Jump to content
GIGN Forum

Pikst pc un monitors nerada neko


SkarLeta
 Share

Recommended Posts

chau

Zinu ka seit ir daudz gudri puisi tapec ludzu palidzibu

manam 2. pc ir problema kops sodienas

procesors : AMD Athlon 64 x2 Dual Core .

AsRock mates plate,

Smart BIOS 2.3.1

100000GB atmina,

NVIDIA GeForce7 Series, bet pirmais tiesam piecinieks , loti atrs un stradaa bez problemam. Nesen parrestartets windows atkal lai iztiritu pc. Vakar izsledzu pc ka parasti un sorit vairs nevar ieslegt it ka viss skan ka parasti , bet -Monitors melns, deg oranza lampina un kompis pikst visulaiku tad kad meginu vinu ieslegt. Nekas nenotiek, negribas nest pie meistariem, ko lai dara kas tur var but .Varbut monitors vainigs???

man ir tie isie pikstieni un daudz.

http://www.pchell.co...beepcodes.shtml

Edited by SkarLeta
Link to comment
Share on other sites

dabuu identisku RAM (operatiivo atminju) no kaada cita kompja un paarbaudi, jo shis viss izskataas peec izbeigusha darboties RAM modulja. Otrs variants vareetu buut ja ir njemts un rams vilkts aaraa tiiriishanas noluukos, tad iznjem RAM moduli no vietas, konektora vietu kaartiigi izpuut, un spraud atpakalj ;)

Rams, taču nav mātes platē ielikts :D

Vai arī es kļūdos :)

kljuudies, blakus procim viens modulis staav

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

super iznemu ramu un bateriju iztiriju vissu no putekliem un atliku atpakal ieksa un viss iet,, paldies par palidzibu
Edited by SkarLeta
Link to comment
Share on other sites

Man nesen nobruka pc, arii piikstieni iesleedzot , bet bija kkadai divi garaaki 2 iisaaki ja pareizi aceros, monis vispaar nesleedzaas iekshaa bet patc pc kip gaaja, lampinas mirgoja vnk nesleedzaas iekshaa, Pie vainas bija video karte, nomainiju un viss bumbaas, vnk nobruka bez briidinaajumiem pc restarts un ieslegt vairs nevareeja ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...