Jump to content
GIGN Forum

Ed`theChimp @ WAR3


MaSt3r
 Share

Recommended Posts

  • Vecums; 17
  • Nodarbošanās; skolnieks
  • Pieredze CS; 7-8 gadi
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Banliste noteikti kļus biezāka. Pēdējā laikā nereti sanāk spēlēt ar čīteriem kamēr adminu nav un man nākās spamot calladmin, pēc kāda laika uzrodas regniks un izbano šo uz 30 min, nākamajā dienā čīteris ir atpakaļ.. Vēlos šādas situācijas novērst. Varētu arī uzlabot servera aktivitāti, ja nepieciešams, nomainot karti.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Dažreiz no rītiem, dažreiz pa vakariem. Pārsvarā pēcpusdienās.
  • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv...er.php?id=11479
  • Niks - Ed`theChimp
  • Flags; xban, xkick, xgag, xslay

Link to comment
Share on other sites

Itkā kluss un mierīgs spēlētājs, puslīdz normāli spēlē, tā kā vairāk atbalstu, bet tomēr, lai viedokli izsaka arī admini, kas tagad biežāk spēlē.

P.S. Man liekas, ka to, cik ilgi spēlē cs, jau sen vairs nevajadzētu rakstīt, nedomāju, ka skills veidojas 9, 10 gadu vecumā. :)

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

kas tu tāds?

Ļoti mulsinošs jautājums. Pat nezinu ko atbildēt. Ja nu vienīgi to, ka esmu cilvēks, latvietis starp citu, vīriešu dzimtes pārstāvis, dzīvoju Rīgā. Man patīk meitenes. Ko vēl varētu piebilst? Ak jā, pieprotu angļu valodu.

Link to comment
Share on other sites

nu tagad bus! ,katru nedelju pieteikums uz adminu war3 serveri,tagad viss kartiba ar adminiem uz serveri!?ja es nemuldos!?!sen nespeleju! :evilmad:

Kad man pienāca sesija, bija viss kārtībā ar adminiem, nezinu kā tagad. Jānokārto parādi skolā, tad jau sanāks atgriezties spēlēšanā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...