Jump to content
GIGN Forum

Bans MAIZE no Rockwilder par ... ?


tropikaalais
 Share

Recommended Posts

Šodien 18.00 ieeju serverī, padalīties ar sporta jaunumiem, tad man viens spēlētājs jautā vai kaut kur 4dien biju tusēt, atbildēju apstiprinoši un pēkņši, izlec pernament bans, un no šī momenta tāds whāāāt?

No čomiem serverī uzzināju, ka bans esot par kaut kāda bērna apzagšanu, esot kādu tur cepuri nozadzis.

Sāksim ar to, ka tādas cepures, tie unusual, esot super dārgi un nu vispār kur jābūt tik, atvainojiet, stulbam un lētticīgam, lai dotu to super lēto cepuri kādam svešiniekam? Nu tiešam reāli domājot iespēja pastāv bet nu minimāla, tur jābūt ļoti "gudram".

Un labi, mēs varam pieņemt, ja nu es tiešām to esmu izdarījis, vai ir kādi pierādījumi, vai kādas citas liecības par to? Vai esmu pārkāpis servera noteikumus par to? Nē, tāpēc arī banu nēesmu pelnījis.

Es esmu 100% drošs, ka kāds, kuram iespējams serverī esmu uzkritis uz nerviem, ir vienkārši šo visu sadomājis, lai es serverī nerādītos, tapēc palūgšu to izskatīt sīkāk un noņemt man banu, lai varu turpināt uzlabot garīgo un mierīgi čilot kā es to vienmēr daru serverī!

Paldies jau iepriekš un iesaku septiņas reizes nomērīt un vienreiz nogriezt, pirms kaut ko dara.

Izraksts no consoles:

[sM] PLAYER: Permanently banned player "MAIZE" (reason: scameris).

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 131857

| ADMIN: Rockwilder

| BANNED NAME: MAIZE

| BANNED IP: 91.188.37.98

| REASON: scameris

| TIME SET: 2013-01-06 17:56:21 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/131857

P.S. Un te tagad neiet runa par to, kam es patīku vai nē, tapēc vēlos saņemt atbildi personīgi arī no Rockwilder!

Edited by tropikaalais
Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesaprotu. Vai par to pienākas bans? Nozagt, paņemt var taču arī ārpus servera, liekas.

Nezinu, man nekas nav pret MAIZI. Ne man traucē, ne netraucē, ka viņš tur runā kaut ko beztēmā. Dažreiz pat liekas, lai labāk runā nekā nerunā. Taču melot nevajag - par to cepuri situācija ir tāda kāda ir. :)

Link to comment
Share on other sites

2013-01-03 15:21:51 tu neesi tas lohs kam unusal nopizdoja?. GIGN TF2 Main | tf2.gign.lv cp_dustbowl 2013-01-03 15:21:30 hed?. GIGN TF2 Main | tf2.gign.lv cp_dustbowl 2013-01-03 15:20:30 tu neesi tas chalis kam to unusual nozaga?.

tavs jautājums hedsuterim un tālāk pa mic sekoja. būtībā atzinies

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Uzskatu ka rīkojos pareizi. Sen jau vajadzēja, bet nebjiu saskrējies ar Tevi serverī, tapēc arī bans ir ar nelielu nokavēšanos.

Par tavu muti vien jau pienākas pēriens. http://www.gign.lv/f...1-tropikaalais/

Pēriens vai nē, tie ir tikai tavi uzskati, tapēc vien prasu no citiem augstākstāvošiem cilvēkiem unban, jo nu tas, ko es daru ārpus servera, nav jau vairs servera kompitencē un nav ko jau jaukties kur nevajag.

Pieprasu unban!

p.s.

2013-01-03 15:21:51 tu neesi tas lohs kam unusal nopizdoja?. GIGN TF2 Main | tf2.gign.lv cp_dustbowl 2013-01-03 15:21:30 hed?. GIGN TF2 Main | tf2.gign.lv cp_dustbowl 2013-01-03 15:20:30 tu neesi tas chalis kam to unusual nozaga?.

tavs jautājums hedsuterim un tālāk pa mic sekoja. būtībā atzinies

pats tikko kaut ko te sarakstīji?

Edited by tropikaalais
Link to comment
Share on other sites

Pēriens vai nē, tie ir tikai tavi uzskati, tapēc vien prasu no citiem augstākstāvošiem cilvēkiem unban, jo nu tas, ko es daru ārpus servera, nav jau vairs servera kompitencē un nav ko jau jaukties kur nevajag.

Pieprasu unban!

p.s.

pats tikko kaut ko te sarakstīji?

pati apakša http://stats.gign.lv/hlx/hlstats.php?mode=chathistory&player=20688&page=2

Link to comment
Share on other sites

Pats konsultējos pirms šo darīju un saņēmu apstiprinošu atbildi.

Ar ko tu konsultējies? Ar spēlētāju kurš tevi sakūdīja?

Redzēsim ko teiks augša.

Tas ir tāpat, ka tu no mājām kaut ko nozodz, aizej uz veikalu, un tev tur aizliedz ieet!

Edited by tropikaalais
Link to comment
Share on other sites

Varbūt arī ''nozagtās cepures lieta'' nav Gign adminu paspārnē, bet tas ir labs iegansts tevi likvidēt tavas iepriekšējās rīcības dēļ. Es runāju par attieksmi pret spēlētājiem un tavu vārdu krājumu. Pēdējā laikā situācija ir uzlabojusies, taču tā mainās kā laika apstākļi Anglijā, tāpēc atpūta uz kādu mēnesi, manuprāt, būtu piemērotākais sods.

Mums patiešām nav vēlme uzklausītas tavas negācijas, ko jau minēju iepriekš, kad tava uzvedība man likās neadekvāta.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Varbūt arī ''nozagtās cepures lieta'' nav Gign adminu paspārnē, bet tas ir labs iegansts tevi likvidēt tavas iepriekšējās rīcības dēļ. Es runāju par attieksmi pret spēlētājiem un tavu vārdu krājumu. Pēdējā laikā situācija ir uzlabojusies, taču tā mainās kā laika apstākļi Anglijā, tāpēc atpūta uz kādu mēnesi, manuprāt, būtu piemērotākais sods.

Pieņemsim, par atpūtu uz mēnesi, es pat piekristu, lai jau ir, bet nejau uz mūžu.

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku votekick, vai voteban uz x minūtēm. Pašam pretenziju pret konkrēto spēlētāju nav. Jēlības ir jēlības, un humors paliek subjektīvs.

Bans par unusual skamošanu te ir pilnīgi nevietā. Kāpēc? Tāpēc ka ja gribat lai serverī neiet cilvēki kuri skamo, tad jums būs jāapskata katrs spēlētājs individuāli, un bieži vien nepatiesi jābano cilvēki, +tas mazinās cilvēku plūsmu serverī. Cilvēks ieejot serverī grib justies droši, un tas, lai gan ceļ servera reputāciju citu acīs, tomēr radīs daudziem bažas par to vai tie ir atbilstoši šiem kritērijiem.

Man vispār nepatīk doma par spēlētāju diskreditēšanu, un ja kādam nepatīk tf2 redzēt slikto, tad tam būtu jāpierod ka pasaulē nav tikai labas lietas. Dzīve sterilā vidē nav ne interesanta, ne pūļu vērta.

P.S.

Man arī vienalga par pašu bana faktu, tikai uzlieciet to uz nodarījumam atbilstošāku, pārdomātāku laiku.

Ir daudz spēlētāju kuri nodirš savu komandu, uzvedas sliktāk kā šis piemērs, un kaitina mani vairāk.

Edited by ImprovisE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es laikam visu mūžu dzīvoju sterilā vidē, jo man tādi gaisa maisītāji kā maize, lily alleni, kingi, naitiji un degi neliekas ne interesanti, ne pūļu vērti. Bet nu, es labāk ragequitoju, nekā savus nervus bojāju. Censties būt kaut cik normālam/pieklājīgam/nemācēt lamāties pubā laikam ir pirmais solis ceļā uz atkarību no antidepresantiem.

Mani šis bans iepriecināja tikai tāpēc, ka beidzot būs miers no maizes monologiem, bet, cik zinu, arī viņam ir savi piekritēji un fanu pulks. Savā ziņā var piekrist, ka tradings un servera noteikumi ir divas dažādas lietas. Lai cik slima man neliktos tā cepšanās par pikseļiem, skamošana ir ļoti debīla lieta. Ja šis ir vienīgais veids, kā šis indivīds saņems jebkādu sodu, why not.

Edited by procrastinator
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es iesaku votekick, vai voteban uz x minūtēm. Pašam pretenziju pret konkrēto spēlētāju nav. Jēlības ir jēlības, un humors paliek subjektīvs.

Bans par unusual skamošanu te ir pilnīgi nevietā. Kāpēc? Tāpēc ka ja gribat lai serverī neiet cilvēki kuri skamo, tad jums būs jāapskata katrs spēlētājs individuāli, un bieži vien nepatiesi jābano cilvēki, +tas mazinās cilvēku plūsmu serverī. Cilvēks ieejot serverī grib justies droši, un tas, lai gan ceļ servera reputāciju citu acīs, tomēr radīs daudziem bažas par to vai tie ir atbilstoši šiem kritērijiem.

Man vispār nepatīk doma par spēlētāju diskreditēšanu, un ja kādam nepatīk tf2 redzēt slikto, tad tam būtu jāpierod ka pasaulē nav tikai labas lietas. Dzīve sterilā vidē nav ne interesanta, ne pūļu vērta.

P.S.

Man arī vienalga par pašu bana faktu, tikai uzlieciet to uz nodarījumam atbilstošāku, pārdomātāku laiku.

Ir daudz spēlētāju kuri nodirš savu komandu, uzvedas sliktāk kā šis piemērs, un kaitina mani vairāk.

Viņš to unusual var pārdot un nopirkt unban. Tāpat uzvārīsies... Tāpēc vajag mūžīgo.

Link to comment
Share on other sites

Es laikam visu mūžu dzīvoju sterilā vidē, jo man tādi gaisa maisītāji kā maize, lily alleni, kingi, naitiji un degi neliekas ne interesanti, ne pūļu vērti. Bet nu, es labāk ragequitoju, nekā savus nervus bojāju. Censties būt kaut cik normālam/pieklājīgam/nemācēt lamāties pubā laikam ir pirmais solis ceļā uz atkarību no antidepresantiem.

Mani šis bans iepriecināja tikai tāpēc, ka beidzot būs miers no maizes monologiem, bet, cik zinu, arī viņam ir savi piekritēji un fanu pulks. Savā ziņā var piekrist, ka tradings un servera noteikumi ir divas dažādas lietas. Lai cik slima man neliktos tā cepšanās par pikseļiem, skamošana ir ļoti debīla lieta. Ja šis ir vienīgais veids, kā šis indivīds saņems jebkādu sodu, why not.

Nu ko lai saka, tev ir taisnība, bet soda ilgums liekas nenormāls. Cilvēki kļudās un pierādījumus es te nevienam (tieši attiecībā uz unusual) nemanīju. Varbūt es pašlaik viņu aizstāvu tikai tāpēc ka serverī vēl pietiekami neesmu uzturējies un nepārzinu situāciju pilnībā.

Nu labi, ja nekas netiek mainīts, tad šis notikums kalpos par piemēru pārējiem.

P.S.

Tas par to sterilo vidi bija domāts kā tāda ideoloģija, ne fakta konstatējums. Negribēju ar to uzsvērt, ka visi kuriem kkas nepatīk no tā uzreiz izvairās. Bet tāds manuprāt ir vairākums.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Viņš to unusual var pārdot un nopirkt unban. Tāpat uzvārīsies... Tāpēc vajag mūžīgo.

Šitas labs koments :xd3:

Runājot par banu, tas ir diezgan muļķīgs. Ja es pateiktu, ka rhrds nosharkoja vienam sīcim BMOC vai ko tur, tad uzreiz bans jāmauc?

Es saprastu banu par mutes brūķēšanu, bet ar viņu serverī vismaz kaut kas rēcīgs notiek, protams, dažreiz piegriežas, bet tam ir domāta opcija "mute"

Es par banu no 2 nedēļām līdz 1 mēnesim. Bet ne par mūžu, tas ir pārāk slimi :D

P.S Tieši biju serverī, redzēju, kad iedeva banu par scammošanu, es tāds wtf?

Edited by hariits
Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka, tev ir taisnība, bet soda ilgums liekas nenormāls. Cilvēki kļudās un pierādījumus es te nevienam (tieši attiecībā uz unusual) nemanīju. Varbūt es pašlaik viņu aizstāvu tikai tāpēc ka serverī vēl pietiekami neesmu uzturējies un nepārzinu situāciju pilnībā.

Nu labi, ja nekas netiek mainīts, tad šis notikums kalpos par piemēru pārējiem.

P.S.

Tas par to sterilo vidi bija domāts kā tāda ideoloģija, ne fakta konstatējums. Negribēju ar to uzsvērt, ka visi kuriem kkas nepatīk no tā uzreiz izvairās. Bet tāds manuprāt ir vairākums.

Lūk konkrēts pierādījums

http://www.tf2items.com/item/1286457242

+ Hedšūteris -> MAIZE

Un tad salīdzinam čata izgriezumu 1. lapā

Link to comment
Share on other sites

Lūk konkrēts pierādījums

http://www.tf2items....item/1286457242

+ Hedšūteris -> MAIZE

Un tad salīdzinam čata izgriezumu 1. lapā

:) thx, pakļaujos vairākumam tagad (par soda nepieciešamību).

Tas tomēr manu nemaina priekštatu ka šis cilvēks būtu sliktāks par pārējiem :)

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...