Jump to content
GIGN Forum

HELP! Fizika


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Ir kāds spēcīgs fizikā?

Man vajadzētu ideju/piemēru dzīvē, kur tiek pielietoti Maksvela vienādojumi

Man vienkārši pēdējais bakalaura semestris un fizikā ir jāuztaisa interaktīvs video/flash animācija, kur tiek pielietots, un useris var pats kaut ko pamainīt ( skaitļus vai ko ) un animācija mainās.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Njā, foršs uzdevums tev trāpījies. Pat grūti iedomāties, kā var tos Maksvela vienādojumus vizualizēt animācijā.

Tā kā no Maksvela vienādojumiem izriet EM viļņu vienādojums, tad varētu mēģināt parādīt dažādas viļņu funkcijas and shit. Vai parādīt EM viļņu izplatīšanās ātrumu dažādās dielektriskās vidēs. Ja tev tas joprojām ir aktuāli, tas es varētu pakonsultēties ar saviem kursabiedriem, varbūt viņiem būs radošāka pieeja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Piedod, ka tik ilgi neko neatbildēju. Parunāju ar kursabiedriem, bet neko diži jaunu bez jau minētājiem EM viļņiem neizdomājām. Izdomājām vien, ka varētu parādīt arī, kā elektriskā lauka ekvipotenciālās līnijas maina formu, kad el.laukā ieliek noteiktas formas kontūru. Tad tu varētu dot iespēju mainīt kontūra formu, un viņi rīl-taimā varētu skatīties, kā tās līnijas mainās. Pielikumā pievienošu laboratorijas darba aprakstu, kur mēs ar tām līnijām ņēmāmies.

4ekvipotlin_2010.pdf

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...