Jump to content
GIGN Forum

Auto iegāde


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Automāts ir for pussies.

Runājot par rūsēšanu. Līdz šim(varbūt esmu slikti vērojis), bet esmu redzējis ļoti reti kādu sarūsējušu Opeli, kas ir virs ~2003 gada. Tādā gadījumā ja visi te baigi runā ka opeļi rūsē un nelec, paņemsim par piemēru Mercedes, kas ir kudi augstākā klasē, bet vecie modeļi ap 1998 gadu apmēram, rūsē nejēgā. Nerunāju par kaut kādiem S500, bet piemēram E un C klasēm!

Manuprāt, tajā cenu kategorijā, labākā izvēle tiešām varētu būt Audi A6 C4 virsbūvē ar veco labo R5 dīzeli. Ņemot Audi A4 b5 virsbūvē, kas ir pirmsfeislifta, nāksies mazliet biežāk padzīvot remontos.

Vaitad Volvo nav dārgi uzturēšanā? Ok, ņemot S80 pirmsfeisliftu, tam der detaļas arī no 850 Volvo, tur varbūt ir diezgan lēti, bet nu pārējiem manuprāt ir diezgan padārga uzturēšana, vai ne tā?

Nightmare, 2.9 atmo dzinējs noteikti būs ekonomisks :D

Edited by ep1dem1c
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A6 vispār ir domāts pa galda virsmu braukāt. Viens jobans stab. stienis izmaksās tik, cik golfam tehnisko apkopi iziet. Ja iešprice sapista, tad lētāk uzreiz būs to mašīnu nodot lūžņos un paņemt jaunu. A6 ir neekonomisks remontu ziņā, tad jau uz A4 var aci mest, imho. Golf4, imho pirmajai mašīnai, būtu pavisam feini. Vismaz nebūs pusgadu kabatas nauda jākrāj, lai sesto audži savestu braucamā kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Katrā 2-3. sludinājumā būs no vācijas, tā kā tas nav rādītājs. Kad es sev meklēju auto, visādi brīnumi "no vācijas" nāca.

Vari mēģināt dabūt audi a4 1.9tdi, kaut kādu vecāka gada zem 2000 dabūsi. Patēriņš toč 5-6l uz simtu, atkarībā kā brauc.

Uzraksts ''Tiko no Vacijas'' vai patiesam atdzits tiko no Vacijas gan ir raditajs.

edit: Un par pakaljas piedzinju, es speciali panjemu uz ziemu bmw kaut man vinji nepiedur + riepas pasvakas aizmugure ~4-5mm,bet skills ir nacis + zato es ar priekspiedzinju savaktu pipeejot, taka vajag skatities uz priekshu nevis murgot kko par delfi aculieciniekiem :D

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

Viņš tak troļļo.

Noteikti 17 gadīgam puikam kam no mašīnām ir tik pat liela sajēga kā par sievietēm, sencīts noteikti uzticēs mašīnas iegādi līdz 2000ls.

P.S Varētu izvilkt viņa vecos topikus kur viņš pērk rolleri, riteni...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

priekš cenas līdz 2000ls pievienojos par opel, skoda variantiem. Rekur smuks sludinājums - http://www.ss.lv/msg...avia/dmbpo.html

p.s. un opel astra arī ir tīri labs variants, kas noteikti atbildīs

Lai ir ekonomiska un, lai mazāk pa remontiem būtu jāvadā.

rekur laba gada modelis, vienīgais, ka 1.4 benzīns - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/astra/apbol.html

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

edit: Un par pakaljas piedzinju, es speciali panjemu uz ziemu bmw kaut man vinji nepiedur + riepas pasvakas aizmugure ~4-5mm,bet skills ir nacis + zato es ar priekspiedzinju savaktu pipeejot, taka vajag skatities uz priekshu nevis murgot kko par delfi aculieciniekiem :D

Priecāties ar rwd un braukt ir divas dažādas lietas. Es personīgi neesmu nekāds drifteris, bet savaldīt pakaļējo piedziņu man nav problēma. Problēmas, nē, pat drīzāk diskomforts rodas kad tu putenī apdzen fūru uz apledojuša ceļa un tamlīdzīgi. Un tādos gadījumos jau awd vai priekša ir mūsu klimatam un ceļu stāvoklim labākais variants.

Link to comment
Share on other sites

Visslabakais variants būtu volvo vai audi pec manām domām. No audi ieteiktu skatīties uz audi a6,jo ekonomisks patēriņš,uzticīgs, remontā daudz neprasa un reti jalabo..! No volvo, kā jau nightmare ieteica volvo v40. Cik kaimiņam ir viņš gadus bijis, cik gadus ir kalpojis bez problemām.. Nav žēlojies ka kāds opel īpašnieks :D

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volvo/v40/eiilg.html

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/fcxjb.html

Pats gan braukāju ar audi 100 c4 (2.6) un tadēļ iesaku audi... :D Viss ko pagiadām esmu mainījis ir degvielas sūknis,motora lielā siksna un kompresors... (bet kompresors nodega, jo kaut kur elektroniku esmu salaidis gristē.... neesmu vēl dzinis uz diagnostiku, lai precīzi noteiktu kur problēma... :D )

Link to comment
Share on other sites

. No audi ieteiktu skatīties uz audi a6,jo ekonomisks patēriņš,uzticīgs, remontā daudz neprasa un reti jalabo..!

You serious, man? Filtru un bukšu cenas palūrēji un padomāji, ka remonts ir lēts? A6, lai neklabētu, hidrokompensātoros vien iegrūdīsi 2 latvju mēnešalgas. Ritošā ir drausmīgi dārga. Ja interesē konkrētas cenas A6 detaļām, vai remontam - lūdzu, nav problēmu noskaidrot, savi cilvēki detaļas pārdod un šrotos rukā.

Link to comment
Share on other sites

You serious, man? Filtru un bukšu cenas palūrēji un padomāji, ka remonts ir lēts? A6, lai neklabētu, hidrokompensātoros vien iegrūdīsi 2 latvju mēnešalgas. Ritošā ir drausmīgi dārga. Ja interesē konkrētas cenas A6 detaļām, vai remontam - lūdzu, nav problēmu noskaidrot, savi cilvēki detaļas pārdod un šrotos rukā.

haah Nopērkot mašinu diezvai uzreiz tev būs jaumaina filtrs, hidrokompensātoros utt.. Protams ar laiku viss lūzt, bet volvo ne lētakas cenas un nevajag te teikt ka audi dārgāk izmaksās.. tas pats vien būs. -+

Kāda jēga no Audi ja pats nepelna ?

Ja jau tēvs labi pelna kadēļ gan nē...

Link to comment
Share on other sites

Viņš tak troļļo.

Noteikti 17 gadīgam puikam kam no mašīnām ir tik pat liela sajēga kā par sievietēm, sencīts noteikti uzticēs mašīnas iegādi līdz 2000ls.

P.S Varētu izvilkt viņa vecos topikus kur viņš pērk rolleri, riteni...

Kurā dirsā es tev teicu, ka viņš man uztic pirkt mašīnu?

Es tikai prasu padomus, ieteikumus. Vispār jau viņš kādreiz skaitijās autoremontatslēdznieks. :D

Nu, tak velc ārā manu topikus - rolleri nenopirku, jo pārdomāju, riteni nopirku un esmu apmierināts.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Par 2 stabiem A6 nopērkot, ritošo ( labākajā gadījumā ) tu neaiztiksi gadu vai divus. Skatoties cik prātīgi un bieži brauc, un pa kādiem ceļiem/bezceļiem ripini. A6 ir kudī dārgāks remontā, kaut vai ar to pašu volvo vai opeli salīdzinot.

Ja ir vēlme padiskutēt par detaļu un remontu cenām, raksti privāti, citādi šeit jau flamewars ies pa gaisu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...