Jump to content
GIGN Forum

Meklēju sievietes uz darbu Īrijā


Semorka
 Share

Recommended Posts

Tātad mēs visi zinām, kas ir fiktīvās laulības, diemžēl, tā kā likums atļauj precēties Latvietei, ar kādu ārpus Eiropas valsts pilsoni, un ja viņa varbūt vēl iemīlās un paliek Īrijā, tad varbūt tieši šī ir tava iespēja. Ja tev ir grūtības, nav kur dzīvot, ir bērns bet esi viena pati un gribi braukt uz ārzemēm lai tur dzīvotu un saņemtu lielākus sociālos pabalstus. Vienalga varbūt tu gribi vnk tikt uz Īriju bet tev nav naudas, es piedāvāju tādu iespēju, ja ir interese, tad droši rakstat, man uz e-pastu. Tur es visu pastāstīšu sīkāk. Šis nav mārketinga triks, nevaig uzreiz iedomāties, kāds jau grib jūs apzagt :) Protams arī džeki varat braukt un precēties, ar kādu no ārpus EUROPAS savienības valsti! Protams ideāli būtu ja mēs saprastu Angliski, bet var arī bez valodas. Viss ir likumīgi, nekādus pārkāpumus mēs netaisam, nesatraucaties. Definēsim to kā, gribu braukt un precēties ar ārzemnieku, jo gribu sev melnādaino bērnu, tas takš ir atļauts! Latvijas valsts, kā likumpārkāpumu, ir uzstaisījis, lai latviešu tauta nepazustu, jo nodokļus jau nebūs no kā ņemt, visa nauda aiziet uz ārzemēm, man 3 meitenes aizbrauca un aprecējās 2 iemīlējās, un palika Īrijā dzīvot, un pateica vēl paldies. Par pārējo informāciju, kas, ko , kad, cik, un kā, vēlreiz saku sūtat uz e-pastu vai Skype. Tāpat kā man arī nav aizliegts, iet garām bomzim un ielikt viņam makā 500euro, tas takš ir atļauts,

e-pasts

Skype

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Karo4 uz e-pastu sūtat. Bez liekiem jautājumiem! Nauda garantēta1-7 dienu process, un braucam kopā atpakaļ no Īrijas! Viss punkts.

a čaļi neinteresē? es labprāt apprecētos ar kādu vaļīgo un pastumdītu kakuča caurumu viņai..

Kas ir mošk iemīlēsies patiešām, jo nejau visām ira džeki!

Kas ir melnā jeb mošk mulātene rozā caurumiņu pabakstīt :)

Edited by Semorka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

es līdz asarām te. :D

nesaprotu kāpēc viņu jābano,viņš tak piedāvā reālu naudu nopelnīt,kas tur slikts?

pirms jauno gadu ar bik pastrādāju Blackburnā Uk,pakiņu galvaspilsēta uk,ja nemaldos.un man arī kolēģis izspļāva tādu variantu 6000 mārciņu un pusgadu ja nemaldos tev vēl katru mēnesi kko ieskaita.,bet tā arī līdz galam neiedziļinājos.nebūtu slikti 6 k ielekt kontā.

Link to comment
Share on other sites

Izbanojiet to semorku. Viņam galvā tarakāni pārak daudz. Jau sāk iet pāri malām. :)

Vakar piedzēros vecrīgā. Gāju mājās. Pie maķīša piesējās vientuļā māmiņa kurai vajdzēja 10 santīmus bērniem. Kā jūs domājat, pa cik es viņu sarunāju uz kniebienu VL? Kādēļ čakarēties ar precībām? 10x nopisies pa naudu un dabūsi tos 500EUR. Cik tas meitenei aizņem laiku 10x nospisties? 3 dienas? A precēties? Tur pisaks šāds un tāds. Karoče nav vērts! :P

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...