Jump to content
GIGN Forum

Jauns stacionārais


Pauly
 Share

Recommended Posts

Tātad, esmu nolēmis iegādāties jaunu datoru galvenokārt datorspēļu augstai veikstspējai. Te būs bilde ar komponentēm, no kurām sastāv tagadējais variants: zpdfogwnw4eqr0ewd0q1.jpg

Pats ar datoriem esmu uz Jūs, tāpēc zinošajiem cilvēkiem lūgums novērtēt doto komplektu. Esmu gatavs uz dažādām variācijām un ieteikumiem. Vislielāko uzmanību pievēršu video kartei, tāpēc izskatīšu citus izdevīgākus/labākus variantus, skatoties no cenas ziņas arī.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tev ir tikai 120gb ssd disks, bet nav parastā cietā? Ar to 120 būs par maz. Var turēt windowsu uz tā, bet vairāk īsti vieta nekam citam nebūs. Tā kā Tu teici, ka kompi vēlies priekš spēlēm ir jāpadomā vai vispār vajag ssd, ņemot vērā, ka atšķirību jutīsi tikai tajā gadijumā, ja spēle fiziski atradīsies uz šī ssd diska. Un atšķirību varbūt jutīsi tikai pie ielādes brīža, ja ņem vērā to, ka no ssd diska - FPS pieaugums būs aptuveni 1.5 kadrs uz 30 kadriem. Ja tomēr ņem ssd disku, tad ieteiktu skatīties kaut ko no OCZ Vertex 4 vai Samsung 440 sērijas.

Šajā gadijumā es labāk ņemtu kādu 7.2k cieto un ietaupīto naudu ieguldītu - paņemot labāku video karti. Piemēram neņemt to 128 bitīgo 650, bet piemest un paņemt Radeon HD 7850

Link to comment
Share on other sites

SSD ir opcionāls. Diski = HISTORY! 4 gadus nav bijis ne rakstītājs ne lasītājs - viss štokos. Un ASRock mātesplati es neņemtu. Kaut gan viņi sola ka uzlabojuši kvalitāti, bet tomēr uzticības joprojām nav. Z77 nevajag tev, ja netaisies dzīt to proci. Ar H77 līdz ausīm pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Pats pirms kāda laika nopirku stacionārajam SSD (Vertex 4 128gb), tagad jebkurš PC ar parastu cieto disku liekas tik lēns kā gliemezis. Nesen pat 4-5 gadus vecam laptopam ieliku SSD, pat ar SATA2 ātrumiem viss lido kā uz jauna. Ja budžets ļauj, noteikti iepērc SSD.

Pirkt vai nepirkt DVD rakstītāju, tā izvēle nu gan katram pašam jāizdara. Pietiekami daudz lietām joprojām ir vajadzīgi diski.

Link to comment
Share on other sites

SSD ir tik lēts, ka muļķīgi būtu to nepirkt. Kaut vai windows uz photshops ātrāk lādēsies! :)

DVD dzini - nopērc ārējo (~20Ls). Tad nākamreiz vairs nevajdzēs pirkt un arī neaizņems lieki vietu datorā.

Mierīgi vari ietaupīt uz operatīvās atmiņas rēķina.

Klausies, man tev ir lietota datora piedāvājums:

* i5-2500K

* mātesplate intel H67 UATX

* chieftex uatx tornis http://www.aircomnet.lv/index.php?productID=193686

* WD Caviar Black 750GB 64MB ram (ātri kraus iekšā spēles) (5 gadu WD garantija, vel 3 palikuši)

* SSD Crucial 128GB (OSam)

* 4GB no-name DDR3 1333 rams

* in-win 350W bronze PSU

---- 230LVL (+ beefa garantija uz daļām 3 mēneši full-money-back, jo garantija beigsies kaut kad martā vai maijā)

piemetīsi klāt to GPU un būs principā tas pats komplekts, tikai 2x lētāk! :) BTW - man pat ir tāda sajūta vēderā ka tas 350W PSU spēs pavilkt to karti! :)

sanāks arī labas attīstīšanas iespējas.

1) nomainot mātesplati uz Z* varēsi overklokot CPU

2) nomainīsi atmiņu uz ātrāku/lielāku (nekas nemainīsies)

Beefs

Tas pēc veiktspējas par kādiem 15% atpaliek no tā, ko tu esi savācis, bet būt kādas

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...