Jump to content
GIGN Forum

Nepamatots bans


r3dbullz
 Share

Recommended Posts

Sveiki gign admini! Viss sakas ar to kad ienaca serveri jelgavskiy pupsik <3!!! un saka bljaustities ka man wh de_italy_gign karte ! vinjsh pasauca adminu brahhh kursh uzlika man banu jau nakamaja karte de_inferno. Nezinu ko jus tur pardabisku saskatijat!! Varetu man ari ludzu paskaidrot !!! un pedeja killa de_inferno viss bija redzams un dzirdams manejo noshauj no bedres doma ka es galigs noobs un nesapratu no kurienas noshauj manejo ! ?? par parejiem killiem varetu man ari pastastit kas tur tads pardabisks !!! jo man shodien vispar neiet speeele !!!

BANA ID: 135587

| ADMINS: brahhh

| NOBANOTAIS NIKS: r3dbullz

| NOBANOTAA IP: 46.109.148.129

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 27.02.2013 1

weekly-cs.gign.lv-1302271134-de_italy_gign.zip weekly-cs.gign.lv-1302271205-de_inferno.zip Shaja karte uzlika man banu !

Edited by r3dbullz
Link to comment
Share on other sites

paskaidrošu momentu iekš inferno pirms bana un 2-3 raundus vēl pirms es iegāju specā.

tātad moments pirms bana, viss jau kā minēji neesi jau duraks, kas nezinās, kur atrodas enemy, bet vecīt, ka tu uzvilki pricelu tieši tieši uz viņu tas jau bija tas pārdabiskākais.

Un inferno mapē es 2-3 reizes redzēju tev prefire, to varētu norakstīt uz sound, bet tur bik pa traku arī priekš sound būtu.

šovakar es paskatīšos itāliju.

Un par pupsiku runājot, es viņam uzticos, tas ir čalis, kas šeit spēlē jau gadiem, visi viņu zina. Zini, cik čīterus viņš ir reportējis un cik no tiem bija ''unbanoti''?

manuprāt neviens ;)

tāpēc pasēdi bišk un pagaidi.

Pupsiks arī teica, ka uzrakstīs savus momentus, tos arī gribu sagaidīt.

Paldies ;)

Link to comment
Share on other sites

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2013-02-27/weekly-cs.gign.lv-1302270046-de_train.zip

Ja es nekļūdos,vakar vakarā pēc 24:00,es ar bik pašāvu tetri,un tu tur ar biji,bet adminu nebija.tāds nereāls čalis likās,bet es nebļāvu,ka tev [],klusiņām pie sevis cerēju:gan jau maita uzrausies., un VOLĀĀĀ. te mēs esam.

Link to comment
Share on other sites

Iztiksim bez lielas skepses. Cilvēks gignā šāvis krietni pirms Jums, tāpēc nav vajadzības pēc Jelgavas skepses.

Uzmetīšu aci demo!

"Un inferno mapē es 2-3 reizes redzēju tev prefire, to varētu norakstīt uz sound, bet tur bik pa traku arī priekš sound būtu."

Šo gan es īsti nesaprotu, brahh. Vai nu ir skaņa vai nav un viss. Ko nozīmē "par traku arī priekš sound" ?

Link to comment
Share on other sites

Ja pasha vakara es pashaudijos varat ari to skatities nav problemu skataties viasas demkas ! tas ka pupsiks ir veterans uzreiz vinjam taisniba ? es ari esmu veterans no 1.3 versijas speleju tik ar partraukumiem kad izjuka Lunatics teams tad es vairs tik aktivi nespeleju cs a tagad atsaku for fun puba :)

brahhh a tu vispar pats maki noteikt chiteri vai tikai uzticies pupsikam ? ta teikt spelet maki ?

sorry par tadu jautajumu bet es vienkarshi esmu dusmigs :)

Edited by r3dbullz
Link to comment
Share on other sites

dusmojies, cik tev uziet ;)

tomas, tas ir tā, ka tur walkā tika paņemts uz prefu ;)

tom arī vecie buki ir izrādijušies nelieši, tāpēc nespried par vīru pēc tā cepures ;)

nedomaju, ka būšu pieļāvis kļūdu un ja nu gadienā būšu, atvainošos pienācīgi ;)

Link to comment
Share on other sites

Jau ļoti ilgi speleju kopā ar r3dbullz. vins vienmeer ir speleejis ļoti labi. Nekad nau chitojis.

Domāju ka šeit būs kāds pārpratums. r3dbullz kādu laiku nebija spēlējis ienāk tagat peec kaada laiciņa un daudzi negrib ticēt kur pēkšni tāds skils parādijies vienkaarsi caliits jau spelee daudzus, jo daudzus gadus.

Link to comment
Share on other sites

hop.

pirmais moment:18.55 bliez ka kubu caur sienu ka kusta pirmais no T.kur T kustas tur vinsh ari bliez velkot. izskrien uzreiz teme uz galvu un noshauj. pec tam noshauj to talako. 3 T vinju ne dzirdet ne redzet nevareja,bet redbullz jau ietemeja tur un saka shaut bet T vel nau pat izskrejis. sagadishanas?

inferno mape. 16.55 skatas uz leju. no labas puses trokshno CT.a vinsh valka iet sagaidit chali pie trepem.kursh ne pikstiena nau uztaisijis,

p.s italy mape Moto[lv] kubiks ari.kam nau besis noskataties. :) mans viedoklis ka ir :)

p.s mape de train. 3.30 sagaida vnk T zem vagona.

4.40 ja uzlikt uz slow motion var redzet ka saka shaut pirmo lodu pat kad nau ieraudzijis T.

Mans Viedoklis.vinsh sleeguljo.

Edited by jelgavskiy pupsik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...