Jump to content
GIGN Forum

empower


Lokal12
 Share

Recommended Posts

Noteikti lielākā daļa tūlīt kliegs ka kārtējais spams un būlšits, bet tāda ir latviešu domāšana, mums ir pieņemts strādāt only melnās miesās, par vieglāku naudas peļņu neviens nav padomājis, izmēģinājis anyway:

Tātad ir interneta projekts, www.empowernetwork.com tā saucamā piramīda.

Nedaudz pastāstīšu Tev par to, tā ir piramīdas tipa peļņa jeb, piemēram, Tu reģistrējies zem manīm samaksājot 25$,

ko saņemu es par klienta pievilināšanu, tālāk par katru otro cilvēku ko uzaicini Tu es arī dabuju 25$

(tas ir līdz sestajam cilvēkam) tālāk es dabuju par katru piekto ko Tu uzaicini 25$. Attiecīgi Tev būs tāpat ar

saviem pievilinātajiem klientiem. Ja Tu uzaicini personu kas ir aktīva, spēj dabūt daudz klientus viņš/viņa Tev var

nopelnīt labu summu.

Tātad:

1. Tu reģistrējies samaksā 25$ + 19$ par to ka esi sistēmā.

2. Tu uzaicini kādu, un saņem par katru cilvēku 25$ ko esi uzaicinājis.

3. (VISSLABĀKAIS) Tu par saviem uzaicinātajiem saņem arī nākamajā mēnesī, tajā pašā datumā kad viņš ir reģistrējies

atkal 25$.

4. Piemēram, ja uzaicini mēneša laikā 10 cilvēkus, tas ir 10x25= 250$ pāreķinot latos apmēram 130ls KATRU MĒNESI.

Principā ja Tu māki labi komunicēt ar cilvēkiem, tas ir pierunāt, pārliecināt viņus tad bizznesam ir jāiet ''no rokas''

Skype- artūrs 304

Komisijas plāns- http://www.empowernetwork.com/commissionloophole.php?id=empowerarturs

Prezentācija-

Izmaksas pierādījums-

Link to comment
Share on other sites

kmoon čali tava dzīve ir cs, nekas vairāk, dzīvo talak uz mātes kakla :)

Godfoot lūdzu. Man likās, ka Inevitable mūs vienoja un tagad, kad vairs nenesu jūs uz muguras tā uzdirs man? :( Dirsā vecīt, dirsā. :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...