Jump to content
GIGN Forum

KRISTIINE


KEPKE
 Share

Recommended Posts

Nezinu varbūt man vienkārši vakara paranoja un KRISTIINE paralēli CS'am dara ko citu un tāpēc tāds saraustīts spēlēšanas stils, tā itkā skatītos ar wh caur sienām?

2013.01.11 23:14

weekly-cs.gign.lv-1301112314-de_dust.zip

Būtu labi, ja kāds kam uz pc būtu wh uzmestu aci. Pirmā raunda beigas un tur tālāk..

+ protams, ka ar tādu nožēlojamu spēlēšanas stilu, kickot citus ārā ar iemeslu "low" - nu tur īpaši nav ko komentēt.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu varbūt man vienkārši vakara paranoja un KRISTIINE paralēli CS'am dara ko citu un tāpēc tāds saraustīts spēlēšanas stils, tā itkā skatītos ar wh caur sienām?

2013.01.11 23:14

weekly-cs.gign.lv-1301112314-de_dust.zip

Būtu labi, ja kāds kam uz pc būtu wh uzmestu aci. Pirmā raunda beigas un tur tālāk..

+ protams, ka ar tādu nožēlojamu spēlēšanas stilu, kickot citus ārā ar iemeslu "low" - nu tur īpaši nav ko komentēt.

Tiec galā ar savu paranoju :D Tu esi smieklīgs, man tevis pat mazliet žēl, ka tu tēre laiku tādam bullshitam :>

Link to comment
Share on other sites

Nezinu varbūt man vienkārši vakara paranoja un KRISTIINE paralēli CS'am dara ko citu un tāpēc tāds saraustīts spēlēšanas stils, tā itkā skatītos ar wh caur sienām?

2013.01.11 23:14

weekly-cs.gign.lv-1301112314-de_dust.zip

Būtu labi, ja kāds kam uz pc būtu wh uzmestu aci. Pirmā raunda beigas un tur tālāk..

+ protams, ka ar tādu nožēlojamu spēlēšanas stilu, kickot citus ārā ar iemeslu "low" - nu tur īpaši nav ko komentēt.

Neviens normāls cilvēks demkas neskatās ar wh, jo tā Tu visur viņu saskatīsi, pat savā izcili sūdīgajā spēles stilā. :)

Link to comment
Share on other sites

Kas ir Kristine? VInas speles stils ir vnk nozelojams lai acc dotu. Pauly ir drausmigs, bet seit var noverot vel ko tragiskaku. Es ienaku serveri, vinai 7 killi, es paspeju lena gara savakt +20, kamer vina tikai 14, un neteiksim ka vina mira, jo score bija 14:1. Reali admins kas rada tik tilzu prieksizimi... Zurko, velk garuma visu, iet nomirt netalu no c4, lai tikai anve nieskaititos, sez sturos ar skanu lidz pedejai sekundei un tad ar walk kaut kur kustas. Tiesi tapat ka Pauly. Un ta nav vienreiz, par Pauly esmu to ierevrojis biezi, bet Kristini, ta ka sodien pirmo reizi redzeju, tad paris kartes to tikai noveroju.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir Kristine? VInas speles stils ir vnk nozelojams lai acc dotu. Pauly ir drausmigs, bet seit var noverot vel ko tragiskaku. Es ienaku serveri, vinai 7 killi, es paspeju lena gara savakt +20, kamer vina tikai 14, un neteiksim ka vina mira, jo score bija 14:1. Reali admins kas rada tik tilzu prieksizimi... Zurko, velk garuma visu, iet nomirt netalu no c4, lai tikai anve nieskaititos, sez sturos ar skanu lidz pedejai sekundei un tad ar walk kaut kur kustas. Tiesi tapat ka Pauly. Un ta nav vienreiz, par Pauly esmu to ierevrojis biezi, bet Kristini, ta ka sodien pirmo reizi redzeju, tad paris kartes to tikai noveroju.

Ko Tu atkal te raudi. Nepietiek jau ar to, ka serverī sāc piņņāt, tad nē - čalis kaut kādā random sūdzībā iebāž savu degunu, sāk stāstīt savus cs piedzīvojumus. Ej paraudi vēl, kad citi Tevi nošauj. Un ko Tu vispār vari zināt par manu spēlēšanas stilu, kad reāli spēlē 1h mēnesi pubā?

Link to comment
Share on other sites

Kas ir Kristine? VInas speles stils ir vnk nozelojams lai acc dotu. Pauly ir drausmigs, bet seit var noverot vel ko tragiskaku. Es ienaku serveri, vinai 7 killi, es paspeju lena gara savakt +20, kamer vina tikai 14, un neteiksim ka vina mira, jo score bija 14:1. Reali admins kas rada tik tilzu prieksizimi... Zurko, velk garuma visu, iet nomirt netalu no c4, lai tikai anve nieskaititos, sez sturos ar skanu lidz pedejai sekundei un tad ar walk kaut kur kustas. Tiesi tapat ka Pauly. Un ta nav vienreiz, par Pauly esmu to ierevrojis biezi, bet Kristini, ta ka sodien pirmo reizi redzeju, tad paris kartes to tikai noveroju.

aiz skaudiibas zili kraani! Konkreetajaa mapee, kuru tu tagad njem priekshaa, lielais spriedeej, 1x tik noseivoju, kad telefons zvanija.. taalaak tu vari pljuutit savu meeslu, cik tev tiik. Nejau tev kko spriest. 2x serverii vispaar redzu tevi. Tu par kiliem vel kko runaa, veciit.. smiekli nak. Saac ar sevi un tikai tad spried par citiem. Atradies te zvaigzne uz egliites galotnes! Paulijs pareizi saka :)

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...