Jump to content
GIGN Forum

acc , pub server


Oui
 Share

Recommended Posts

Nē.

15 nospēlētas stundas tas ir nekas. Reģistrēta nika nav. Citu adminu rekomendācijas nav. Kā arī pubam, manuprāt, nu tiešām nevajag papildus adminus.

Ja jau esi bijis admins kso un skill csdm serveros, mēģini rakstīt pieteikumu uz csdm, jo tur gan varētu būt nepieciešami jauni admini, bet neaizmirsti par augstāk minētajām prasībām.

Link to comment
Share on other sites

nick ir registrets jau....

un to laiku online var uzlabot...

Un ja vietas nau uz pub var but var pameiginat dabut acc uz csdm ?

Nu būtība tāpat tu neatbilsti nevinai prasība īsti. Cilvēki tevi nepazīst īsti ne pubā, ne csdmā. Tās stundas jau nenozīmē tikkai laiku ko esi nospēlējis. Bet arī to laiku ko tu esi nospēlējis serverī, un admini ir to pamanījuši, lai varētu tevi atbalstīt, un pateikt vai tev viss ar galvu kārtībā :).

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Tas nick >

ImFaMous - / + Oui kad es speleju dzeruma

ImFaMous - / + Oui /L/ tas ar kuru es visu lauiku speleju

var jau te saprast ka kad cilveks ir dzeris vinjam nau ne skill ne ka

bet te jau viss, un ta ir saprotams ka nebus acc ...

ka es acaros jabut visiem ANTI. lai dabutu acc

Awyway Thx

Link to comment
Share on other sites

online time net, adminov netu kto mogbi rekomendovatj. Pada4ju prozjbi oformil nepraveljno. Da i na pube,adminov hvotaet. A s takim otnaweniem na csdm toze mozew zabitj . ANTI. Dumaju etot eralaw mozna zakrivatj :-).

P.s. Ti ne verhnie stro4ki pro4etaj ti vsju zajavku pro4etaj, i potom piwi. A to pro4etal 7 strok,so vsego!

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

nu vo 1) ti xocew skazatj cto na vesj gign vse 3 Admina O_O

2) kak raz take zajava na acc podana praveljno ...

  • Vecums;
  • Nodarbošanās;
  • Pieredze CS/CSS/TF2;
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;
  • Linki uz spēlētaju statos;
  • OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī.
    Cto to ja ne zametel v Svoei Ankete owibki pomet pokazew gde?

Link to comment
Share on other sites

Čalis KSO nekad, servera pastāvēšanas laikā, nav bijis admins + viņu nesen nobanoju par čītiem :)

http://bans.kso.lv/b...t.php?bid=17779

1) un atrod to topiku par un-ban kur vis ir rakstits ban's bij uz 2-IP uz manejo un uz cilveku kas spelej ar manu nick...

2) es tejcu ka joprojam esmu tur admins ? O_O man liekas ka nee .... + tas bij sen un old nick kot1k <> Welcom

palasi tur uznamini to vissu ja vel nau dzes mes tur digti ilgi stridejamies ... ta ari ne ko nesanaca man pieradit

Edited by Oui
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...