Jump to content
GIGN Forum

el classico - xban


_PUNK_
 Share

Recommended Posts

Klasiski, ka nepaiet ne mirklis, kad tiek prasita tiesibu paplielinasana jeb acc up.

Taču domaju, ka man Jums nav jastasta par xban nepieciešamibu serveri, ja reiz ir admin tiesibas. Pedeja laikā šo nepieciešamību izjūtu aizvien vairāk. Savādāk es ar xk parak biedeju visus :)

Parejiem adminiem spriest vai REC vai ANTI uz šo!

Danke!

Edited by _PUNK_
Link to comment
Share on other sites

A ko tu banosi? :) Čīteru jau vairāk nav? Nēēsmu redzējis nevienu, uij uij uij kur ilgi jau :) Bet lieta noderīga, jautājums tikai kā tu tiki pie acc, kapēc tev uzreiz neuzlika? :)

A tu kādreiz kaut kur esi banojis? :) Paskatījos stundas, stundu daudz...Nekas jau nav pret :) Atbildi un iedoshu REC :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

A ko tu banosi? :) Čīteru jau vairāk nav? Nēēsmu redzējis nevienu, uij uij uij kur ilgi jau :) Bet lieta noderīga, jautājums tikai kā tu tiki pie acc, kapēc tev uzreiz neuzlika? :)

A tu kādreiz kaut kur esi banojis? :) Paskatījos stundas, stundu daudz...Nekas jau nav pret :) Atbildi un iedoshu REC :)

Nus, ja nemaldos aizvakar pat ar Lukesh un babydoll palidzibu atbrivojamies no diviem.

Kā jau rakstiju pieteikuma: "bannojos" apollo main kadus 6gadus.

Kas attiecas kapec uzreiz neiedeva, es pienemu ka xb uzreiz par skaistam acim nedod. Bet kad radas diskusija pieteikuma ka cinishos pret "dzives veiksminiekiem", teicu: Cik sapratu tad xban uzreiz nevar dabut, janopelna. Bet ja ta tad noteikti xvotemap laprat mainu pret xban :) Tomer dabuju tikai xvotemap :)

Link to comment
Share on other sites

good man -čīteru nav tāpēc, ka neviens viņus nesaskata vai ignorē! :D Te pāris dienas atpakļ vien bija 3 kadri, kuriem vajadzētu uzšaut par fragošanu! :D Bet takā tie ir visiem ļoti labi zināmi frageri, tad nav vērts iespringt! :D Čīteri ir būs un paliks. Un es gan neteiktu, ka vajag lepoties ar to, ka adminējuši apollo serverus. Jo uz apollo esmu banots 3x par wh un nereizi neesmu attaisnots! :D

Overall cik esmu redzējis serverī un esmu redzējis maz, neko īpašu viņs nav darijis. Grūti spriest. Jel palikšu neitrāls.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...