Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums


Recommended Posts

Sveiki!

Es izlaidīšu standart procedūru par vecumu, nodarbošanos un tā tālāk, jo esmu bijis admins.

Es gribēju piedāvāt savu palīdzību csdm serverī, jo esmu csdm cienītājs, bet pēdējā laikā biežāk apgrozos war3, jo csdm neredzu perspektīves, cilvēku maz un tā tālāk un tā joprojām.

Ja, tuvāk pie lietas, tad es gribu sērgas pret visām zālēm jeb xb komandu. Kas ļoti attiecas uz csdm, tad xmap, man iepiriekš bija votemap, ne reizi par to nebij sūdzības, un ne reizi neizmantoju savtīgā ceļā, lai gūtu labumu pats sev, tikai un vienīgi, lai uzturētu publiku serverī.

Ja, šitas viss komplekts nāk uz war3 bonusā, tad es gribētu votemap, jo war3 tomēr publika ir prasīgāka un uz savu galvu es tur neko likt netaisos.

Par mani kā tādu, esmu ļoti savaldīgs, it īpaši spēlējot, īpaši neizceļos gudri diršot vai tamlīdzīgi, ja runājam par prasmēm, tad esmu vidusmēra spēlētājs, kas mēdz pieļaut kļūdas. CS pazīstu, ja to var nosaukt vairs par CS, tad no half life laikiem, ja netici, tad neko darīt.

Spēlē esmu atpazīstams ar niku Taalivaldis, mans īstais niks _swallow.dll.

Paldies par uzmanību.

Man, iespējams, varētu ieteikt Eziic, ja viņš ir ticis pie tiesībām un viņam ir teikšana.

P.S. man tiesības tika noņemtas, jo pārstāju spēlēt CS, biju novērsies uz TF2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...