu pārliecināts, ka aplikāciju tutorials paskaidro visu.

ps. Ja tu taisies veidot raidījumu, tad pats domā kā tu viņu noformēsi. Domā mūs rausta kaut kāds random kanāls ar random stafu iekšā?

Tāpat arī uzskatu, pat ja tev uzrakstītu kaudzi ieteikumu, tu pusi nespētu izdarīt, tāpēc, GALVENOKĀRT, iesaku patrenēties gan filmēt, gan montēt, gan runāt. Jo pirmais raidījums nosaka cik apmeklēts būs tavs kanāls. (it īpaši ja tava mērķauditorija ir gigns, lol)

Link to comment
Share on other sites

Rhrds kapeec? Lai jau puisis njemaas. Vismaz kaut kaada aizraushanaas buus.

Tādēļ ka ir ļoti daudz alternatīvu, kas noteikti izkonkurēs 14 gadīga zēna chanellu. Tāpat es arī neticu, ka viņam ir kāds ritīgi mūsdienīgs aparāts, par balsi un runas stilu un teikumu veidošanas prasmi nerunājot. Es jau nesaku neko sliktu, tīri mans viedoklis, palasot viņa postus un paskatoties, kā viņš dzīvojas pa forumu.

Link to comment
Share on other sites

Nav nekas personīgs, taču ieteiktu atteikties no tādas idejas un veltīt laiku citām aktivitātēm, piemēram, iestājies muzikas skolā, mākslas skolā vai piesakies uz Taekwondo nodarbībām ;)

Veiksmi!!!

Link to comment
Share on other sites

Nav nekas personīgs, taču ieteiktu atteikties no tādas idejas un veltīt laiku citām aktivitātēm, piemēram, iestājies muzikas skolā, mākslas skolā vai piesakies uz Taekwondo nodarbībām ;)

Veiksmi!!!

Tu saki, ka to nevarētu apvienot? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nav nekas personīgs, taču ieteiktu atteikties no tādas idejas un veltīt laiku citām aktivitātēm, piemēram, iestājies muzikas skolā, mākslas skolā vai piesakies uz Taekwondo nodarbībām ;)

Veiksmi!!!

Es trennējos kamaniņsportā...

Link to comment
Share on other sites

pirmkārt, "channel" raksta ar 2 "N" nevis ar 2 "L". (tas prieks rhrds).

otrkārt, ir pagājis pietiekami daudz laika, lai būtu kāds rezultāts. Jeb tā bija vienkārši random ideja, kuru iedirst forumā?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...