Jump to content
GIGN Forum

Jauns stacionārais


Pauly
 Share

Recommended Posts

Ok, radies jautājums, vai varētu būt nepieciešamība pēc 12cm korpusa dzesētāja, ko piepirkt klāt?

Nope, 99% gadījumu "dzesētājs" tikai smuki izskatās, ar laiku sarauj putekļus un rada papildus nevajadzīgu troksni. Ja korpusā tāds jau ir - var protams atstāt.

Link to comment
Share on other sites

Nope, 99% gadījumu "dzesētājs" tikai smuki izskatās, ar laiku sarauj putekļus un rada papildus nevajadzīgu troksni. Ja korpusā tāds jau ir - var protams atstāt.

Man personīgi nācās kaut kad vienā korpusā šo iebāzt, jo kūleri, kas bija iekšā radīja tādu kā turbulenci :D 12 collīgais izlaboja situāciju :D

Link to comment
Share on other sites

Nope, 99% gadījumu "dzesētājs" tikai smuki izskatās, ar laiku sarauj putekļus un rada papildus nevajadzīgu troksni. Ja korpusā tāds jau ir - var protams atstāt.

Ja ir vairāk ventilatoru, kas korpusā gaisu velk iekšā, nekā to, kas pūš ārā, kā arī tiem priekšā ir putekļu filtrs nekā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Eu, geek no tevis tādas muļķības negaidīju, ja izmet psu ideju, tad tas ir izdevīgi un prātīgi.

Es tev piedāvāju derības par 10LVL! ;)

Tobiš, es apgalvoju, ka mans PC (i5) ar 350W barošanas bloku pavilks to karti. Tu saki, ka nē. Nav ko tukši dirst - jāpārbauda praksē.

Ja tu neesi mīzelis un pieņem derības, tad par to, kur dabūt karti, parūpēšos es. Tu varēsi padomāt par kādu testu vai citu crap, kas jāizdara.

Beefs

Edit: es runāju par Radeon HD 7850

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Es tev piedāvāju derības par 10LVL! ;)

Tobiš, es apgalvoju, ka mans PC (i5) ar 350W barošanas bloku pavilks to karti. Tu saki, ka nē. Nav ko tukši dirst - jāpārbauda praksē.

Ja tu neesi mīzelis un pieņem derības, tad par to, kur dabūt karti, parūpēšos es. Tu varēsi padomāt par kādu testu vai citu crap, kas jāizdara.

Beefs

Edit: es runāju par Radeon HD 7850

  • 500W (or greater) power supply with one 75W 6-pin PCI Express power connector recommended

Fui, beef. Bet var jau pa 40 ls nopirkt niknāku psu un tavs komplekts tāpat būs izdevīgāks. Vēl jau derētu papētīt Ampērus.

P.S.

Ko es varu derēt, ja tu pat nosaukumu savam maģiskajam psu neuzraksti. Un lodēt tur neko nevajag un tas neko nedos.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Kaut kāds šāds barošanas bloks.

http://tehnolain.lv/lv/product/fortron-fsp350-60apn-350w-85-80plus-bronze--atx12v-v23--silent-120mm-fan--active-pfc-psu--3-sata-fsp350-60apn-85-600/

Man vienalga ko raksta kādā saitā. Es apgalovju, ka tas 350w psu pavilks i5-2500K + radeon 7850.

Par to arī derības. Ja nevēlies derēt, tad atvainojies par šito

"Eu, geek no tevis tādas muļķības negaidīju, ja izmet psu ideju, tad tas ir izdevīgi un prātīgi."

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāds šāds barošanas bloks.

http://tehnolain.lv/...0-60apn-85-600/

Man vienalga ko raksta kādā saitā. Es apgalovju, ka tas 350w psu pavilks i5-2500K + radeon 7850.

Par to arī derības. Ja nevēlies derēt, tad atvainojies par šito

"Eu, geek no tevis tādas muļķības negaidīju, ja izmet psu ideju, tad tas ir izdevīgi un prātīgi."

Beefs

Es domāju pieturēšos pie ati ražotāja teiktā, bet protams nevaru aizliegt uzspēlēt loteriju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...