Jump to content
GIGN Forum

GIGN mediķi sarosās :D


Spoksx
 Share

Recommended Posts

1. Nākamreiz, kad nejūtaties veseli jebkādā izpausmē, meklējiet atbildi gaming forumā! Varbūt arī jums izdosies izveidot labu topiku.

2. Ame, tev paveicies, pašreizējais gadalaiks nodrošina to, ka, izejot ārā un savācot pietiekami daudz baltās vielas, ūdens radīsies, balto vielu ienesot siltumā.

Link to comment
Share on other sites

1. nahuj, šis topiks ir sūds un autors ir mudaks. Bļeģ, rodas sajūta, ka tu pirmo reizi mūžā esi piecēlies no gultas un sareibst galva. (LAI SLAVĒTS DIEVS TU PIECĒLIES). Tagad reāli gaidu, kad tev parādīsies draudzene un tu jautāsi kurā caurumā ir jābaksta. Nē, vēl labāk, jautāsi vai tāda supersperma pastāv, jo tava draudzene ir 4 mēnesī, bet tiekaties tikai 2, bet viņa apgalvo, ka tava sperma ir tik auglīga, ka bērns aug ātrāk.

2. pūce, kaimiņi ir jau samierinājušies, ka mazgājos viņu peļķēs pie mājas, viss ir čotka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nelasīju visus iepriekšējos postus, tikai pirmo.

Darbā vinam vīrelim bija arī tāpat. Teica ka tirpst lūpas.. Sākumā pasmējāmies un neko. Pēc 3 minūtēm braucām mājās. Es viņu vedu mājās. Tad viņam sāka tirpt roka un mute jau bija notirpusi ka riktīgi sāka švepstēt, nevarēja sakarīgi parunāt. Roka arī bija notirpusi ka nevarēja neko normāli satvert. Aizvedu viņu mājās, kur viņu sagaidīja viņa draudzene. Pēc tam uzzināju, ka viņu aizveda uz slimnīcu kur viņš dažas nedēļas nogulēja. Noskaidrojās, ka viņam vasarā bija iekodusi ērce un tagad ērces inde iedarbojusies. Tā esot, ka pēc, apmēram, pusgada var parādīties sekas. Ja viņš nebūtu bijis nogādāts slimnīcā tad būtu čau viņam.

Iespējams, ka tev nav tas gadījums, jo tu vel biji spejīgs šo visu ierakstīt gignā, bet nu ieteiktu aiziet pie ārsta un pārbaudīties, jo ar to nevajadzētu jokot.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Saspiesta galva, slidenas palodzes, ugunsgrēki dīvānos? Kas ar tevi ir noticis?

viņš, atkarībā no tevīm, spēj kvalitatīvi troļļot!

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Es atveru GIGN forumu - huiņa, huiņa, huiņa - un šeit vislielākā huiņa. Vairs nav ko lasīt. Vai nu spama topikā visi dzer un mērās ar krāniņiem cik daudz mammas naudu iztērējuši, citur troļļi troļļo. Vairs nav normāla topika nekur. Pat džeina pērk ieročus internetā un kaut kādas mistiskās tabletes. Tāpēc, lai neatšķirtos cenšos "blend in". Bet laikam nesanāk, ja tu pamani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak sleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeddddddddddddzzzzzzzzzzzzzz ciet shito gemoroju,ar topika atveershanu jau to vajadzeeja dariit.!

Ja šo aizvērs, tad man nāksies vērt topiku par saviem hemoroīdiem un suicidālām tieksmēm

Link to comment
Share on other sites

Teletūbij, tas, ka tu esi pamatīgs daunis visiem ir skaidrs no taviem foruma postiem. Ieraugot tavu jebaļņiku facebookā mani traumēja līdz pēdējam. Debīls + neizskatīgs + debīls, taču tev gan šķiet, ka ar tevi viss ir kārtībā, pareizi ? :) Mēs visi pārējie šeit esam tizli.

Link to comment
Share on other sites

Teletūbij, tas, ka tu esi pamatīgs daunis visiem ir skaidrs no taviem foruma postiem. Ieraugot tavu jebaļņiku facebookā mani traumēja līdz pēdējam. Debīls + neizskatīgs + debīls, taču tev gan šķiet, ka ar tevi viss ir kārtībā, pareizi ? :) Mēs visi pārējie šeit esam tizli.

Nav jāiespringst uz tādiem, cilvēkam uzmanības trūkums :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...